Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2012 В ПОЛІ ЗОРУ - НЕБЛАГОПОЛУЧНІ

Вважаю, що для профілактики злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, запо- бігання дитячої безпритульності та бездоглядності важливою є організація дозвілля дітей та молоді. З цією метою у загальноосвітніх навчальних закладах району функціонують 3872 гуртки, секції, клуби, гуртковою роботою охоплено 100% учнів. Крім того, працюють Славутська ДЮСШ „Колос” та Берездівська районна ДЮСШ, в яких діють секції з легкої атлетики, гандболу, волейболу, футболу, боротьби самбо та дзюдо. На сьогодні в секціях займаються 474 дитини.
     Службою, яку я очолюю, з ме-тою профілактики злочинності неповнолітніх, минулого року про- ведено 35 цільових рейдів на територіях 45 сіл району, обстежено умови проживання дітей у 92 неблагополучних сім’ях, в тому числі повторно. За наслідками рейдів ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 17 батьків відносно 55 дітей, попереджено про нена- лежне виконання батьківських обов’язків 85 батьків, порушено питання позбавлення батьківських прав 9 батьків відносно 7 дітей, в судовому порядку поз- бавлено батьківських прав 9 батьків відносно 8 дітей. За ініціативою служби одну новонароджену дитину за заявою матері тимчасово влаштовано на виховання в Хмельницький спеціалізований будинок дитини „Берізка”, а також одній дитині надано допомогу в продовженні терміну перебування у цьому закладі.
     В районі систематично проводяться рейди щодо виявлення суб’єктів господарювання, які реалізовують аудіо-, відеопродукцію неповнолітнім, що пропагує культ жорстокості та насильства, а також продукцію порнографічного характеру. Здійснюються перевірки закладів торгівлі з метою виявлення працівників торгівлі, які продають спиртні напої та тютюнові вироби неповнолітнім. На території сільських рад проведено Всеукраїнський рейд „Урок” - для виявлення неповнолітніх, які не приступили до занять у школі без поважної причини.
     Особливу увагу намагаємося приділити дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, таким, що опинились у складних життєвих обставинах, та діткам із особливими потребами. До дня Святого Миколая в районному Будинку культури службою у справах дітей спільно з відділом освіти та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено чудовий захід для маленьких мешканців нашого району. З нагоди новорічних свят 101 дитині, котра перебуває під опікою чи піклуванням громадян, виховується в прийомних сім’ях, дитячому будинку сімейного типу та дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, вручено подарунки.
     Нагадаю читачам, що держава намагається підтримати кожну дитину з самого народження. Так, в нашому районі у 2011 році допомогу, в зв’язку з народження дитини, отримували 616 матерів. За цільовим використанням цих коштів ведеться постійний нагляд. Протягом минулого року обстежено 266 сімей, котрі отримували вищеозначену допомогу. За результатами обстежень три сім’ї попереджено про дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання та створення належних умов для утримання і виховання дітей.
     Діти – це наше майбутнє! І ми повинні потурбуватися про них вже сьогодні, допомогти їм стати здоровими, щасливими, всебічного розвиненими людьми, гідними громадянами нашої держави.
     Сергій Мороз, начальник служби
     у справах дітей РДА.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 09:56 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік