Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.03.2012 ДОВЖКІВСЬКИЙ МАТРІАРХАТ

Не секрет, що нині у переважній більшості населених пунктів України, - якщо не у всіх, - жіноче населення за кількістю переважає чоловіче. Не є тут винятком і наша Славутчини, зокрема, село Довжки, де з 820 її мешканців - 446, тобто, більша половина, представлена славним жіноцтвом. Причому, настільки активним, що може слугувати прикладом для інших сільських громад району.
     А ініціатором усіх добрих починань, які обов’язково втілюються в життя, є сільський голова тамтешньої сільради - 37-річна Наталія Мельник, яка вже вдруге поспіль обирається переважною більшістю довжківців на цю посаду, на котру, між іншим, вона балотувалася як самовисуванка.
     До цього Наталія Дмитрівна викладала у місцевій загальноосвітній школі трудове навчання та основи підприємницької діяльності. Тобто, передавала учням свій досвід, набутий раніше, коли вона у цьому ж селі займалася підприємництвом.
     За всіма об’єктивними показника-ми Довжківська сільська рада, очолювана Наталією Мельник, є однією з найкращих на Славутчині, в чому у великій мірі бачиться тепер і її заслуга.
     А розпочала свою керівну діяльність вона з безкомпромісної боротьби з самогоноварінням та незаконними посівами маку. Як пригадує Наталія Дмитрівна, на перших порах навіть доводилось власноруч виливати брагу в одній із осель. Напевно, тому в Довжках упродовж кількох минулих років не зафіксовано жодного кримінального злочину, а торік було лише одне адмінпорушення.
     Та основні свої зусилля сільський голова спрямовує на благоустрій села. Адже перша серйозна проб-лема, з якою їй довелося стикнутися на цій посаді, - майже суцільне бездоріжжя. Загальна протяжність доріг комунальної власності сільради (що складається з одного села) становить понад 10км. З них твердим покриттям (бруківкою) ще за колгоспно-радянських часів було облаштовано лише 600 метрів центральної вулиці. Решта шляхів у негоду потопала в багнюці, місцями навіть – трясовині, де загрузали та часом навіть перекидалися не те що підводи, навіть потужна сільськогосподарська техніка. Ну, а люди, у свою чергу, не розставалися із гумовими чобітьми.
     Звернення голови сільради, а також її односельців на адресу численних владних інстанцій - аж до одного з колишніх Президентів України – бажаного результату не дали.
     - Вочевидь, ми б й надалі борсалися у цьому болоті, якби головою районної державної адміністрації не став Олег Анатолійович Несен. Він одразу, після його призначення на цю посаду, знаючи про нашу болючу проблему, запропонував мені, як сільському голові, скористатися реальним шансом для її розв’язання – можливістю одержання державної субвенції (бюджетних коштів) для будівництва комунальних доріг у нашому селі, - розповідає Н.Мельник. – Справу полегшило те, що на балансі сільради перебували 1300 залізобетонних плит (вкладених у дорогу до колишньої твариницької ферми!), якими можна було би впорядкувати проїжджу частину деяких сільських вулиць.
     


  коментарі: 4

 :   (написано 19.04.2012 в 06:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:56 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 05:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік