Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.03.2012 ВИХОВУЄМО МАЙБУТНІХ ГОСПОДАРІВ ПЛАНЕТИ

Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей. За останні десятиріччя екологічні проблеми особливо загострилися і викликають стурбованість та тривогу людей Землі. Захистити весняну квітку і спів солов’я, степову балку і поліське болото, молоду вербичку і могутній віковий дуб – все це й буде надійною гарантією збереження самого життя в усій його красі та гармонії.
     На жаль, ми поводимося на рідній землі як завойовники і погані квартиранти, а не дбайливі господарі. Отож, підтримуючи Стокгольмську міжнародну конференцію з навколишнього середовища, наш заклад – Славутське НВО №2 - звертає особливу увагу на екологічне виховання та збагачення екологічної компетентності підростаючого покоління.
     З початком навчального року в навчально-виховному об’єднанні стартував проект «Моральний вчинок». Цей екологічний проект – план послідовних дій та заходів, які сприятимуть покращанню екологічного стану рідної місцевості. Першим кроком до реалізації цього проекту стало прибирання навколишніх лісів, зон відпочинку та пришкільної території. Такі заходи стали вже доброю традицією, яка допомагає комунальним службам виконувати роботу з благоустрою та озеленення міста. Адже кожному з нас приємно жити, працювати і відпочивати у чистому та ошатному місті! А чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
     Особливу увагу ми звернули на благоустрій території закладу, де було створено екологічну стежину. Милують око лісова галявина, садиба, парк відпочинку, лікарські рослини, яблунева алея та квітучі клумби. Приємно було спостерігати, як діти, батьки, вчителі та вихователі висаджують ялівець козацький та китайський, тую колоновидну та шаровидну, каштани, самшит, кизил, бузок, вишні, сливи. Клумби були заповнені різноманітними квітковими та трав’янистими рослинами, створено альпійські гірки із квітів та зелені. Всіх дивувала своєю красою «Клумба емоцій». Із рослин виглядали пеньочок-радість, пеньочок-задоволення, пеньочок-смуток та інші. Було відтворено куточок лісу в усій його красі - з лісовими рослинами, мурашником та деревцями.
     Велике захоплення у вихованців викликає парк, де власними руками працівників закладу були побудовані із дерева машина, корабель дитячих мрій, млин, коник, який привіз приладдя, щоб доглядати сад і город. Знайшлося місце й лікарським рослинам. Все це допомагає вихованцям засвоїти програмовий матеріал з розділу «Природа».
     Для збереження лісів від вирубки у кожному класі та дошкільних групах стартувала акція «Зробимо довкілля чистішим». Коли раніше папір викидали у сміття, то тепер він щодня збирається в спеціально відведених місцях на переробку. На пунктах збору макулатури красуються надписи: «Папірець до папірця - будуть жити деревця». Ця акція стимулює дітей до збереження навколишнього середовища та виховує бережливе ставлення до природи.
     З настанням холодів вихованці нашого закладу кинулись на допомогу зимуючим птахам. Була оголошена акція «Допоможи птахам взимку!», у якій взяли участь батьки, вчителі, діти. Було виготовлено і розвішано 17 годівниць, які систематично наповнювалися кормом для пернатих друзів. Діти з радістю і гордістю слідкували за пташиними їдальнями, і ніколи годівнички не залишалиься порожніми.
     Продовжуючи роботу в екологічному напрямку, учасниками навчально-виховного процесу була підготовлена та зіграна ековистава «Неслухняний півник». Головною метою її було - показати користь лікарських рослин та вмінню їх застосовувати. Адже все, що потрібно людині для життя і здоров’я, вона отримує від природи. В образі казкових героїв діти підняли проблематику зникнення окремих рослин та занесення їх до Червоної книги. Ековистава справила позитивне враження на глядачів, пробудила в дітях вогонь любові до збереження та примноження багатств природи.
     Після реалізації всіх пунктів нашого проекту ми не зупинимося на досягнутому, а продовжимо роботу з метою підвищення екологічної культури підростаючого покоління. І ми віримо, що наші діти виростуть дбайливими громадянами своєї Батьківщини, які дбають про майбутнє свої планети.
     Світлана ВЛАДІМІРОВА, директор НВО №2,
     Наталія ДЕМ’ЯНЮК,
     Лідія КАЛЕНЮК,
      Галина ВАСЬКІВСЬКА,
     Ольга КОРОБЧУК, вчителі початкових класів.
     


  коментарі: 3

 :   (написано 08.05.2012 в 08:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:56 з адреси:  h131-142.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік