Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 02.03.2012 ОСТЕОПОРОЗ – ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО. ЧИ ВИЛІКОВНО?

У повсякденному житті ми ледь не щодня чуємо, що сусідка зламала стегнову кістку, а колега отримала переломи шийки стегна. При цьому ма-ло хто задумується, чому наші рідні чи знайомі надто часто потрапляють в такі ситуації. А пов’язані вони всі з остеопорозом…
     В Україні, згідно з епідеміологічними дослідженями, від цього захворювання страждає 3,5 мільйона наших співвітчизників. Крім того, спостерігається тенденція до «омолодження» остеопаротичних переломів. Між тим, сутність хвороби – у системному захворюванні хребта вкупі із втратою кісткової тканини: все це призводить до підвищення ламкості кісток і ризику щодо розвитку переломів. Як бачимо, патологія не лише небезпечна, але й підступна. Без сумніву, остеопороз не тільки обмежує людську активність, але й погіршує якість життя.
     За таких умов до виникнення переломів можуть призвести цілком безневинні дії на кшталт витрушування килимка, дружніх, проте занадто сильних, обіймів і навіть кашлю. Нас, медиків, лякає те, що у населення немає перестороги до даної патології: болі в спині пацієнти, як правило, пов’язують із остеохондрозом, через що не звертаються за консультацією до лікаря. На жаль, це спричиняє низьке виявлення переломів – вони діагностуються лише в 50%(!) випадків…
     Реєструють два піки захворюваності – в підлітковому та літньому віці. Проявами остеопорозу є біль, викривлення хребта, зниження росту (у жінок в середньому на 7см за 20 років), а також респіраторні, гастроінтесціальні симптоми, порушення психоемоційного стану (роздратування, депресія). Кінцевими наслідками стають довготривала недієздатність та інвалідність.
     Якими ж є методи профілактики? Насамперед це - дотримання дієти з високим вмістом кальцію та вітаміну Д; регулярні фізичні вправи; відмова від шкідливих звичок (паління та вживання алкоголю); використання протекторів стегнової кістки. Досягненням можна вважати й значні успіхи в царині лікування даної патології.
     Й насамкінець: полюбіть свій організм! Вчасно звертайтесь за консультацією до спеціалістів, а не займайтесь самолікуванням – тоді у вас з’явиться надійна точка опори та рівноваги.
     Алла ГВОЗДЬ,
     лікар-кардіолог, м.Славута.


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік