Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2012 ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ НАДИХАЄ

Творчо працюють молоді словесники на теренах нашого району. Кожен із них створює свій імідж, зацікавлює неординарністю. Наприклад, Віта Олександрівна Ярмолюк, вчителька Красноставської зош, відома в районі творчою натурою: постійно друкується в «Трудівнику Полісся», навчає дітей віршуванню. Славиться вишивками вчителька Довжківської зош Тетяна Анатоліївна Чмелюк. Активністю під час проведення семінарів відзначається Ірина Сергіївна Чулій (Бачманівська зош). Щирим співом приваблює до себе Віта Сергіївна Перехристюк із Лисичого. Має немало перемог районного рівня й Віта Анатоліївна Котюк із Великоскнитського нвк.
     А ще ці педагоги є активними учасниками Школи молодого вчителя, яку веде майстер педагогічної ниви, знана поза межами району вчитель української мови та літератури Галина Іванівна Гарбарук із Малоскнитського нвк. Її майстер-класи завжди цікаві, нестандартні, примушують задуматися над життям, щоденними проблемами. А ще Галина Іванівна завжди ділиться досвідом щодо пошуку обдарованих та здібних дітей, оптимальними варіантами вибору типів уроку.
     Певне коло знань, як відомо, молодий учитель отримує у вищому навчальному закладі. Доповнювати й поглиблювати одержані знання йому доводиться в процесі роботи, а ще під час проведення знань у Школі молодого вчителя. Методичний кабінет відділу освіти прагне, щоб творчий досвід, сміливість у пошуках нових технологій молоді спеціалісти здобували саме в перші роки своєї педагогічної діяльності.
     Нещодавно заняття Школи молодого вчителя пройшли у Великоскнитській зош. Тепло й радісно зустріли гостей директор школи А.П.Оверчук, завуч з навчальної частини З.В.Оксенюк. З великим задоволенням школярі у віршованій формі представили свою альма-матер, ознайомили з досягненнями та перемогами учнівського та вчительського колективів.
     А потім був урок. Хоч вчителька молода (п’ятий рік працює), але насиченість уроку-дослідження вражала. І картки індивідуальної роботи, й ілюстративний матеріал, і мультимедійні засоби, і елементи новітніх технологій, і виконання тестів, і оцінка й самоконтроль… Але головне – слово наставника. Ніжна струнка вчителька в українському вбранні, мов Наталка Полтавка з однойменної п’єси І.Котляревського, Віта Анатоліївна гарно й дохідливо, тактовно й невимушено вела бесіду про владу грошей над людиною (за п’єсою І.Карпенка-Карого «Сто тисяч»). І не було байдужих ні учнів, ні присутніх. Всі навіть зааплодували, коли Роман Петричук, Дмитро Гарбарук, Жанна Нікітчук та Микола Давидюк показали інсценізацію уривка з твору.
     Задоволені побаченим, молоді вчителі мали змогу побувати на святі «Мовою віршів говорить Зима», на якому школярі з виразністю декламували вірші, співали гарних пісень, залюбки танцювали, прощаючись з веселою порою року. Найактивнішими були Світлана Несен та Юля Оксенюк, Михайло Жилик та Світлана Нуждак, Павло Несен та Михайло Кривошия, Тетяна Матвійчук, Оксана Шевчук, Сергій Ковальчук.
     Чергове заняття Школи молодого вчителя стало святом - святом пізнання нового. Адже під час проведення його всі молоді педагоги мали змогу ознайомитися з методикою підготовки і проведення тестових робіт, новинками літератури тощо. Ці вчителі не зупиняться на досягнутому, подумалось мені. Віриться, що згодом вони зможуть стати в ряди достойних похвали та подяки.
     Тамара КУСОК, методист РМК.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 09:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік