Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2012 ПОВЧАННЯ ПРОФЕСОРА ВОЛОДИМИРА ЖДАНОВА: “БОРОТЬБА З ПИЯЦТВОМ - БОЖЕВІЛЬНЕ І БЕЗГЛУЗДЕ ЗАНЯТТЯ! БОРОТИСЯ ТРЕБА ЗА ТВЕРЕЗІСТЬ!”

В зв’язку з тим, що відомий професор В.Г.Жданов недавно відвідав Славуту, пропонуємо спеціальний випуск із його коментарями та повчаннями на злободенну тему, підготовлений за матеріалами зустрічей, а також інтерв’ю, яке викликало неабиякий резонанс в Росії, та касетами з лекціями російського вченого, які вже більше двох десятків років ходять по руках
     
     ВИНЕН антиалкогольний фермент
     Володимире Георгійовичу, головне питання - чому спивається Росія? Не французи, італійці, грузини, врешті-решт - а саме росіяни?
     Спиртне в організмі розщеплює спеціальний фермент алкогольдегідрогеназа. Він є у південних народів, які тисячоліттями їдять виноград. У тих же італійців, грузинів виноград з'їдають, він у шлунково-кишковому тракті бродить. Виробляються алкоголь і фермент, що нейтралізує його. А тому в них усе в порядку.
     У північних народів алкогольдегідрогеназа не виробляється практично зовсім - виноград же там ніколи не ріс. Ось чому чукчі, ханти, якути, ненці п'ять разів наливають по сто грамів, а на шостий вони - вже алкоголіки. У них навіть слідів цього ферменту в організмі немає. З цієї причини й були знищені індіанці в Америці, зникли десятки малих народів та народностей в Сибіру, на Півночі, Далекому Сході. Ми, росіяни, за структурою харчування теж є північним народом. У нас дуже мало цього ферменту. Ось чому Росія спивається. І якщо не зупинимося, нас чекає трагічна доля американських індіанців.
     Втім, не тільки росіяни вимирають. Я багато їжджу по світу. Всі білі народи п'ють, і поступово зникають з лиця землі. Хто розмножується? Тверезі китайці, індуси, мусульмани, араби... Тверезі, підкреслюю! Вони розмножуються, вони землю заселяють.
     Я жив недавно в Німеччині у одній німецькій родині, у них син - школяр. Турецьких дітей в класі більше, ніж етнічних німців. Що там Німеччина! У московських школах теж в останні роки все більше і більше учнів із Кавказу. Та й по всій Росії.
     Білих людей на планеті залишилося на сьогодні всього 8 відсотків! І ця цифра знижується. В тверезих сім'ях по 8-10 дітей, а в сім'ях питущих батьків - одна дитина. Два - це вже багатодітна родина.
     Хіба чудова алкогольдегідрогеназа вже не захищає тих же німців?
     Жіноча яйцеклітина надійно захищена природою від усього. І лише алкоголь та радіація викликають в яйцеклітині руйнування та дефекти. У Парижі я жив у готелі. Там же поселився клас сільської школи з глибинки: в час канікул приїхали на екскурсію. Половина - дебіли! Чому? Батьки п'ють вино. У них, правда, цих бідолах поетично звуть "дітьми карнавалу, свята". Але суть-то не міняється - дебіли! Видно ж із поведінки! Етнічні французи зникають з лиця землі і теж через пияцтво. А святе місце порожнім не буває. Хто заселив передмістя Парижа, хто влаштовує там погроми, безлади? Араби, вихідці з Африки!
     
     “НЕМАЄ МОЛОДЦЯ
     СИЛЬНІШОГО ВИнцЯ!”
     Володимире Георгійовичу, давайте до Росії повернемося. Зрозуміло, алкоголіки в калюжах - сумне видовище. Але випити сто грамів горілки зі втоми або задля того, щоб зігрітися, келих хорошого вина для підняття тонусу - в чому проблема?
     Зрозумійте, країна алкоголізована! Між тверезими і питущими - прірва. А між любителем дорогого вина, коньяку і алкашами, які ковтають все, що горить, якісної різниці немає. Лише кількісна. Вони всі люди питущі! Жоден п'яничка, що валяється в канаві, на зорі юності, долучаючись до вина чи пива, горілки, не хотів стати алкоголіком. І напевно, також засуджував п'яничок.
     Згоден, не всі культурно питущі стають алкашами, вилітають на узбіччя життя. І достроково на той світ. Але всі до одного алкоголіки починали з однієї "культурної" чарки. І вважали, що свою міру знають. Єльцин теж починав із келиха вина, чарки горілки і врешті-решт спився. Навіть перша особа держави не застрахована. Навіть президент!
     Хочу попередити молодих батьків: алкоголізм ваших дітей може початися з першої чарки, яку дитина побачить у вас в руках. Ось де витоки біди! І якщо п'єте навіть хороше вино, шампанське - ви подаєте дитині поганий приклад. Де гарантія, що вона, дивлячись нині на вас, не зіп'ється, коли сама стане дорослою? Її немає. Все закладається в сім'ї!
     Єдина можливість забезпечити тверезе, здорове, щасливе майбутнє своїм дітям - самому стати тверезим батьком. Тоді у вас є повне моральне право сказати малюкові: “Сину, алкоголь - страшна отрута, яким знищують наш народ, перетворюють його в ідіотів, дурнів. Бачиш, я тверезий, бачиш, я розумний. Я ніколи в житті не беру в рот цю отруту”. Тільки в такому випадку дитина вам повірить. Все інше - лицемірство, воно затягне ваше потомство в це п'яне болото.
     ВІД ПИВА ДО ІМПОТЕНЦІЇ КІЛЬКА РОКІВ
     А пиво? Так приємно в спеку кухлик осушити, пляшечку.
     Пиво - найстрашніший алкогольний виріб, який тільки придумано людьми. У ньому міститься алкоголю від 3 до 11 відсотків, це дуже багато.
     Але ж є й безалкогольне!
     Головна небезпека пива - не тільки у відсотках алкоголю. Я уважно дивився Олімпіаду в Греції в 2004 році. Рекламу на тій Олімпіаді відкупили світові пивні компанії. Я звернув увагу: обов'язково слідом за рекламою пива йшла реклама таблеток від імпотенції. Випадково? Ми почали досліджувати це питання. І з'ясували наступне. При варінні пива, навіть безалкогольного, в розчин додається хміль.
     Це всім відомо! Америку не відкрили.
     А чи відомо вам, що хміль - наркотична рослина сімейства коноплевих? Під час варіння хмелю в розчині пива, навіть безалкогольного, виділяються фітоестрогени. Чи багато хто знає, чим відрізняється чоловік від жінки? Коли я ставлю це запитання в школі, в класі регіт. Я говорю: правильно, ха-ха-ха! Чоловік народився хлопчиком, а жінка - дівчинкою. Але основна відмінність: у чоловіка в організмі чоловічий гормон тестостерон, у жінки - жіночий гормон естрадіол.
     Ось я чоловік, у мене чоловічий торс, голос, характер, нахили, мені подобаються жінки. Це все визначається тестостероном. У слабкої статі, навпаки, естрадіол править бал - вони жіночні, у них м'який голос, характер, присутні кокетство, бажання подобатися чоловікам. І фігура відповідна: вужчі плечі, але розширений таз, щоб виносити й народити дитину.
     До чого це все ви говорите?
     Коли любитель пива чоловічого роду заливає всередину пінний виріб, в шлунку відбувається найпростіша хімічна реакція: фітоестрогени перетворюються в жіночий статевий гормон естрадіол. І він поступово, вибачте за грубе слово, з мужика перетворюється в бабу. Тоншає голос, пропадає мужність в характері, він всього боїться, зникає інтерес до жінок, а у деяких навіть виникає інтерес до чоловіків. Змінюється сама фігура: стискаються плечі, зростає черево, відростають груди. У критичні дні голова болить... В 17-20 років втягнувся в пиво хлопець - імпотенція гарантована. Більше за всіх в Європі від пива постраждала Чехія. Там популярна приказка: "Любитель пива подібний до кавуна. У нього росте пузо, але відсихає кінчик". Не в брову, а в око!
     Коли пиво вживає дама, в її шлунку відбувається та сама хімічна реакція перетворення фітоестрогенів в естрадіол. В організмі наростає надмірна концентрація жіночого статевого гормону. І мила дівчина, жінка стає агресивною, злісною самкою. Вчені провели досвід на щурах. Взяли 10 самців і 10 самок. Поставили їм корита з пивом та водою. Всі бігли тільки до пива й стали алкоголіками. Корито забирали - вони навколо цього місця збиралися, як п'яниці у пивній, і чекали, коли знову підвезуть хмільний напій. Все, як у людей! Коли ж у самок почався шлюбний період - самці на них нуль уваги. Озвірівши, самки розірвали самців і зжерли. Розкрили самок і виявили: у кожної в чотири рази збільшена матка, і вся забита слизом. Страшна справа - надлишковий естрадіол у жінки.
     Згадаймо рекламу, якою годували нашу молодь. Він, вона і дволітрова пляшка. Вона пиво п'є - у неї - ого! - бажання наростає. У нього ж відпадає. Звідси скандали в родині, розлучення, все що завгодно. Довго говорили: хто біжить за пивом? Найрозумніший, найкрасивіший, кого дівки люблять! Майбутній ранній імпотент - ось хто насправді біжить за пивом! І всіх дівчат, жінок, які нас зараз читають, заклинаю: борони вас Господь пов'язати своє життя з любителем пива. Намучитесь, життю будете не раді. А здавалося б, така безневинна річ - випити пивка в жаркий літній день...
     
     БІЛЯ ОСТАННЬОЇ МЕЖІ
     Дуже страшно, що пиво вживають діти. Ще страшніше - в наших ларках безконтрольно продають алкоголь усім, кому завгодно. Я думаю, немовля простягне грошенят - йому теж подадуть. І пиво, і алкогольний коктейль - зброя, спрямована на те, щоб споїти, знищити наших дівчат і дівчаток.
     І це все - натуральна війна. Страшніша, ніж Велика Вітчизняна. З тієї війни ми вийшли переможцями, загартовані духом! А з цієї якими вийдемо? Якщо вийдемо взагалі.
     Так уже прямо і війна?!
     Я ніколи в житті не боровся з пияцтвом. Боротьба з пияцтвом - божевільне, безглузде, жорстоке заняття. Я все життя за тверезість борюся! Це зовсім різні речі. Боротися з пияцтвом - гнобити п'яниць. А боротися за тверезість - робити все, щоб наші діти не пили, були тверезими й ніколи в житті не стали гіркими п'яницями! Ми й справді Батьківщину захищаємо від найстрашнішої за всю біди - великої алкогольної війни. Вона вже п'ятикратно перевищи- ла наші втрати у Великій Вітчизняній і продовжує щороку калічити, вбивати мільйони людей. Тверезість - наша зброя, якою ми боремося за порятунок майбутнього Батьківщини.
     Але ж в СРСР завжди багато пили.
     Міф! СРСР ще при Сталіні був однією із малопитущих держав. У 1953-му році ми перебували на 3-му місці знизу в Європі за споживанням алкоголю. Це ганебне явище було нажите в період, коли країною правили п'яниця Хрущов, алкоголік Брежнєв. І після короткого перепочинку посилилося при п'яниці Єльцину.
     У 1975 році, в брежнєвську пору, 28-а сесія Всесвітньої організації охорони здоров'я офіційно визнала алкоголь наркотиком номер один - найнебезпечнішим, найпо- ширенішим; героїн - №2; тютюн - №6. ВООЗ закликала уряди світу почати боротьбу з алкоголем саме як з наркотиком. Нашу країну в антинаркотичній секції ВООЗ представляв колишній головний лікар-нарколог Бабаян. Сам п'яниця. СРСР відмовився визнати алкоголь наркотиком і на знак протесту вийшов із секції. Що ми з цього винесли? Алкогольну пожежу, яка спалює наш народ.
     У брежнєвську пору Расул Гамзатов із болем писав: "До війни в моєму аулі був один п'яниця, і всі на нього ходили дивитися. А зараз у моєму аулі один непитущий, і вже на нього ходять, дивляться". Зараз там ситуація змінилася. Чечня, Інгушетія, Дагестан відродили тверезі мусульманські традиції, у них величезні сім'ї, по 7-10 дітей, та й діти здорові! Жодного дитячого будинку, всіх сиріт усиновили.
     А у нас що? Як мінімум мільйон безпритульних країною бігають, наче в громадянську війну. При живих батьках пере- повнені всі дитячі будинки. Причина одна – пияцтво! За пияцтво позбавляють батьківських прав. З нормальної сім'ї дитина не втече. Тільки з п'яної. Ось вона, трагедія!
     Сьогодні 44 країни мають сухий закон. Мусульманські, арабські, де алкоголь точно такий же наркотик як героїн, гашиш, марихуана... У тому ж Єгипті за появу в нетверезому стані на вулиці - 60 ударів палицею. Отже, єгиптяни, випивши, сидять дома!
     Існує закон проти злодійства. Але частина людей все одно краде. Давайте скасуємо закон - напевно, кожен третій піде красти. Мова йде про те, чи є це в законі. Тим більше, в тих країнах сухий закон підкріплений мусульманською вірою. Вона категорично засуджує й відкидає алкоголь.
     Ще 85 країн ввели, як ми його називаємо, закон тверезості. Максимальні обмеження на продаж цієї отрути. У най- тверезішій країні Європи - Норвегії - один магазин, який торгує алкоголем, припадає на 30 000 жителів. А в Росії одна така торгова точка - на 240 жителів. Кого споюють? Звичайно, наш народ. Норвежців же можна віднести до тверезої нації.
     А знаєте, що у нас сьогодні смертність у в'язницях серед чоловіків віком від 30 до 50 років у три рази менша, ніж на волі. Так, так, у тюрмі! Там немає алкоголю. Людину садять на 8 років, вона виходить звідти тверезою, а всі її колишні товариші по чарці на волі вже повмирали від горілки.
     Вам же і усім, хто зараз читає це інтерв’ю, пропоную понишпорити в пам'яті й згадати, скільки знайомих непитущих рано померли і скількох ваших родичів, близьких, знайомих, сусідів, колег достроково звела в могилу горілка. Від хвороб, аварій, нещасних випадків... Дуже сумні пропорції отримаєте. Висновки робіть самі!
     
     (Продовження спецвипуску читайте у наступному числі “ТП”).
     


  коментарі: 4

Антин : Это общегосударственная проблема. На уровне семьи ее не решить.  (написано 21.03.2012 в 16:37 з адреси:  176.8.15.30)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:35 з адреси:  h131-135.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 11:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік