Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.03.2012 ШКІЛЬНА ЮНЬ ДОСЛУХАЛАСЬ І РОБИЛА ВИСНОВКИ

Серед загалу, котрий зібрався у міському Палаці культури, аби послухати професора Жданова, дійсно переважали молоді обличчя. Причому, зал був майже заповнений! Відчувалось, що Володимир Георгійович вміє тримати аудиторію: спілкується вільно, говорить переконливо. Найперше привітав колег-педагогів, а далі звернувся до школярів у залі, попросивши підняти руки тих, хто не палить (таких набралось чималенько) і хто не вживає алкоголь (на жаль, занадто мало рук зметнулось вверх…). Важка і занадто гостра, ця проблема набула характеру національної катастрофи. Для Росії – точно. А для України?
     Населення нашої держави за останні 20 років скоротилось на 6 мільйонів, РФ – на 18. Хто винен? В.Жданов багато говорив про алкогольну мафію і неймовірні складнощі боротьби з нею. Він однозначно пропагує прийняття сухого закону (хоч ми це вже проходили. На жаль, безуспішно. – Авт.). «Був би я вашим мером, ввів би такий закон для школярів та молоді», - закликав Володимир Георгійович. А далі розповів про проект «Общее дело», котрий запустив нещодавно, а також про конгрес, який провели днями в Москві. Виявляється, на нього дісталися активісти тверезницького руху з України й зокрема зі Славути!
     Щодо тверезницького способу життя, то професор Жданов особистим прикладом і прикладом своєї родини доводить, що долучення до нього абсолютно можливе – потрібно лише виявити волю. Адже питання він майже по-шекспірівськи ставить руба: бути чи пити? Це стосується й пива. Науковець повідав молоді про його шкідливість. Або страшна статистика щодо ДТП, вбивств, зґвалтувань – 80% їх скоюються в стані алкогольного сп’яніння!..
     В ході імпровізованої прес-конференції високий гість відповів на запитання присутніх на зустрічі (нагадаємо її тему: «Алкогольний геноцид – діти під прицілом») журналістів місцевого телебачення та нашого «ТП». Володимир Георгійович, зокрема, повідав, що в Україні буває часто, адже на Вінничині в Гайсині мешкає його рідний брат. У Севастополі він систематично проводить міжнародні семінари і тренінги. Зі Славути В.Жданов вночі відразу виїхав на Київ, куди його запросило духовенство на Всеукраїнські батьківські збори. А взагалі професор має вкрай напружений графік поїздок.
     Авторку цих рядків нещодавно вкрай схвилювала інформація, що українські підлітки минулоріч випередили своїх ровесників зі всієї Європи за вживанням алкоголю. Чому саме наші?! Професор Жданов пояснює це наближеністю України до європейських ринків дешевого «пійла». На його думку, наша влада ще не настільки стурбована алкоголізацією населення, як це нині спостерігається в сусідній державі. Там уже 5 років шириться рух «Молодь – за тверезу Росію», його ідеї проникають у музичне середовище, зокрема реп. В цьому контексті звернула увагу, що серед славутчан, котрі підходили і просили поставити автограф на авторському екземплярі книги, чи просто сфотографуватися із Володимиром Георгійовичем, було немало молодих…
     Валентина ЗАВАДСЬКА.


  коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 15:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 20:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 06:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік