Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.03.2012 ЗУСТРІЧ ІЗ ПРОФЕСОРОМ В.ЖДАНОВИМ

Всесвітньо відомий активіст і пропагандист тверезницького руху, голова Союзу боротьби за народну тверезість, російський вчений, один із лідерів Новосибірського товариства «Вітчизна», професор Володимир Жданов завітав у Славуту. Ще донедавна славутчани були знайомі з ним заочно - завдяки його послідовникам, членам Славутської міськрайонної громадської організації «Твереза Славутчина», очолюваної Анатолієм Почекетою, а також публікаціям, які друкувалися раніше у «Трудівнику Полісся», де розповідалось про цю неординарну особистість, його громадську антиалкогольну діяльність.
     Тож минулої п’ятниці, 24 лютого, всі охочі жителі нашого міста і району отримали змогу познайомитись із Володимиром Георгійовичем особисто, побувавши на зустрічах із ним, які відбулися того дня у районному Будинку культури та міському Палаці культури.
     Головна аудиторія першої зустрічі, що тривала з півтори години, складалася переважно з представників соціальної сфери району – співробітників закладів освіти, культури та охорони здоров’я.
     Розпочинаючи спілкування – а воно тривало у жвавій невимушеній формі – В.Г.Жданов розповів, що до 33 років він, як і більшість співвітчизників, так би мовити, «культурно» споживав алкогольні напої і, напевно, й донині це робив, якби ще у 1983 році не ознайомився з доповіддю російського академіка Ф.Г.Углова. В ній Федір Георгійович писав, що російський та інші слов’янські народи цілеспрямовано нищать алкоголем і тютюном, і навіть наводив переконливі докази тому.
     Під впливом цієї праці В.Г.Жданов твердо і безповоротно вирішив не тільки назавжди покинути вживати алкоголь, а й стати активним пропагандистом тверезого способу життя. А для початку він знищив усі запаси алкогольних напоїв, що перебували у домашньому барі, чим викликав шок у своєї дружини (між іншим, лікарки за фахом).
     - Цієї доповіді мені вистачило, щоби на все життя стати переконаним тверезником. Бо чому наші народи – і російський, і український – мають утримуватися від алкоголю? Тому що ми гинемо! Триває третя світова війна, розв’язана світовою закулісою проти слов’янства, котра ведеться за допомогою алкоголю, тютюну. За своїми наслідками вона страшніша за Дру- гу світову, з якої ми вийшли духовно загартованими. “А якими ми вийдемо із цієї?” – із таким риторичним запитанням звернувся гість до присутніх.
     Свої слова промовець аргументував кричущими фактами: алкоголь перетворився для Росії на національну катастрофу. І якщо не вжити відповідних заходів, то вона загине саме від нього! Це ж стосується й України. Адже показником рівня пияцтва у кожній країні є вживання алкоголю на душу населення. І якщо цей рівень перевищує 8л алкоголю в чистому вигляді на кожного громадянина на рік, то це свідчить про незворотне зникнення нації, її загибель. На сьогодні в Росії цей рівень становить 18 літрів, а в Україні він майже такий самий – 16 літрів! Внаслідок цього Росія за останні 20 років втратила 20млн. чоловік(!), а Україна, менша від неї за територією та населенням, також кільканадцять мільйонів.
     При цьому професор В.Г.Жданов назвав три причини, що призводять до залежності від алкоголю та тютюну: перша – їх доступність; друга – переконування людей у тому, що пити треба, рекламою; третя причина – наркозалежність, адже пияцтво та куріння – це та ж наркоманія.
     Чому все це є актуальним для України? Тому, що за всю її історію розмах цього лиха не був настільки жахливим, наскільки він є сьогодні.
     Як усе це зупинити, яким чином переламати цю жахливу тенденцію? Чому найстрашнішою отрутою є не спирт і горілка, а пиво та слабоалкогольні напої? Хто стоїть за споюванням народу? Чому важливо не просто зменшувати обсяги споживання алкоголю, а повністю виключити його з нашого життя? На всі ці запитання під час зустрічі надав вичерпні та докладні відповіді професор В.Г.Жданов, не залишивши в залі жодного байдужого до цієї вкрай болючої теми.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:21 з адреси:  h131-159.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 15:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 20:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 06:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 2 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік