Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.03.2012 З ДИТИНСТВА НА СЦЕНІ

Народна славутська артистка. Так з пошаною і любов’ю називають славутчани Інну Миколаївну Гармель. І правду кажуть, бо вона з дитинства на сцені: співає, танцює, дарує людям радість і велику душевну насолоду. Довгі роки була учасницею народного ансамблю «Пролісок» районного Будинку культури. Її виступів не злічити. Де тільки не виступала: у військових частинах, селах району та області, в міському Палаці культури, в агітбригадах… А перші кроки творчої праці Інни Миколаївни відбулися на паперовій фабриці, в дитячому садочку (бо ж закінчила Славутське педучилище). Отож вчила дітей співати, танцювати, читати вірші, бути чемними, привітними й добрими. Згодом працювала в будинку піонерів (нині - БДТ), вела гуртки дитячої творчості, проводила семінари піонервожатих. Яскравою сторінкою у творчій біографії Інни Миколаївни Гармель є робота в міських школах №4 та №6. Під її керівництвом діти готували неперевершені танці, які на фестивалях у Хмельницькому здобували перші місця.
     Довгий час Інна Миколаївна була учасницею вчительського хору та хору ветеранів. А потім її запросили на роботу в банкетний зал - ведучою урочистих вечорів і весіль, звідки й пішла на пенсію. Та дома без роботи творчої не сиділось. І зараз вона в строю - несе людям радість та задоволення добрим словом і піснею. Як ветерана, її постійно запрошують на зустрічі та різноманітні виступи в міські і районні заклади культури. Не так давно була вона учасницею конкурсу «Нумо, бабусі!», де одержала перше місце у номінації «Бабуся-майстриня».
     Вже два роки Інна Миколаївна бере участь у клубі «Оберіг». Пісні у її виконанні зворушують до сліз. Проходячи через душу, вони викликають почуття радості, тепла, задоволення і вдячності. Тому так багато у неї грамот, дипломів, подарунків, а найбільше - вдячних слів від славутчан, нашої влади і міського голови Василя Богдановича Сидора.
     А ще Інна Миколаївна – ніжна, дбайлива мама, турботлива дружина, гарна господиня і рукодільниця. Завжди затишна й привітна її оселя, а під вікнами з ранньої весни до пізньої осені ніжними барвами горять-переливають-ся різні квіти - квіти її душі.
     Ця весна – особлива для цієї жінки, вісімдесята. А нам не віриться! Нікому не віриться! Бо по-весняному сміються її очі, молодо сяє мила привітна усмішка, а постать - струнка і тендітна - здається, так і полине у танці.
     То нехай же ще не один десяток гарних, щедрих, щасливих літ Вам накує зозуля, шановна Інна Миколаївно! А в тих роках постійно будуть Надія, Віра, Любов і… Пісня.
     Марія КАРАВАН, м.Славута.
     
     Людина ця - прекрасна і серцем, і душею,
     Всі здібності чудові їй Бог подарував...
     Напевно, десь півміста для неї є ріднею, -
     Нести всім людям радість її Господь послав.
     Петро Бондарук, м.Славута.


  коментарі: 4

 :   (написано 19.04.2012 в 05:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.05.2012 в 09:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 06:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік