Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.03.2012 КОЛИСЬ І ТЕПЕР

Я з того покоління, котре пережило голодні 1932-1933 роки. Опісля ситуація стала покращуватись: маю на увазі хлібну проблему. Адже хліб – це наша святиня, це життя. Тож звечора поспішали до Славути, аби зайняти чергу і нарешті мати можливість придбати 1кг хліба в одні руки. Стільки ж його видавали на підприємствах, зокрема, в Коминах. А от на лісопильному в с.Лютарка – набагато більше. Тому люди шукали роботу там, де видають хліба понад норму. Ми, учні, ходили за 10км садити соснові саджанці й після роботи кожен отримував свою дорогоцінну хлібину…
     Все це гіркі й болючі спомини. Нинішньому поколінню пережите нами здається малоймовірним. Бо дійсно, тепер машина Славутського хлібозаводу вже о 8-й доставляє хлібобулочну продукцію (на диво смачну!) у славутські села. Свіжу й в неабиякому асортименті, її можна придбати щодня, причому, без черги та обмежень. Раніше ми про таке могли тільки мріяти!
     Зокрема, в Колом’ї у приватному магазині господарює О.П.Семенюк. Магазин працює щоденно, без перерви і вихідних. Оксана Петрівна постійно дбає про своїх односельців – чого лишень немає в асортименті її невеличкого торговельного закладу! Без проблем можна придбати все, чого душа забажає: макаронні, круп’яні та ковбасні вироби, рибу, всіляку консервовану та овочеву продукцію - всього не перерахуєш. А ще – в будь-яку пору року – морозиво всіх видів, безалкогольні напої, пиво. Немаловажливо й те, що за проханнями людей похилого віку Оксана Петрівна доставляє товар до їхніх осель, за що має велику подяку від односельців.
     Правда, ціни, на що не накинув би оком, дуже «кусаються». Тим більше, якщо зважити на теперішні зарплати і пенсії… А згадаймо, скільки на селі безробітних - їм та їхнім родинам це харчове розмаїття часто залишається, на жаль, недоступним. Що ж, будемо сподіватися на реформи, соціальний захист та переміни до кращого. Український народ завжди жив із вірою…
     Борис ІВАНЮК, с.Колом’є.


  коментарі: 3

 :   (написано 19.04.2012 в 05:43 з адреси:  h131-141.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 07:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 6 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік