Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.03.2012 ТО ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА?

Шановна Віро Олександрівно! Перш, ніж почати свою замітку, хочу подякувати Вам особисто як головному редактору, вашим працівникам за те, якою цікавою стала газета «Трудівник Полісся», а особливо за те, що на сторінках її кожна людина може висловити свою думку. До газети пишуть небайдужі до долі України, долі людей славутчани, і їх замітки обов’язково з’являться на шпальтах видання. Газета стала справді народною. В ній можна дізнатись про справи району і міста. А яке прекрасне оформлення газети - її дизайн! Дякуємо вам за вашу працю.
     А взятись за перо мене спонукало те, що знову наближаються вибори й знову в наших телеефірах, радіо нагнітають дискусії, які простих людей мало цікавлять. Оскільки я живу в селі, то чую найчастіше бідкання людей, як перезимує озимина, в кого посіяно, як весною обсіятись, аби хоч щось вродило, як пережити ці страшні морози.
     Переважна більшість селян сидить біля телевізорів, де іде «оболванювання» людей такими програмами як «Шустер…» Я теж дивлюсь цю передачу, адже задумка в ній непогана. А ось те, те як поводяться гості, запрошені на неї, викликає масу обурень. Доки ми будемо спостерігати оці звинувачення: вони такі, вони сякі?!
     Адже всі були при владі, в депутатах сидять по декілька скликань - а віз і нині там. От про долю України, про те, як живуть (ні – виживають!) люди в селах, містах у таких тяжких умовах, рідко почуєш. Чому процвітають алкоголізм і наркоманія? Як наші молоді мами втратили почуття материнства і запроста позбавляю-ться від небажаної дитини? Звідки з’явився звіриний потяг до розпусти, багатства, не заробленого своїми руками? Всі мовчать про це, неначе у рот води набрали!
     На мою думку, моральна сторона нашого суспільства мало цікавить наших можновладців, а тільки те, як найбільше бруду вилити один на одного. Замість то-го, щоб сісти за один стіл і прав- лячій владі, і опозиції й виробити одну стратегію розвитку України, а не ставити палиці в колеса держави, вони гризуться. Адже все, що твориться нині, це завдяки і тій владі, яка керувала державою протягом 20 років й не спромоглася хоч одну реформу втілити в життя, окрім того хіба, що розвалили колгоспи й знищили промисловість.
     Тільки й чули ми про те, що брались кредити, аби задобрити людей і щоб довше пробути при владі. І як огидно сьогодні слухати з вуст опозиціонерів, що все в нас погано і яка погана нинішня влада. А якою вона може бути, коли стільки «добра» для України зробила попередня влада?!
     І ще обурює мене те, коли бачу в парламенті, яку неповагу опозиціонери виявляють до нашого Президента. Адже в своєму зверненні Президент закликає до консолідації, до того, щоб уже кінець-кінцем повернутись до прийняття законів, а не нагнітати зневагу до влади. Невже тільки Юля Володимирівна страждає в тюрмі? Скільки людей перебувають в тюрмах! А скажіть, кому ще створені такі умови, як для Тимошенко?
     То якою буде наша Україна? Життя в нашій державі зміниться тоді, коли і влада, і опозиціонери (якщо вони насправді представляють опозицію) об’єднаються на благо України, а не задля задоволення власних потреб.
     Тамара ГОВОРКОВА, с.Улашанівка.
     
     


  коментарі: 9

Никон : Пані Тамаро, Ви якось визначітся, а то в одній публікації критикуєте нинішню владу, тут - президента хвалите.
     Особито я, побачивши на першій сторінці на вилупі статтю М.Ставнійчук про євроінтеграцію з цим президентом за останні два роки - викинув газету, далі не читаючи 
(написано 13.03.2012 в 09:11 з адреси:  174-83-124-91.pool.ukrtel.net)
Українець : То якою буде Україна? З цим президентом - точно не українською!
      
(написано 13.03.2012 в 10:35 з адреси:  176.8.15.30)
Олександр : А мені газета стала абсолютно не цікавою. Януковичу похвальбу співає і жодного кривого слова проти цієї влади не допускає.  (написано 15.03.2012 в 22:10 з адреси:  46.247.158.142)
Українець : Янукович знову роздмухує громадянське протистояння
     
     «Україна найближчим часом прийме закон про дві державні мови - українську та російську.
     Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю ІТАР-ТАРС напередодні візиту до Москви. "У цьому зацікавлена Україна, в цьому зацікавлені люди, в цьому зацікавлене населення, яке розмовляє в основному двома мовами - українською та російською", - зазначив Янукович.
     
     Здається мені, що сьогодні, переважна більшість українців, по-справжньому зацікавлені лише в тому, щоб Віктор Федорович і Ко якнайшвидше відійшли у політичне небуття..
      
(написано 19.03.2012 в 14:59 з адреси:  176.8.15.30)
 :   (написано 19.04.2012 в 05:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 07:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 11:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік