Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.03.2012 ЧИЇ ЦЕ ДІТИ? НАШІ

Чергове засідання комісії із захисту прав дітей пройшло під головуванням начальника служби у справах дітей РДА Сергія Мороза і позначилось, з-поміж 9-ти питань, розглядом загалом нетипових заяв, де головними фігурами не виступали, як зазвичай, неблагополучні родини та батьки-пияки. І рішення через це було прийняти ох як нелегко…
     
     «ВІН ДЛЯ МЕНЕ - ЧУЖИЙ ДЯДЬКО»
     Це так 17-літній Віктор Пилипенко (прізвище змінене. - Авт.) каже про свого тата, якого вже вдруге хоче позбавити батьківських прав. Першу заяву хлопчини члени комісії вже були відхилили, заслухавши Бориса Сергійовича і сільського голову. Дізнались, що чоловік не має жодного наміру відмовлятись від сина, пообіцяв більше спілкуватися з ним і допомагати матеріально. Після того, як Вікторова мати пішла від нього (вірніше, втекла, але про це пізніше), він так і не створив нової сім’ї: мешкає разом із матір’ю. Вправно хазяйнують, Борис Сергійович має пристойну роботу в Славуті: «Якщо в селі дізнаються про позбавлення мене прав, то що люди скажуть?!» - здається, це хвилює чоловіка найбільше.
     Останній рік (після смерті мами) Віктор мешкає в Нетішині у родині тітки, матусиної сестри Валентина Віталіївни. Вона й повідала гірку історію невдалого сестриного заміжжя: коли та народила сина, чоловік не повірив, що це його дитина. Піднімав на дружину руку, поводився так, що та покинула все і подалась у Київ на заробітки. Вітю забрала із собою. Там ніби й людину хорошу знай-шла, але… Занадто рано пішла у Вічність. Віктору пощастило, що мамина рідня не залишила його, - нині він закінчує школу, подружився із двоюрідним братом, своїм однолітком. Влітку разом планують вступати до Кам’янець-Подільського військового ліцею. Серйозний і відповідальний, хло-пчина сподобався членам комісії. От тільки не хоче, аби у його житті був присутній батько.
     Можливо, це образа за понівечену мамину долю? «Так, він інколи телефонує, але нам немає про що говорити. Він мені зовсім чужий дядько, я ніколи з ним не жив! - стоїть на своєму Віктор. – Сухо спитає, як справи – і все…»
     Що мали вчинити члени комісії з його заявою? Покликані найперше захищати права дитини, вони надали органові опіки та піклування висновок про доцільність позбавлення Бориса Пили- пенка батьківських прав, оскільки перспективи у його із сином родинних стосунках не вбачають. Остаточне рішення прийме суд.
     
     «З ТЬОТЕЮ АЛЬОНОЮ МЕНІ КРАЩЕ»
     Чи ж думала колись Світлана Дмитрівна Михальченко (прізвище змінене. – Авт.), гарна і привітна жінка, що змушена буде звертатись у службу в справах дітей з проханням повернути їй доньку? Оленці – 14, вона навчається в одному із НВК району, де мама працює психологом. Вона – єдина донь-ка в подружжя (на тепе- рішній час уже колишнього), тож і Світлана Дмитрівна, і бать- ко Сергій Якович її безмірно люблять. Мабуть, дівчинка не могла не бачити, що мама з татом живуть не дуже добре. В якийсь момент перестало бути таємницею, що у Сергія Яковича з’явилась на стороні інша жінка. Не забарився й фінал: «Чоловік вигнав мене з дому, і я змушена була піти до своїх батьків у інше село, - пише в заяві Світлана Дмитрівна. – До-нька ж зосталась зі своїм батьком та другою жінкою».
     Так-так, лишень Світлана (на той час ще законна дружина) була змушена покинути домівку, як в ній повновладною господинею відразу з’явилась така собі тьотя Альона, молодиця з другого села. І так вона зуміла за місяць “завоювати” Оленчине серце, що дівчинка нічого й чути не хоче про рідну матір – із захопленням розповідала членам комісії про нову татову обраницю, із якою їй набагато цікавіше жити!
     Буквально зі сльозами на очах жіноча частина комісії намагалась достукатись до Олениного серця, застерігаючи її не робити мамі так боляче. Жінку вже зрадив чоловік, а тепер від неї фактично відмовляється й рідна донька, її кровиночка?! Зі шкільної характе- ристики стало зрозуміло, що ця ситуація дуже змінила Олену, і не в кращий бік: ровесники засудили її вибір, вона ж стала зверхньо поводитись, надміру хизуватись новим вбранням, яке подарував тато. «Цим він доньку й тримає. Каже їй: як підеш від мене, втратиш усе», - схиливши голову, пла-че Світлана Дмитрівна. – Тепер Альона навчає Оленку, що і як треба говорити…»
     Після наших умовлянь та переконань Олена так і не підійшла до матері. Не вбачає потреби міняти лінію поведінки щодо взаємин доньки і колишньої дружини й Сергій Якович. Він дуже впевнений у собі, своїх силах і можливостях. Чоловік-кремінь. А ще не раз згадував Бога. От тільки чи по - Божому чинить? Застереження С.Мороза, що донька не розуміє моральних цінностей, дивиться на все зверхньо, на нього не подіяли: «Я таку атмосферу створюю, щоб забезпечити дитину. Із матір’ю бачитись не забороняю». Поспілкуватись із сімейним психологом порадили члени комісії всім трьом. Хтось же має вивести Олену на світлу дорогу!
     
     Валентина ЗАВАДСЬКА, член комісії.


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 07:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 08:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 11:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік