Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.03.2012 ВЕСІЛЛЯ У ВИСОКОСНИЙ РІК? А ЧОМУ Б І НІ!

У сім відомо, що 2012 рік - високосний. В народі він асоціюється з проблемами, чварами та неофіційним табу на проведення весіль. Вважається, що закоханим, які побралися у високосний рік, «не світить» щасливе сімейне життя, більше того, їхній шлюб просто приречений дати тріщину, яка призведе до розпаду новоспеченої родини. Саме тому деякі пари поспішають одружитися напередодні високосного року, щоби перестрахуватися про всяк випадок. Та чи дійсно цей рік настільки небезпечний для сімейного щастя?
     Для початку потрібно з'ясувати, чим рік високосний відрізняється від усіх інших? Насправді він зовсім не несе в собі якоїсь містики. Це звичайний рік, просто на один день довший. Ще за часів Юлія Цезаря астрономи порахували, що один астрономічний рік складає приблизно 365 діб і 6 годин. Для того, щоб не втрачати одну астрономічну добу кожних 4 роки, в юліанський календар і був введений ще один день - 29 лютого. А заборонити молодятам одружуватися астрономам навіть на думку не спадало.
     Що стосується релігійних переконань, то для того, щоб об'єднати свої життя в єдине ціле, молодим не можуть завадити різні забобони та прикмети. Церква вінчає, незалежно від того, високосний це рік чи ні. Тому запорукою вашого щасливого шлюбу буде щирість почуттів та спільність життєвих поглядів. І хоча українці - народ трохи забобонний, в будь-якому разі не можна забувати про здоровий глузд. Якщо ваша половинка вирішила зробити перший крок і запропонувала одружитися, то навряд чи варто перевіряти стосунки ще рік. До речі, чоловіки, як правило, не звертають уваги на такі забобони.
     Коли ваш коханий дарує обручку та «просить вашої руки», повірте, в його думках навіть місця немає для роздумів про різні прикмети. Він просто кохає та хоче бути поруч, тому не варто випробовувати долю. Якщо почуття справжні та щирі - високосний рік на заваді не стане. Навпаки, може навіть допомогти! Незважаючи на те, що розвиток цивілізації стрімко витісняє усі забобони та прикмети, все ж знаходяться люди, які вірять та наслідують усі звичаї своїх предків. Саме тому черги до РАЦСу будуть дещо меншими у цей рік, і ви з легкістю зможете обрати ту дату для реєстрації, яка більше сподобається. А ще ціни на тамаду, фотографа та інші весільні послуги можуть бути трохи нижчими. Та якщо вас все ще бентежать сумніви, пошукайте відповіді в священнослужителів. Віруючі люди ніколи не звертають уваги на такі забобони. Головне, аби шлюб був благословенний Богом.
     Тож, якщо ви кохаєте один одного і плануєте створити гарну родину, не переймайтеся різними дрібницями. Важливо, аби шлюб будувався на коханні, довірі та взаєморозумінні. Чого й бажаємо усім закоханим! Лише в такому випадку жодні забобони та прикмети не завадять вашому сімейному щастю!
     В. ГОРИНЬЧУК.
     
     Редакція звернулася до благочинного УПЦ Петра Леонідовича Мельничука, щоб він висловив свою думку з цього приводу:
     «У народі вже досить довгий час панують багато забобонів щодо високосного року, - каже отець Петро. - В основному всі вони носять характер певних побутових обмежень. Так, наприклад, вважають, що у високосному році не можна переходити в новий будинок, або не можна робити весілля та вінчатися, купувати речі та й взагалі розпочинати будь-яку нову справу. Чомусь прийнято вважати, що це саме з Церкви виходить вчення про таку поведінку у високосному році. Але високосний рік - це не якесь надприродне явище, якого треба боятися, чи щось подібне. Це чисто людська «хитринка», за допомогою якої узгоджують астрономічний календар із нашим побутовим. Ніде у церковних джерелах – ні в Євангелії, ні в Священому Переданні, ні у вченні святих отців ми не знаходимо ніяких вказівок про особливе ставлення до високосного року. Тому Церква відмежовується від усіх язичницьких забобонів щодо високосного року як таких, що шкодять нормальному життю людини та її спасінню. Потрібно пам'ятати християнам, що слід всяке добре діло починати з благословінням Божим. І молодятам, які бажають створити міцну сім’ю, також слід не забувати про це».
     
       коментарі: 7

дячок : " - можна жінку в піст?
      - можна, тільки не жирненьку"
     
     Як панотець пояснить, що його чарівні дівчатка зачаті в піст?
      
(написано 13.03.2012 в 09:02 з адреси:  174-83-124-91.pool.ukrtel.net)
Українець : Народні повірря і церковні канони - дві велики різниці. Не слід церковникам навязувати людям бачення церкви. Люди самі розберуться коли їм краще одружуватись чи вселятися в нове житло.   (написано 15.03.2012 в 09:48 з адреси:  176.8.15.30)
Олександр : Абсолютно вірно! Ніхто не має права вказувати мені в які забобони вірити і чи вірити взагалі.  (написано 15.03.2012 в 22:07 з адреси:  46.247.158.142)
 :   (написано 19.04.2012 в 06:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 10:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 01:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 8 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік