Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.03.2012 БІЛІ ТРОЯНДИ - УЛЮБЛЕНІ КВІТИ ТЕТЯНИ ГОВОРКОВОЇ

Так важко цьогоріч родиться весна! За вікном березень, а під ногами – колючий скрипень. Хоч «осідають сніги, вже сьогодні не їхня пора…» - як написала в своїй ораторії Ганна Світлична, передвіщаючи, що от-от «ріка молодою з-під криги вийде – і зрине вище небо».
     А ще передчуття весни нам усім дарує Жіноче свято. Нікого не цікавить «історичне» походження його, скільки б не говорили про це скептики. Просто, нічого кращого наші сучасники не придумали, аби вшанувати Весну і Жінку водночас. Отож, поки земля відтає від снігу, поволі стоплюючи його, щоб зовсім скоро попливти до сонця сп’яніло від тепла, ми вирішили подарувати читачам зустріч із чарівною жінкою, яка дбає про красу інших, а від того ще кращою стає сама.
     Тетяна ГОВОРКОВА – приватний підприємець, власниця магазину «Тріумф», який реалізує косметику, миючі засоби, частково – галантерею і навіть одяг. Крім того, майже такий асортимент товарів вона пропонує на орендованих торговельних площах колишнього універмагу, а нині – торговельного центру, магазину «Суперціна», де широко представлено текстиль, білизну, верхній одяг, біжутерію і навіть шкіргалантерею (забігаючи наперед, скажемо жінкам по секрету, що впродовж березня саме в універмазі проводиться Т.П.Говорковою розпродаж товарів зі 50% знижкою – невдовзі тут має бути створений інший відділ, над струк- турою якого нині працює підприємець. – Ред.).
     Навіть порозмовлявши з пані Тетяною, усвідомлюєш, що магазин – це її територія, на якій вона не просто знайшла застосування своїх зусиль і здібностей, а може залишатися собою – сперечатися зі своїми думками, сваритися на себе, або радіти, балувати себе. Тут вона акумулює енергію, щоб віддати її рідним.
     - Коли люди будують сімейне життя, у них невільно співпадають і життєві цінності. Так уже Богу вгодно. А це те, що дуже важливим є в бізнесі, - каже Тетяна Говоркова. – Ми з чоловіком знаємо, що за великим рахунком ніхто із нас не підведе. Виручаємо один одного, допомагаємо, радимось. Хоч ведемо різний бізнес: я – торгівлю, Геннадій – будівельно-ремонтні роботи, опалення тощо. Інколи чоловік дивиться на мене, як я мотаюсь з цією косметикою та біжутерією, наче бджола Майя, - щоб усе в ногу з часом йшло, аби товари приваблювали потенційних покупців, були не підробками, а оригінальними виробами тієї чи іншої фірми, й щиро дивується: «Я б ніколи не зміг цим займатися!..»
     Відверто кажучи, людині збоку важко осягнути навіть подумки, якою скрупульозною й педантичною є, наприклад, справа продажу косметичних засобів – тут же не тільки за палітрою товарів треба постійно стежити, а й тримати, як кажуть в народі, «ніс за вітром». Водночас вести постійні розрахунки з постачальниками товарів (більше як на два тижні з відстрочкою платежу їх, як каже пані Тетяна, нині ніхто не відпускає), стежити за обліком продукції, що залишилася й «осіла» на полицях магазину, шукати канали її збуту.
     Тетяна Говоркова не з тих, щоб стояти осторонь від будь-якої роботи. Маючи медичну освіту, вона після народження дочки Катрусі (нині їй уже 17) твердо вирішила не повертатися в медицину й почала опановувати менеджмент, щоправда, більше на практиці – методом власних спроб і помилок. Хоча, як сказати. Ну, не можна ж вважати марними, скажімо, перші роки підприємницької діяльності, коли вони удвох із чоловіком займалися доставкою й реалізацією продуктів із Польщі. Геннадій тоді залишив податкову, де отримував невелику зарплату, а вона – обрану після школи медичну справу. Потім Говоркови орендували приміщення і відкрили кафе «Козачок», а ще - біля колишньої райсільгосптехніки, у селах Перемишель та Улашанівка – під торговельні точки. Ніколи не забуде Тетяна Петрівна, як вона возила в Ганнопіль на ринок оселедці відрами продавати…
     - Сиджу вночі, роблю манікюр, а мама (вона тоді жила з нами) все картає: «Ну, лягай спати, тобі ж о 5-ій ранку виїжджати треба в село…» А я лише посміхалася й пояснювала, що людям, які приходять купувати продукцію на ринок, завжди приємно бачити охайні руки продавця. Я й сама завжди спершу на руки людини дивлюся… - згадує про свої перші кроки підприємництва не без іронії пані Тетяна.
     Щоб повернутися знову до березневого настрою, запитую співрозмовницю без найменшого сумніву:
     - У вас перед Міжнародним жіночим днем, напевно, більше чоловіків серед покупців з’являється?
     - Навпаки – жінок! – сміється підприємець. – Хтось для дочки, невісточки чи свекрухи подарунки купує, а окремі – й собі, коханим, щоб підняти настрій. Чоловіки взагалі-то вдячна публіка – вони майже ніколи не торгуються, ціна для них, як правило, не є вирішальною – аби лише коханій, близькій людині сподобалося. Жінки економніші. Тут уже все залежить від уміння продавців презентувати відвідувачам той чи інший товар, знайти те, що їм хочеться.
     За переконанням пані Тетяни, продавці – це своєрідні психологи, які внутрішнім чуттям мають одразу визначати, що кому слід пропонувати: дорогу продукцію елітних фірм чи товари масового попиту. Найважливіше ж, що вона рекомендує радити людям – ті косметичні засоби, які мають простий склад рецептури, менше ароматичних компонентів, інших алергенів. І обов’язково спонукає вивчати анотації до тих чи інших товарів. Якщо це стосується косметики, то не для кожного ж підійде вона однієї і тієї ж лінії. Та й корисно час від часу засоби міняти, не використовуючи все підряд, - така «збірна солянка» від різних виробників часто може давати зворотний ефект або й нашкодити.
     Тетяна Говоркова над усе дорожить репутацією підприємця, шукає й знаходить для реалізації класну косметику, інші товари хорошої якості й вчить продавців «тримати марку». Бо усе, що вона робить (навіть коли готує своїм домашнім страви!), намагається робити з душею. А ще має переконання: щоб бути красивим, треба бути чистим всередині – вміти кохати, добре ставитися до навколишнього світу.
     - Блиск в очах жінки залежить в першу чергу від самої жінки, - каже пані Тетяна. – Треба вчитись не заздрити, не злитись і просто радіти кожній прожитій хвилині.
     Вірогідно, в особистому житті Тетяні Говорковій тому й повезло, що вона ніколи не зазіхала на чиєсь щастя, а будувала своє, як підказувало серце. Народилася у Славуті. Коли їй минуло 2 рочки, батьки поїхали в Норильськ на заробітки. Там закінчувала школу і медичне училище. Час від часу приїздила в Улашанівку на канікули до бабусі. Тут бачив її майбутній суджений. А коли повернувся з армії, приїхав у Норильськ за Тетяною, якій ще й 17-ти не минуло. Так і вийшла заміж, повернулася в Україну. Можливо, ще тоді якимось внутрішнім чуттям усвідомила цінність людини, з якою крокує життям поряд ось уже майже 20 років. І для щастя майбутнього вважає найважливішим - цінувати й берегти все те, що є, щоб йти далі.
     Ні, вона стала підприємцем на для того, аби бути тінню чоловіка. Бо головним девізом свого життя вважає слова: «Якщо хтось уміє, то чому не я?» Так навчилася водити автомобіль, опанувала комп’ютер… Щоправда, до бухгалтерії в неї не дуже душа лежить – доручила все своє господарство професіоналу Валентині Василівні Захарчук. Та й не встигає охопити все. Бо ще ж є сім’я, рідні, друзі. Час від часу використовують з чоловіком нагоду побувати в інших країнах: сестра Геннадія живе в Туреччині, брат Тетяни має будиночок у Фінляндії (він є успішним підприємцем у Росії). Бували Говоркови і в Румунії, і в Угорщині, і в Болгарії. Нещодавно на тиждень їздили в Швецію – місто Стокгольм, розташоване на багатьох островах, пов’язаних між собою мостами і каналами, вразило неповторним, навіть романтичним колоритом.
     - Усе, що ми бачимо, збагачує нас життєвим досвідом, - каже пані Тетяна. – Із таких поїздок я повертаюся бадьорою, оновленою та енергійною. Це дає добрий заряд для того, щоб у подальшому бути впевненою в своїх силах і не втрачати рівноваги навіть у складних ситуаціях. А найбільша моя мрія - побувати в Парижі...
     Тетяна Говоркова ніколи не забуде, як одного дня разом із Геннадієм залишила Північ, відправившись у тривожний спільний політ. Усе довкола було білим-білим, а світлою-світлою - душа. Певно, тому з тих пір над усе полюбила вона білі троянди.
     Цікаво, чи знає моя героїня про те, що за християнською легендою ці квіти виросли на кущі, де Діва Марія сушила Христові пелюшки?
     Віра МАЛЬЧУК,
     фото автора.  коментарі: 17

Дуже теплий дім : ""Нещодавно на тиждень їздили в Швецію – місто Стокгольм, розташоване на багатьох островах, пов’язаних між собою мостами і каналами, вразило неповторним, навіть романтичним колоритом.
      - Усе, що ми бачимо, збагачує нас життєвим досвідом""
     
     Мене теж збагачує досвідом, що не потрібно мати з Говорковим справу, коли маючи борги по зарплаті і не тільки по зарплаті, він роз'їзджає по Швеціях. А ще Париж на черзі!
     Типова ситуація, яка характеризує Гену: маючи багаторічний кількатисячний борг перед компаньйоном і не маючи перспективи його повернення, той компаньон запропонував Говоркову щоб замість грошей він розрахувався будматеріалами. Гена охоче погодився, а на слідуючий день заявив у міліцію, що в нього компаньон ВКРАВ ті матеріали.
     
     Маючи медичну освіту, займатись торгівлею? А як же клятва Гіпократа? Як там селяни без лікарів в далеких селах?
     P.S. Помилка в цій лизальній статті - магазин не "трІумф", а "трИумф". Дивись фото. 
(написано 13.03.2012 в 08:56 з адреси:  174-83-124-91.pool.ukrtel.net)
Українець : Я так розумію, що гарну репутацію підприємця, пані Говоркова, слід заслужити, а не присвоїти за допомогою дешевої статейки. Нажаль, з огляду на відгуки - її у вас не має.  (написано 13.03.2012 в 11:24 з адреси:  176.8.15.30)
кредитор : Плачеш, що нема грошей, по 200 гривень тицьнув на зарплату а виявлявляється тобі на Париж не хватає. Хер з ним, моїм боргом. Пиздуй туди, тільки не вертайся.  (написано 14.03.2012 в 11:45 з адреси:  214-97-124-91.pool.ukrtel.net)
Віктор : Звідки стільки злоби у людей??? А може то не "люди"....  (написано 14.03.2012 в 14:08 з адреси:  176.8.15.141)
Українець : Звідки стільки злоби у людей??? А ти, Вікторе, поворуши мізками, може зрозумієш..   (написано 15.03.2012 в 09:35 з адреси:  176.8.15.30)
Доброжелатель : Цікаві речі, Швеція, Стокгольм, люди не можуть отримати зарплату, а ці скоти катаються, горіти вам в аду. Все боком вилізе. До Парижу не дотягните, спалимо........  (написано 02.04.2012 в 00:09 з адреси:  76-120-132-95.pool.ukrtel.net)
Татьяна : Если вы мужики подпишитесь,а не прячьтесь под не понятными псевдонимами.   (написано 19.05.2012 в 10:41 з адреси:  218-116-124-91.pool.ukrtel.net)
КАЛЮЖНЫЙ СЕРГЕЙ : Я - БРАТ ТАТЬЯНЫ ПЕТРОВНЫ КАЛЮЖНОЙ(ГОВОРКОВОЙ). КОГДА Я ПРОЧИТАЛ ОТЗЫВЫ О СТАТЬЕ ПРО МОЮ СЕСТРУ, КАК МУЖЧИНА, СЧИТАЮ НЕ В ПРАВЕ МОЛЧАТЬ. МОЯ СЕСТРА ТАТЬЯНА ПЕТРОВНА КАЛЮЖНАЯ(ГОВОРКОВА)- ЧЕСТНЫЙ ПОРЯДОЧНЫЙ И ТРУДОЛЮБИВЫЙ ЧЕЛОВЕК. КТО ИМЕЛ И ИМЕЕТ С НЕЙ ДЕЛО, ЗНАЕТ, ЧТО ЭТО ПРАВДА. ГЕННАДИЮ ГОВОРКОВУ, Я РЕКОМЕНДОВАЛ БЫ САМОМУ ОТВЕТИТЬ ЗА СВОИ ДЕЯНИЯ И ПО МУЖСКИ ОБЬЯСНИТЬСЯ С ТЕМИ КОГО ОН ОБМАНУЛ. Я ТОЖЕ В ИХ ЧИСЛЕ. P.S. К ПОЕЗДКЕ МОЕЙ СЕСТРЫ, ПЛЕМЯННИЦЫ И МОЕЙ МАМЫ В СТОКГОЛЬМ ГОВОРКОВ ГЕННАДИЙ СЕРГЕЕВИЧ НЕ ИМЕЕТ НИКАКОГО ОТНОШЕНИЯ. С УВАЖЕНИЕМ И ПОНИМАНИЕМ КО ВСЕМ, КТО ВЫСКАЗАЛ СВОИ КОММЕНТАРИИ ПО СТАТЬЕ. КАЛЮЖНЫЙ СЕРГЕЙ  (написано 22.05.2012 в 16:43 з адреси:  195.177.107.170)
знакомый : какой дурой надо быть чтобы о себе такое позволить написать ведь этих уродов говорковых ненавидит каждый кто хоть раз с ними имел дело,она ненавидит его,а он ее,она дура,он альфонс и подлец каких мало,там нет ни семьи ни общей жизни,после общения с ними хочется стать под душ и долго умываться,она-псих и алкоголичка,он-вор,моральный урод,инпатент и никакая статейка не изменит мнение всех,кто хоть раз с этими уродами сталкивался  (написано 20.09.2012 в 20:00 з адреси:  176-8-237-64-shpt.broadband.kyivstar.net)
знакомый : да еще,гена генетический идиот,у него бабушка в дурке все время была,вот вам и ответ на то откуда взялся такой урод  (написано 20.09.2012 в 20:10 з адреси:  176-8-237-64-shpt.broadband.kyivstar.net)
Volya : Життєвий лозунг Говоркова-"без лоха и жизнь плоха"- (з першоджерела)  (написано 20.09.2012 в 22:13 з адреси:  29-19-132-95.pool.ukrtel.net)
знакомый : еще,дева мария типа танька а пелюшкы сушит генки,а то он,извените,обосрался,у него постоянное недержание подлости,так пусть памперс оденет,она ж торгует этимюю.  (написано 21.09.2012 в 07:05 з адреси:  176-8-237-64-shpt.broadband.kyivstar.net)
......... : Сергій, твоя сестра, душевно хвора людина. Сміх тай годі, як вони допомагають один одному:"Ми з чоловіком знаємо, що за великим рахунком ніхто із нас не підведе. Виручаємо один одного, допомагаємо, радимось. Хоч ведемо різний бізнес: я – торгівлю, Геннадій – будівельно-ремонтні роботи, опалення тощо. Інколи чоловік дивиться на мене, як я мотаюсь з цією косметикою та біжутерією, наче бджола Майя, - щоб усе в ногу з часом йшло, аби товари приваблювали потенційних покупців, були не підробками, а оригінальними виробами тієї чи іншої фірми, й щиро дивується: «Я б ніколи не зміг цим займатися!..»   (написано 16.03.2014 в 23:35 з адреси:  95-30-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік