Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.03.2012 ВІТАЛИ ЖІНОК РАЙОНУ

В районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Зал був переповнений представницями прекрасної статі Славутчини. З вітальним словом до жінок звернувся голова РДА Олег Несен, який зазначив, що сьогодні жінки ні в чому не поступаються чоловікам, часто навіть виявляючи таку стійкість духу, силу волі та лідерські якості в роботі й повсякденному житті, яким позаздрили б і чоловіки. Жінки поправу досягають високих результатів майже у всіх сферах.
     «Так, на сьогоднішній день у нашому районі нараховується 1365 жінок-ветеранів праці, і ми пишаємося ними. Особливої поваги заслуговують ті жінки, що пройшли через пекло війни: маємо шанувати 11 жінок-учасниць бойових дій, 1592 жінки-учасниці війни», - підкреслив у своєму виступі очільник району.
     Особливо теплі слова вітань і подяки прозвучали на адресу багатодітних матерів, які присвятили своє життя вихованню гідних громадян нашої держави. На сьогоднішній день 524 багатодітним матерям Славутчини присвоєно звання «Матерів-героїнь». На розгляді в ОДА знаходиться ще 260 подань.
     Бути завжди коханими, усміхненими, сповненими надій та оптимізму побажав жінкам голова районної ради Леонід Радзивілюк: «Щастя вам і удачі, міц- ного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань! Нехай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут».
     Керівники вручили жінкам району, які відзначилися особливими стараннями і відповідальністю в роботі, Почесні грамо- ти Хмельницької обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради.
     Чудовими концертними номерами порадували глядачів народний аматорських хор район- ного Будинку культури «Поліська перлина», народний аматорський танцювальний колек- тив «Пролісок», вокалісти культури, вокально-інструментальний ансамбль «Інсайт» с.Кру- пець, учасники художньої самодіяльності сільських клубів.
     Прес-служба РДА.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 09:57 з адреси:  h131-167.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік