Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Страховий юридичний полі...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 12.03.2012 ДО ВІДОМА!

В міську раду постійно звертаються громадяни міста, які проживають у багатоквартирних житлових будинках, із проханням надати дозвіл на встановлення приладів індивідуального опалення та відключення від комунальних теплових мереж. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, на даний час дозволяється перехід на індивідуальне опалення лише при повному відключенні будинку від мережі теплозабезпечення.
     Разом із тим, при повному відключенні будинку від подачі теплоносія з комунальних мереж у зимовий період під час значного зниження температури в таких будинках виникають проблеми з холодним водопостачанням. Повне відключення будинку від тепломереж також можливе за умови здійснення всіх заходів із забезпечення безпеки проживання людей.
     Враховуючи актуальність даного питання, міським головою Василем Сидором доручено протягом березня-квітня 2012 року розглянути проблеми з переходу на індивідуальне опалення в багатоквартирних житлових будинках на спільних засіданнях постійних комісій міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків із об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку та комуна- льного господарства, управління комунальною власністю, будівництва та енергозбереження.
      До роботи постійних комісій, згідно з розпорядженням міського голови, будуть залучені посадові особи виконавчих органів ради, спеціалісти підприємств та служб міста - відповідно до їх компетенції. На засідання комісій будуть запрошені голови будинкових комітетів та громадяни, які ініціюють дані питання для вироблення узгоджених пропозицій і висновків.
     Матеріали роботи комісій з даного питання планується використати для підготовки відповідних цільових програм та здійснення практичних заходів під час підготовки житлового фонду міста до стабільного функціонування в умовах холодної зими.
     


  коментарі: 4

 :   (написано 19.04.2012 в 05:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 07:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 11:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6856
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 8 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік