Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2012 ПОСІЄШ ВЧАСНО – ЗБЕРЕШ РЯСНО!

Такої аномально сухої осені, як торік, не пригадують навіть старожили – майже чотири місяці суцільного бездощів’я! Тому насіння зернових озимих культур на Хмельниччині зійшло тільки на незначних площах. До того ж, зимова пора підкинула свої сюрпризи через різкі перепади температури, відлиги, після яких – наступили небувалі холоди...
     
     Прогнози аграріїв невтішні – навесні доведеться пересівати дуже значні площі озимини. Саме цій актуальній темі й була присвячена обласна розширена селекторна нарада, яку нещодавно провів заступник голови обласної державної адміністрації В.І.Галищук.
     - Серед головних завдань, які сьогодні постали перед сільськогосподарськими виробниками, є обстеження всіх площ озимих культур шляхом відбору так званих монолітів, що не повинні розташовуватися поблизу лісосмуг, у балках або на пагорбах.
     Як наголосив Володимир Іванович, основним заходом для створення у найстисліші терміни вторинної кореневої системи озимини має бути забезпечення її раннього весняного підживлення мінеральними добривами по мерзоталому ґрунту, передусім слабких та зріджених посівів.
     Оскільки, за даними районних управлінь агропромислового розвитку, пересіяти доведеться 28тис. гектарів площ зернових культур і 29тис, гектарів, зайнятих ріпаком, тому, з метою збереження зернової групи та недопущення зменшення валового збору цих куль- тур, пересів має проводитись на 80% посівних площ ярими ранніми зерновими культурами, а також кукурудзою, гречкою, решта – технічними культурами.
     В ході наради В.І.Галищук дав також доручення обласній насіннєвій інспекції щодо оперативного розроблення відповідних рекомендацій для проведення в області весняно-польових робіт на належному рівні - в розрізі кожного сільгосппідприємства. Володимир Іва- нович також поставив завдання перед керівництвом районів: до кінця проведення весняно-польової кампанії забезпечити стовідсотковий обробіток земель сіль- ськогосподарського призначення. При цьому зауважив, що на Славутчині площа таких необроблених угідь становить 16тис.га. Оскі- льки, за об’єктивними даними, запас вологи в ґрунті нині складає 75-80% до норми, аграріям слід зробити все можливе, аби весняно-польові роботи провести оперативно, у якомога стислі строки.
     Далі В.І.Галищук надав слово представникам деяких банківських установ: «Ощадбанку», «Фінансова ініціатива» та «Райффайзенбанк-Аваль», які запропонували керівникам сільгосппідприємств і об’єднань кредити, повідомили про умови їх отримання, - для придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, паливно-мас- тильних матеріалів та ін.
     В нараді у Славутській студії також взяв участь в.о. начальника обласної насіннєвої інспекції О.М.Васьков (на фото - другий зліва). Олександр Михайлович зазначив, що лише використання насіння високих репродукційних сортів, рекомендованих науковцями до по- ширення в нашій зоні, сьогодні є одним із основних чинників отримання приросту валового виробництва рослинної продукції..
     Згідно з узагальненими даними щодо використання насіння ярих культур у минулому році, їх еліта в агрооб’єднаннях області складає 72% (у Славутському ра-йоні – 39%). Щодо репродукційного складу висіяного насіння озимих культур, то частка високих генерацій в області минулоріч склала 86%, а озимої пшениці – 88% (у Славутському районі – 77%).
     Тим часом, на кінець лютого п.р. кондиційного насіння ярих зернових у сільгосппідприємствах області різних форм власності було заготовлено 31576 тонн, або 114%. Зокрема, насіння ярої пшениці засипано 3724 тонни (102% від потреби). Проте, у деяких ра-йонах, як і в Славутському, його заготовлено ще у недостатніх обсягах. Ще менше придбано сільгосппідприємствами області еліт- ного насіння ярих зернових культур: усього 203 тонни - при науково-обґрунтованій нормі 1481 тонна.
     Тому О.М.Васьков порекомендував аграріям Хмельниччини звернути особливу увагу на сортозаміну та сортооновлення насіння, купувати його в елітгоспах та спецнасінгоспах. Зокрема, кондиційним насінням ярого ячменю в нас володіє СГК «Улашанівський».
     Відповідно до інформації начальника головного управління АПК облдержадміністрації Олега Стрілецького, за погодних умов, що склалися на сьогодні, та дефіциту вологи в орному шарі ґрунту, весь посівний комплекс робіт доведеться провести в стислі строки - максимум за 15-20 днів. При цьому всі ярі культури будуть сіятися практично водночас. Дещо розтягнеться в часі хіба що сівба гречки та зернової кукурудзи.
     На нараді було також розглянуто питання розвитку тваринництва, у т.ч. й молочного – як в області в цілому, так і в районах Хмельниччини.
     У нараді від Славутчини взя-ли участь, голова районної державної адміністрації Олег Несен, голова районної ради Леонід Радзивілюк, начальник районного управління АПК Анатолій Корсун, керівники сільгосппідприємств ра-йону, сільські голови, які того дня прибули до студії Славутського районного центру електрозв’язку.
     На селекторній нараді побував Н. ЦИМБАЛЮК.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 09:58 з адреси:  h131-182.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік