Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.03.2012 ХІБА МОЖНА НАМ БЕЗ КУЛЬТУРИ?

Минулої п’ятниці в приміщенні районного Будинку культури відбулася нарада із підведення підсумків роботи галузі культури району за 2011 рік. На заході була присутній директор Хмельницького обласного науково-методичного центру О.В.Ільїнська. Про підсумки роботи відділу культури і туризму, установ і закладів району та завдання на поточний рік доповів начальник відділу культури і туризму В.В.Хрустінський.
     Культурно-масову роботу в районі організовували 106 установ культури, а саме 56 сільських клубів і будинків культури, районний Будинок культури, районна централізована бібліотечна система, до якої входять 47 сільських та центральна районна бібліотека, Берездівська районна дитяча школа мистецтв. Заклади культури пропонували населенню Славутчини до уваги різноманітні творчі конкурси, фестивалі, тематичні концерти, вечори пам’яті, уроки духовності, виставки, ярмарки народних умільців, театралізовані постановки тощо. За звітний період на ремонт закладів культури і туризму витрачено 665,5тис.грн, придбано музичних інструментів, оргтехніки на 122,2тис.грн, інвентаря, господар- чих товарів - 50,5тис.грн.
     За словами керівника культури району, для урізноманітнення репертуару концертних програм, обміну творчим досвідом у 2012 році планується укласти угоду із відділами культури Шепетівської, Нетішинської, Корецької, Новоград-Волинської райдержадміністрацій та міських рад.
     Про роботу районної бібліотечної системи інформував її директор В.М.Власюк. Зокрема, йшлося про участь району у бібліомості «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» республіканських та обласних заходах: обласному конкурсі "Найкращий читач року" (в рамках Всеукраїнського конкурсу), обласному літературно-мистецькому святі «Іду з дитинства до Тараса», Всеукраїнському тижневі дитячого читання, огляді-конкурсі на кращого дорослого читача «Так! Я читаю», конкурсі бібліотечних проектів «Молоді для молодих».
      Детальніше про роботу будинків культури та сільських клубів розповіла директор районного Будинку культури О.В.Кравченко. Здобутками та проблемами, які потребують вирішення в роботі Берездівської районної дитячої школи мистецтв, поділилася директор цього закладу О.Є.Чорнокрилюк.
     У своєму слові до учасників наради, працівників закладів культури району директор обласного науково-методичного центру О.В.Ільїнська наголосила на тому, що робота працівників галузі культури є надзвичайно необхідною. «Уявіть собі на секунду, що було б із нашим світом, якби закладів культури не стало. То тільки на перший погляд здається, що без них можна прожити, а насправді тоді не було б нічого. Не народжувалися б пісні, не створювалися б танці, ніхто б не читав книг…», - зауважила Олена Василівна.
     Окрім того, О.В.Ільїнська відмітила, що минулоріч в області вперше було проведено конкурс методичних служб культурних закладів, і Славутський район гідно заявив себе в цьому конкурсі.
     Прес-служба РДА.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік