Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.03.2012 КРАЩИЙ ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТАТИВУ З ЯДЕРНОЇ ФІЗИКИ ТА ЕНЕРГЕТИКИ

Таку назву носив конкурс, церемонія нагородження учасників якого урочисто пройшла 22 лютого у міському Палаці культури. Саме цього дня відбулося підбиття підсумків активної та плідної роботи освітян регіону роз- міщення Хмельницької АЕС - Ізяславського, Білогірського, Славутського районів та міста Славути, результатів їхньої просвітницької та освітньої діяльності у навчальних закладах за напрямком «Ядерна фізика та енергетика». Проведення конкурсу стало можливим завдяки ініціативі ВП «Атомпроектінжиніринг», за підтримки Асоціації територіальних громад 30-км зони ХАЕС, Українського ядерного товариства, управління освіти виконавчого комітету Славутською міської ради та інших освітніх організацій регіону.
     
     Головна місія конкурсу полягала у тому, щоб підтримати ініціативу освітян в організації «атомних» факультативів для старшокласників, визнання активної роботи і творчості викладачів, підтримка прогресивних форм і методів освіти.
     Розпочала свято талановита юнь нашого міста – барабанщиці зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» Будинку дитячої творчості. Ра-зом із учасниками церемонії нагоро- дження підтримували урочисту атмосферу та позитивний настрій упродовж заходу його ведучі – Жан-на Перуцька та Олександр Лук’янчук.
     Із вітальним словом з нагоди нагородження звернувся до гостей міський голова Василь Сидор:
     - Ми маємо сьогодні чудову нагоду підвести підсумки плідної співпраці, результатами якої уже стала реалізація численних проектів. Яскравим прикладом спільної роботи було проведення у нашому місті науково-практичної конференції.
     Василь Богданович висловив слова вдячності вчителям, юному поколінню Славути – учням загальноосвітніх закладів, які взяли активну участь у конференції, а також усім тим, хто активно сприяв у її проведенні.
     Приєднався до вітань міського голови й виконавчий секретар, віце-президент Українського ядерного товариства у галузі науки, доктор технічних наук Сергій БарбашОв, який зазначив, що кожна країна, прагнучи до цивілізованого розвитку, повинна приділяти увагу таким сферам суспільства як освіта, наука та культура. І саме зосередивши зусилля на цих напрямках, ми зможемо вивести наше суспільство на новий рівень. Із приємністю відзначив Сергій Вікторович високу компетентність, професійність, неабиякий творчий потенціал працівників освіти краю, які вони виявили у роботах, поданих на участь у конкурсі.
     Конкурс «Кращий викладач факультативу з ядерної фізики та енергетики» завершився приємними результатами творчої роботи освітян, за що вони були урочисто відзначені. Так, цінні подарунки, подяки та дипломи конкурсу отримали Людмила Денисюк (вчитель Улашанівського нвк), Віктор Літвінчук (вчитель ЗОШ №3), Інесса Левіна (вчитель ЗОШ №7), Ірина Павлюк (вчитель ЗОШ № 6). Окрему відзнаку одержали й переможці номінацій: Василь Маєвський (вчитель Залузької зош Біло- гірського району) - у номінації «Викладач – творець життєвого успіху», Лариса Горох (вчитель Радошівського нвк зош І-ІІІ ст., ліцею Ізяславського району) – номінація «Педагог-новатор».
     Із неабиякою цікавістю чекали присутні оголошення головного переможця конкурсу «Кращий викладач факультативу з ядерної фізи- ки та енергетики» - першість серед усіх учасників отримав вчитель ЗОШ №1 м.Славути Олег Іваненко.
     На цьому процес нагородження не закінчився. Продовжили його подяки за методичний супровід конкурсу працівникам інформаційно-ме- тодичних кабінетів міських і районних управлінь освіти регіону розміщення ХАЕС, а також тим, хто акти- вно сприяв у підготовці до екологічної конференції та самого конкурсу.
     Своїми пісенними і танцювальними дарунками вітали учасників конкурсу, почесних гостей та славутчан талановиті вихованці Будинку дитячої творчості: солісти зразкового театру естрадної пісні «Водограй» та його керівник Оксана Турчак, учасники зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» (керівник Алла Терентьєва), танцюристи гуртка народного танцю «Дивосвіт».
     Тож вітаємо переможців конкурсу та бажаємо, щоб і надалі щедрою на успіхи була освітянська нива!
     О. ЛИСА, прес-секретар міськвиконкому.
       коментарі: 7

 :   (написано 06.04.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 12:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік