Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.03.2012 КОНСУЛЬТУЄ «МІЙ ЮРИСТ»

Доброго дня! Мене звати Олена. Одружена, маю дитину 10 років. З чоловіком життя не склалося, тож хочу розлучитись та подати на сплату аліментів. Як мені це зробити?
     1 крок. Потрібно на 100% переконатися в правильності прийнятого рішення, так як воно відповідальне і впливає на майбутнє всієї сім’ї.
     2 крок. Оскільки є дитина, розлучення відбувається тільки в судовому порядку. Починаємо збір необхідних документів для звернення до суду.
     3 крок. Збираємо всі необхідні документи: свідоцтво про одруження; свідоцтво про народження дитини; довідку про склад сім’ї з ЖЕК, якщо проживаєте в м.Славута, або сільської ради, якщо мешкаєте в районі; паспорт, код (з усіх документів робимо копії та завіряємо їх у нотаріуса, якщо проживаєте в м.Славута, або в сільській раді - якщо мешкаєте в районі).
     4 крок. Сплачуємо судовий збір за подання заяви про розірвання шлюбу (10% мінімальної заробітної плати = 107,30грн). За подання позову про стягнення аліментів судовий збір не сплачується.
     5 крок. Пишемо позовну заяву в двох примірниках: вона має бути написана з дотриманням норм цивільного процесуального права. При написанні заяви зазначаємо: 1) найменування суду, до якого подається заява (Славутський міськрайонний суд Хмельницької області);
     2) ПІБ, місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку позивача, якщо такі відомі; 3) ПІБ, місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку відповідача, якщо такі відомі;
     4) зміст позовних вимог: прошу розірвати шлюб між мною та відповідачем, зареєстрований… (вказуємо дату та номер запису); стягнути з відповідача аліменти в сумі (в розмірі)…; якщо відповідач офіційно не працевлаштований, вказуємо суму грошових коштів щомісячно у твердій грошовій формі, орієнтуємося не на його прибутки, а на потреби дитини; якщо відповідач офіційно працевлаштований, то просимо суд стягувати частку від заробітку.
     Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку: в нашому випадку, за станом на сьогоднішній день - це 333,60грн; 5) викладаємо обставини, якими обґрунтовуємо свої позовні вимоги; 6) зазначаємо докази, що підтверджують кожну обставину (додатки див. крок 3); 7) ставимо дату подання до суду і власноруч підписуємо; 8) додаємо до заяви чек про сплату судового збору.
     6 крок. Збираємо все в одну папку, тобто, до кожної позовної заяви прикріпляємо додатки; обов’язково враховуємо, що до однієї заяви, яка залишається в суді, додається оригінал свідоцтва про шлюб, чек про сплату судового збору та завірені копії, до іншої прикріпляємо прості копії.
     7 крок. Заносимо позовні заяви до суду, або направляємо їх поштою на адресу суду: м.Славута, вул. Миру,16.
     8 крок. Пам’ятайте, якщо протягом 6 місяців відповідач не сплачує аліменти, ви можете звернутись до органу соціального захисту населення і вправі розрахо- вувати на допомогу держави.
     За подальшими консультаціями та роз’ясненнями звертайтеся до компанії «МІЙ ЮРИСТ» за тел. 7-63-10, або за адресою: м.Славута, пров.Робітничий,2 (ОТЦ «Славута», 3-й поверх, офіс №1).
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 07:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 08:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 11:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік