Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2012 ЩО ОСОБЛИВО ВРАЗИЛО?

Наприкінці лютого в Києві відбувся ІІ Всеукраїнський батьківський форум. Його організатором була Всеукраїнська громадська організація «Батьківський комітет України». Зібрання представляли громадські діячі, духовні особи, народні депутати, видатні вчені, керівники національних експертних комісій, освітніх установ та навчальних закладів, педагоги, лікарі, журналісти, батьки, юристи… На форумі обговорювався цілий ряд актуальних питань, пов’язаних із становищем і благополуччям сім’ї в Україні, впливу різноманітних сфер сучасного життя на виховання дітей.
     Сьогодні з читачами “ТП” своїми враженнями про форум ділиться вчителька ЗОШ №4 Марія Олександрівна Караван:
     
     Атмосфера небайдужості, зацікавленості, співпереживання за долю нації і людства, занепокоєння моральним падінням суспільства. Вразили виступи професора В.Г.Жданова - про алкогольно-наркотичну агресію проти молоді, І.Я.Медведєвої, дитячого психолога, директора Інституту демографічної безпеки, - про сім’ю в сучасному світі, О.Н.Жупника, магістра соціальної роботи і політики, - про гендерні стандарти в освіті. Надзвичайно сміливим і таким, що викликав численні запитання в учасників форуму, був виступ лікаря-педіатра Наталії Коломієць. Його тема: «Вакцинація – реалії сьогоднішніх днів». Йшлося про те, які наслідки має введення в дитячий організм вакцин і кому вигідно із здорових дітей робити хворих. Наводились яскраві переконливі приклади: зникає одна інфекція (віспа, холера, чума, тиф) - з’являються безліч інших. Замість 36 фіксується 76 (і СНІД в тому числі). 90% дітей, які хворіли кором, були щеплені проти цієї хвороби... В одній із записок Наталії Олександрівні було закинуто докір про порушення етики лікаря, на що вона відповіла: «Коли країні загрожує національна небезпека, етика лікаря відступає».
     Багато уваги на форумі приділялося впливу інформаційного простору на дітей та молодь, якості підручників та навчальних програм, правам дитини і правам батьків у контексті втілення ювенальної юстиції, а також впливу процесів глобалізації на сучасну сім’ю. Йшлося про духовність, моральність та здоров’я України!
     Під час роботи секцій для педагогів і батьків обговорювалися питання: «Ювенальна юстиція: міфи і реальність»; «Захист персональних даних»; «Гендерні перетворення: наслідки для України»; «Психологія дитини і особливості статевої освіти». Працював майстер-клас для педагогів на тему «Формування внутрікласного дитячого колективу». Здійсню- валися консультації юристів.
     Під час форуму була доступною постійно діюча виставка іграшок «Два світи – два дитинства», відбулися збори батьківського руху. Я була присутня на них. Пройшли збори дуже організовано, зацікавлено, на одному, як кажуть, подиху. Йшла мова про те, що багато сучасних батьків не мають чіткої уяви про те, на яких цінностях і як саме потрібно виховувати дітей в епоху відкритого інформаційного простору, вони не мають можливості приділити своїй дитині достатню кількість часу. В результаті - більшість сьогоднішніх дітей виховують ЗМІ та комп’ютери, внаслідок чого вони ростуть духовно дезорієнтованими. Наголошувалося на зборах, що здолання морально-духовної кризи в дитячому і молодіжному середовищі – це дуже важливо, але найголовніше – робота батьків над собою, їхня власна моральна чистота, адже тільки морально здорові батьки здатні виховувати морально здорових дітей.
     Був прийнятий проект резолюції ІІ Всеукраїнського батьківського форуму. Його учасники одностайно заявили, що сім’я, закладена на шлюбному союзі чоловіка і жінки, які прагнуть до народження й виховання дітей, – це основа держави. Сім’ю необхідно оберігати і повсякчас допомагати їй. Держава та суспільство повинні цілком і повністю поважати права батьків виховувати, навчати, духовно і морально формувати своїх дітей. Це право дано їм Богом. Крім цього, учасники ІІ Всеукраїнського форуму схвалили Меморандум для засобів масової інформації. Щодо формування пріоритету традиційних, моральних, сімейних і духовних цінностей в суспільстві.
     Марія КАРАВАН.
     


  коментарі: 4

Антин : Толку от этих форумов в Киеве? Такие форумы должны проходить на местах и в каждом городе!  (написано 21.03.2012 в 16:33 з адреси:  176.8.15.30)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 11:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік