Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.03.2012 ДІЯЛЬНІСТЬ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ

Функціонування аптечних закладів, регулюється Ліцензійними умовами провадже-ння господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, гуртової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я від 31.10.2011 року №723. Ці ліцензійні умови встановлюють кваліфікаційні, організаційні, технологічні та інші вимоги для здійснення зазначеного виду господарської діяльності.
     Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання подає до Державної служби з лікарських засобів України заяву за встановленою формою, виписку із Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців та паспорт аптечного закладу, попередньо погодженого з територіальною Державною службою з лікарських засобів у Хмельницькій області. Органи місцевої влади лише погоджують режим роботи аптечних закладів, який встановлений суб’єктом господарювання.
     Торгівля лікарськими засобами може здійснюватися тільки закладами, зареєстрованими в Україні в установленому порядку за наявності сертифіката якості виробника, окрім випадків, передбачених законодавством України. Продаж незареєстрованих лікарських засобів та лікарських засобів, термін придатності яких закінчився, а також без копії сертифіката якості виробника, є підставою для анулювання ліцензії.
     Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору, і відповідно має право вимагати сертифікат якості виробника або висновок санітарно-гігієнічної служби на лікарські засоби, які він хоче придбати. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Такі відомості повинні містити дані про основні властивості товару, застереження щодо його вживання та ін.
      Крім того, щодо лікарських засобів, то законом встановлюється презумпція відсутності у споживача спеціальних знань з відповідної галузі (у нашому випадку це – фармація), та необхідність захисту його прав у даній сфері. Тому, коли споживач отримав неповну або недостовірну інформацію про продукцію, або придбав лікарські засоби, термін придатності яких закінчився чи порушені інші права споживача під час купівлі лікарських засобів, споживач має право звер- нутися до державного органу в справах захисту прав споживачів, а саме до інспекції з питань захисту прав споживачів у Хмельницький області, - якщо термін придатності лікарських засобів закінчився (телефон – 03842-79-51-55), або до Державної служби з лікарських засобів у Хмельницькій області якщо є сумніви щодо якості лікарських засобів або з питання виготовлення лікарських засобів (телефон -03842-66-01-07).
     Зазвичай детальна інформація щодо даних територіальних контролюючих органів (телефони, адреси) розміщується на інформаційних стендах аптечних закладів.
     Щодо цін та ціноутворення, то на них впливають такі суб’єкти: фармацевтична компанія (виробник), дистриб’ютор, аптека. Звичайно, основним пунктом відліку цін на лікарські засоби є ціни, встановлені фармацевтичною компанією-виробником. Подаль-ше її підвищення іншими суб’єктами обме- жується законодавством шляхом встановлення граничних надбавок.
     Державному регулюванню підлягають ціни лише на дві категорії лікарських засобів - згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008р. №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення»: 1) внесені до Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення (діапазоном не вище 12–25% оптово-відпускної ціни); 2) ті, що повністю або частково придбаваються за бюджетні кошти - не вище 10% оптово-відпускної ціни).
     Однак, залишається неврегульованим питання щодо застосування граничних надбавок на препарати, які не включені до Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення та не закуповуються за державні кошти. Фактично ціни на такі ліки можуть встановлюватися без обмежених надбавок. Контроль за додержанням державної дисципліни цін здійснює Державна інспекція з контролю за цінами в Хмельницькій області (телефон – 03842-65-34-49).
     В Славуті функціонує понад 25 аптечних закладів, з них два комунальні аптечні заклади районної ради - КП «Славутська між- лікарняна аптека №177» на вулиці Я.Мудрого,29 та КП «Славутська районна центральна аптека №9» на площі Шевченка,5.
     За сприяння депутатів міської ради В.І.Недашківського та Б.М.Семенюка в кінці 2011 року у віддаленому від центру районі міста на вулиці Острозькій відкрито аптечний заклад (поряд із магазином «Янек»). Функціонують аптечні заклади і в інших віддалених мікрорайонах міста.
     Галина ДАРЧИК, начальник управліня
     економічного розвитку.
       коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 12:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік