Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 16.03.2012 ПЕРЕСТОРОГА НАСИЛЬСТВУ В СІМ’Ї

Започаткувавши у Славутській міліції традицію круглих столів, для першого зібрання обрали актуальну тему «Проблемні питання кваліфікації насильства в сім’ї». До розмови, окрім власне правоохоронців, були запрошені представники місцевих ЗМІ та громадськості, трудових колективів міських підприємств (відгукнулося ЖКО). Не обійшлося без медиків, працівників юстиції та структурних підрозділів виконавчих органів влади (ЦСССМ, служб у справах дітей). Пред- ставництво, як бачимо, доволі широке…
     Відкрила круглий стіл старший інспектор райвідділу із роботи з населенням та громадськими формуваннями, капітан міліції Марина Хлєбан. Вона зазначила, що навколо піднятого питання триває багато дискусій, вишукуються шляхи для викоренення насильства у родинах. На жаль, стає на перешкоді латентність (приховування) таких правопорушень – далеко не всі повідомляють, що стали жертвами насильства.
     Цю думку розвинув Сергій Малярчук, перший заступник начальника райвідділу внутрішніх справ: «Проблема стоїть дуже гостро. Як член світового співтовариства, Україна зобов’язана забезпечувати рівні права для чоловіків і жінок. Проте статистика невтішна – біля 20% представниць слабкої статі втрачають життя, бо стали жертвами насильства чи зґвалтування. В той же час деякі чоловіки (особливо в сільській місцевості) нині живуть за рахунок своїх дружин чи дітей, пропиваючи «дитячі» гроші. Тому дозволяти жінкам ображати себе не слід».
     Кваліфікував види насильства в сім’ї Сергій Гіжицький, заступник начальника сектора дільничних інспекторів міліції, – саме ця служба безпосередньо займається даною проблемою. Їх чотири: фізичне (найпоширеніше), економічне, психологічне та сексуальне. Причому, інколи провести їх чітке розмежування не так просто. Законодавством передбачена адміністративна відповідальність за вчинення насильства, а санкцією суду є стягнення штрафу. Але зізнаймося: сума від 51 до 85 гривень не стане аж надто великою пересторогою для насильника. Тим більше, що часто гроші за чоловіків сплачують дружини. Ось так: жінку побито, а вона ще й віддала свою кровну копійчину, бо де вона візьметься у чоловіка-пияки?.. Тому на даний час пропонується штраф заміняти громадськими роботами: таке покарання буде набагато дієвішим.
     Про насильство в родині відносно неповнолітніх говорив старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції в справах дітей Олександр Куліневич. Безперечно, діти найбільше потерпають від фізичного насильства, яке маскується під виховні методи. Доповідач навів повчальні статистичні дані: минулоріч було задокументовано 10 злочинів, вчинених дорослими особами відносно підлітків. Згадаймо вбивства у Пашуках і Перемишлі. Маємо 4 кримінальні справи за фактами розбещення неповнолітніх. Не обійшлося без зґвалтування (де і зловмисник, і його жертва – обидвоє неповнолітні) та випадку педофілії в Улашанівці: підозрюваний у скоєнні цього гидкого злочину виявився неосудним.
     Обговорювана тема зачепила за живе районного акушера-гінеколога, завідувачку гінекологічним відділенням ЦРЛ Світлану Гав’юк: вона зі своєї медичної практики навела приклади жахливого сексуального насильства, від якого доводилося рятувати життя лікарям. Не оминула Світлана Василівна й проблем вагітних жінок: було таке, що після побиття породіллі дитятко народилось мертвим. Тому при відділенні діє школа відповідального материнства і батьківства. Подекуди наші чоловіки, на жаль, не мають достатнього статевого виховання. А взагалі воно має бути на рівні духовності, як і шлюб - церковним, переконана С.Гав’юк.
     Представницями служб у справах дітей Наталією Шаргородською (начальник міської) та Оксаною Верцехою (головний спеціаліст районної) була доведена інформація про реабілітаційні центри для жертв насильства – на теренах області таких маємо чотири, зокрема у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському. Планам щодо заснування подібного центру в Славуті поки що збутися не вдається. Наприкінці круглого столу присутнім була роздана «Пам’ятка батькам. Як не стати жертвою насильства в сім’ї», складена у міліцейському відділку.
     Валентина ЗАВАДСЬКА, фото авторки.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 08.05.2012 в 08:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:56 з адреси:  h131-136.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік