Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.02.2012 АКЦЕНТИ ПІСЛЯ ЗВІТУ

- Яким чином вдається Вам, голові районної ради, концентрувати зусилля депутатського корпусу і сільських громад на злободенних питаннях?
     - Впливати на розв’язання складних питань сьогодення доводиться насамперед у ході сесійних засідань районної ради. Так, протягом минулого року відбулося 9 сесій ради, на яких розглянуто 142 важливі для територіальної громади питання. З усіх їх прийнято конкретні рішення. Зокрема, 56 рішень стосувалися виконання та затвердження районних програм або внесення до них певних змін, 46 – надання погоджень, висновків, кадрових змін у закладах, які належать до спільної власності територіальних громад району, тощо.
     - Леоніде Анатолійовичу, Вам доводиться керувати значно більшим за чисельністю депутатським корпусом, ніж це було раніше. Але злагод- женість ради вражає…
     - Прийняттю районною радою виважених і конструктивних рішень в значній мірі сприяє ефективна робота президії ради та постійних комісій. Причому, досить плідною виявляється співпраця в процесі спільних засідань з основних і пріоритетних напрямків роботи ради.
     - Чи не забагато різноманітних програм прий-мається районною радою? І чи виправдовують вони себе?
     - Так, на основі висновків постійних комісій впродовж минулого року нами прийнято цілий ряд регіональних програм, а саме - з розвитку земельних відносин, розвитку та підтримки інформаційної сфери і засобів масової інформації, підтримки сім’ї, реалізації молодіжної по- літики, правового захисту дітей, «Дошкілля Славутчини», зі створення районного страхового фонду документації, розвитку краєзнавства, освіти району, архівної справи та інші. Це дає можливість зосереджувати зусилля і, звісно, доцільно витрачати кошти районного бюджету на розв’язання ключових проблем. Зокрема, на фінансування районних комплексних та цільових програм із районного бюджету торік профінансовано 1321,6тис.грн. Сьогодні на контролі ради знаходиться 61 районна програма, в тому числі: 21 передбачає зростання економічного потенціалу Славутчини, 32 – соціальний її розвиток та 8 - розвиток культури.
     - Чи йдуть до районної ради люди і чи відчувають вони, що їхні звернення є предметом особливої уваги?
     - Протягом звітного періоду до нас надійшло 156 письмових звернень, на особистому прийомі у мене, як голови ради і мого заступника П.П.Притуляка побували 82 особи. Люди йдуть до нас, як правило, тоді, коли їм важко. Допомагаємо вирішувати їхні проблеми як можемо. У звітному періоді, наприклад, з районного бюджету тільки грошової допомоги надано для 205 жителів району на суму 45400 гривень.
     - Леоніде Анатолійовичу, звітуючи на сесії, Ви згадали про День депутата, проведений на Хмельницькій АЕС. Що дає така масова форма роботи?
     - Ну, по-перше, минулий рік був роком громадських слухань щодо спорудження 3 і 4 блоків атомної станції. Отож нами, за участю керівництва та депутатів районної ради, сільських голів, представників Хмельницької АЕС, були розглянуті питання розвитку паливно-енергетичного комплексу, перспективи добудови цих блоків, а також розвитку 30-км зони ХАЕС, підготовки та проведення громадських слухань. Як ви знаєте, на Славутчині вони пройшли успішно. В більшості своїй громади сіл району підтримали розширення АЕС.
     - Ви, певно, не заперечите того, що конструктивність у роботі сільських громад у великій мірі залежить від того, хто керує ними. На останніх виборах до місцевих рад у нас змінилися майже два десятки сільських голів – як вдається мобілізувати їхню роботу і направляти в потрібне русло?
     - Тут багато в чому допомагає нам центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприє- мств, установ і організацій. На курсах підвищення кваліфікації в ньому пройшли навчання всі новообрані сільські голови, 19 бухгалтерів сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, 18 секретарів сільських рад.
     - У своєму щорічному звіті Ви традиційно назвали переможців конкурсу на кращий санітарний стан та благоустрій територій. Давайте скажемо про них для читачів «Трудівника Полісся».
     - Так, за підсумками минулорічного конкурсу були визнані кращими Крупецька сільська рада (сільський голова Валерій Ана- толійович Михайлюк), Жуківська (Валентин Петрович Самойлюк) та Клепачівська сільська рада (очолює її Анатолій Вікторович Клімчук).
     - Леоніде Анатолійовичу, пріоритетним серед завдань районної ради є забезпечення стабільного функціонування бюджетної сфери. Ви на сесії наголосили, що в повній мірі було забезпечено фінансування бюджетних установ з виплати заробітної плати та інших захищених статей. Що сприяло стабільному виконанню зведеного бюджету району? Адже доходна частина його, з Ваших слів, виконана на 108,5% - при плані понад 15млн гривень фактичні надходження склали майже 17млн.
     - Відрадно, що значна частина промислових підприємств району продовжує вживати заходи, спрямовані на випуск конкурентоздатних видів продукції відповідно до вимог СОТ, удосконалення структури промислового виробництва, освоєння нових ринків збуту виробленої продукції. З урахуванням дії вказаних чинників промисловими підприємствами району в 2011 році, порівняно з 2010, забезпечено збільшені на 33,6% обсяги реалізованої продукції. За минулий рік вони склали понад 671 млн гривень. Район посів перше місце в загальному обсязі реалізованої продукції Хмельниччиною!
     - Буквально вчора ми отримали дані управління статистики про те, що фінансовий результат підприємств району в 2011 році склав 20млн гривень прибутку. Що скажете на це?
     - Так, понад 70% підприємств району працювали торік рентабельно, їх прибуток значно перевищив наявні в районі збитки. Зокрема, найбільшу питому вагу в загальному обсязі реалізованої промислової продукції мають ПАТ «Славутський солодовий завод» - 75%, філія «Славутський маслоробний комбінат» - 23,1%, КП «Славутський піщаний кар’єр» - 0,4%.
     На жаль, державне підприємство «Ганнопільський спиртзавод» так і не розпочало виробничу діяльність. Також не функціонував ДП «Романінський цегельний завод» та ТОВ «Ромбудкерам». Ці підприємства є фактично банкрутами.
     - Давайте врешті скажемо про те, що радує і що болить сільськогосподарському комплексу району?
     - Радує те, що в 2011 році загальна посівна площа в усіх категоріях господарств становила 56,1тис.га і була більшою від попереднього року на 1,7тис.га. Валовий збір зерна у вазі після доробки всіма категоріями господарств ми отримали в кількості 79,3тис. тонн, що склало 133,1% до 2010 року. Середню врожайність вперше мали також високу - 32,5ц/га. Валове виробництво зерна склало 66,3тис.тонн (136% до попереднього року) при врожайності 34,4ц/га.
     Крім того, за 2011 рік господарствами району вироблено м’яса в живій вазі 837,1 тонни, реалізовано 722,5 тонни. Вироблено молока 6123,5 тонни при середньому надої на одну корову 3057кг (більше на 96кг, ніж 2010 року). Середньодобові прирости врх на відгодівлі склали 420г, свиней – 271г.
     Сільськогосподарськими підприємствами за 2011 рік вироблено валової продукції на загальну суму 99732тис.грн, що в порівнянні з минулим роком становить 149%. Все це, звісно, тішить. Але хотілося б, щоб у нас успішніше розвивалося тваринництво та овочівництво, ефективніше використовувався кожен гектар землі…
     - Ви говорили про те, що багато зроблено в селах району задля ремонту доріг...
     - Ну, можливо, не так багато, як хотілося б. Але за рахунок коштів субвенції з державного бюджету виконано капітальний ремонт доріг комунальної власності загальною протяжністю 5,61км у селах Нараївка, Великий Скнит, Великий Правутин, Довжки, Мухарів - на суму 1099,6тис.грн та поточний ремонт доріг комунальної власності загальною протяжністю 2,25км у селах Великий Скнит, Довжки, Глинники, Малий Скнит - на суму 135,6тис.грн.
     Крім того, філією "Славутський райавтодор" проведено поточний ремонт автодоріг загального користування за кошти державного бюджету на суму 79,4тис.грн. За рахунок спонсорських коштів та коштів місцевих бюджетів ми впоралися з поточними ремонтами доріг комунальної власності у населених пунктах району загальною протяжністю 7,1км. Згідно з договорами у 17 сільських радах проведено такі ремонти автодоріг комунальної власності на суму 150тис.грн.
     - Значні зміни відбувалися торік і в освітянській сфері. Ви про це детально проінформували у своєму звіті. Що хотіли б виділити з цього приводу найважливіше для читачів нашого часопису?
     - В освітній галузі району функціонують 43 загальноосвітні навчальні заклади. Внаслідок оптимізації реорганізовано 11 загальноосвітніх шкіл у навчально-виховні комплекси. Це було, скажу відверто, дуже непросте рішення районної ради в умовах повсюдної демографічної кризи. Але нами знайдено розумний вихід зі складної ситуації, і це сприятиме лише поліпшенню якості навчання школярів. Тим більше, нами водночас проводилась значна робота зі зміцнення матеріально-технічної бази шкіл. Зокрема, на поточних ремонтах їх освоєно значну суму - 1119,6тис.грн, на капітальних ремонтів – 769,783тис.грн.
     Хотів би відмітити злагоджену роботу педагогічних колективів, сільських голів, батьків у створенні й забезпеченні необхідними меблями, інвентарем дитячих садків у селах Губельці, Старий Кривин, Дяків, Мирутин, Му- харів, Хвощівка, Піддубці, Великий Правутин, Ставичани.
     - То, може, заодно розкажете й про те, як фінансувалися в нас медичні та культурні заклади?
     - Я не буду перераховувати всіх об’єктів, де проведено значні роботи, - це займе багато місця в газеті. Скажу лише, що за рахунок коштів районного бюджету замінено 51 вікно в Ганнопільській дільничній лікарні на суму 102,6тис.грн, в Берездівській замінено 86 вікон на суму 177тис.грн, в сільських фапах - вікна та двері на суму 29,2тис.грн. Взагалі у закладах охорони здоров’я району виконано поточних і капітальних ремонтів торік на суму 857,8тис.грн. Встановлено електроопалення у фапі с.Довжки, виконано поточний ремонт фапу с.Пузирки. Проведено ремонт системи опалення фапу в Рівках, газифіковано фап с.Бачманівка, виконано ряд інших робіт.
     На ремонти закладів культури і туризму в 2011 році витрачено, звісно, дещо менше - 665,5тис.грн. Але придбано музичних інструментів, оргтехніки на суму 122,2тис.грн, 9 персональних комп’ютерів та комплектів орг- техніки для облаштування Інтернет-центрів у бібліотеках сіл району на суму 48,5тис.грн. Хоча, в роботі бібліотек є ще немало проблем, і я раджу вам обговорити це на сторінках газети з директором ЦБС району.
     - Леоніде Анатолійовичу, завершуючи інтер-в’ю, на чому хотіли б Ви акцентувати увагу громад району?
     - Безумовно, протягом звітного року зроблено немало. Але далеко не все. Існує ще дуже багато проблемних питань, які вимагають нагального вирішення вже найближчим часом. Маю на увазі продовження газифікації населених пунктів, відновлення в них електричних мереж зовнішнього освітлення, ремонт доріг комунальної власності, проведення капітального ремонту та реконструкцію інфекційного, неврологічного і травматологічного відділень ЦРЛ, електроопалення об’єктів соціальної сфери.
     Вірю, що за умови повної концентрації зусиль, самовідданої праці органів місцевого самоврядування, органів влади, всіх депутатів, керівників підприємств, установ і організацій, нам під силу забезпечити стабільний розвиток нашого району.
     Інтерв’ю вела Віра МАЛЬЧУК, фото автора.


  коментарі: 8

Антон : Ой пику ж нажер той дядько. Видно що куций районний бюджет для нього особисто є не дуже куцим, а більше того - масним.  (написано 07.03.2012 в 11:32 з адреси:  46.247.149.97)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:20 з адреси:  h131-133.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 15:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 20:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 06:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 06:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік