Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.03.2012 ТРИ ДЗВІНКИ НА ПРЯМУ ЛІНІЮ

27 лютого відбулася пряма телефонна лінія з головою Славутської районної державної адміністрації Олегом Анатолійовичем Несеном. Мешканців району, які звернулися до очільника РДА, хвилювали різноманітні питання. Зокрема, житель с.Нараївка запитував щодо можливості офіційного оформлення догляду за матір’ю похилого віку. Чоловікові одразу було дано роз’яснення з цього питання, рекомендовано підготувати усі необхідні документи та звернутися в управління праці і соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації.
     В присутніх на прямій лінії працівників ЗМІ це звернення викликало логічне запитання: а хіба треба мати офіційні документи, щоб доглянути на старості рідну людину? Виявляється, держава в такій ситуації передбачила не тільки певні виплати (хоч і невеликі), а й зарахування до стажу часу офіційного догляду тому, хто оформив документи через органи соціального захисту.
     Вчителя-пенсіонера з Ганнополя Олександра Васильо-вича Петерчука хвилювала проблема низької напруги в електромережі у вечірній час на вул.Б.Хмельницького, Одухи та інших. Олег Анатолійович пообіцяв посприяти у вирішенні цієї проблеми, зокрема, наголосив, що в даному населеному пункті планується провести заміну ліній елек- тропередач – уже виготовлений проект із реконструкції електроліній у Ганнополі (зокрема, в напрямку місцевого спиртзаводу та Берездова) – з тим, щоб мешканці села мали нормальне освітлення сільських вулиць, могли встановлювати електроопалення тощо.
     Жителька із Пузирок поцікавилася розкладом руху шкільних автобусів, що підвозять учнів до навчальних закладів. «Чому, - запитувала жінка, - дітей наших вранці завозить шкільний автобус завчасно на навчання, де вони ще годину чекають занять, а назад діти змушені повертатися пішки?» Резонне питання. Голова РДА був здивований такою організацією підвезення школярів і пообіцяв розібратися.
     Цього разу на пряму лінію голови РДА більше дзвінків не надходило, й склалося приємне відчуття, що керівники ра-йонної державної адміністрації, районної ради, як і сільських рад на місцях, володіють ситуацією, а отже своєчасно відгукуються на запити і невідкладні проблеми жителів району. Не чекаючи емоційних дзвінків на пряму лінію.
     Віра МАЛЬЧУК.
     


  коментарі: 9

читач : А до чого ця бридка улесливість?:"Цього разу на пряму лінію голови РДА більше дзвінків не надходило, й склалося приємне відчуття, що керівники ра-йонної державної адміністрації, районної ради, як і сільських рад на місцях, володіють ситуацією, а отже своєчасно відгукуються на запити і невідкладні проблеми жителів району. Не чекаючи емоційних дзвінків на пряму лінію."  (написано 03.03.2012 в 13:15 з адреси:  176.8.15.30)
Віра Мальчук : Працюйте всі так само як наш величний Несен, і буде вам щастя !!!!  (написано 07.03.2012 в 10:55 з адреси:  46.247.149.97)
статист : В прошлом году в Хмельницкой области в состоянии бедности находился каждый третий житель.
     Об этом сообщили в Главном управлении статистики в области.
     Согласно статистическим данных, в ходе опроса домохозяйств относительно самооценки их доходов, свыше 40% семей назвали себя бедными, в каждой второй семье респонденты считали себя небедными, однако и не средним классом. Представителями же среднего класса назвали себя лишь 6 домохозяйств из ста, зажиточными - никто.
     Кроме того, основной статьей семейного бюджета подолян остаются расходы на питание, - на них приходится свыше половины всех расходов. На непродовольственные товары жители региона тратили пятую часть своих доходов, каждую десятую гривну направляли на оплату услуг.
     В структуре совокупных расходов 15% занимали так называемые непотребительские расходы, в которые включается помощь родственникам и другим лицам, расходы на строительство, приобретение недвижимости, вклады в банки и тому подобное.
     На 1 января 2012 года в Хмельницкой области проживало 1,3 млн. человек.
     В ноябре 2011 года сообщалось, что по результатам опроса, почти четверть украинских семей находятся за чертой бедности.
      
(написано 12.03.2012 в 09:34 з адреси:  176.8.15.30)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік