Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.02.2012 ХРОНІКА ПОДІЙ

15 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Головні питання, що розглядалися на порядку денному, стосувалися: проходження опалювального сезону 2011-2012рр.; затвердження акта інвентаризації зовнішніх інженерних мереж; виділення коштів з цільового фонду міської ради; виділення одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання.
     Окремо розглянуто блоки питань, які стосувалися захисту прав неповнолітніх, сфери житлово-комунального господарства, блоки земельних та будівельних питань.
     Шановні громадяни! Із рішеннями виконавчого комітету ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету.
     
      16 лютого в приміщенні Будинку рад відбулося обговорення проекту рішення «Про затвердження порядку визначення та відшкодування Славутській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю». У процесі проведення слухань були внесені зауваження та пропозиції, які будуть враховані при прийнятті рішення на черговому засіданні сесії міської ради.
     
      Нещодавно відбулися збори представників громадського формування з охорони громадського порядку «Славутсь кий курінь». Ось уже протягом 5 років члени громадського утворення спільно з працівниками правоохоронних органів стоять на варті охорони порядку в місті. Як було зазначено під час зборів, подібна практика спільної роботи приносить лише позитивні результати. Так, протягом минулого року було здійснено 131 патрулювання, у результаті яких розкрито 24 злочини, виявлено та задокументовано 53 адміністративні правопорушення. Порядок денний зборів включав ряд організаційних питань. Зокрема, було обрано керівника громадських формувань з охорони громадського порядку – ним став заступник міського голови Василь Остапчук. Під час зібрання міський голова Василь Сидор відзначив найактивніших учасників охорони громадського порядку цінними подарунками та грамотами.
     
      15 лютого у Славуті урочисто вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначили 23-тю річницю виведення радянських військ із Афганістану.
     Представники міської влади, громадськість міста, бойові побратими взяли участь у покладанні живих квітів та вінків до обеліска на честь учасників бойових дій в Афганістані та каплички Пам’яті всіх стражденних, які загинули у військових конфліктах. У цей день грамотами та подяками міського голови були нагороджені воїни-інтернаціоналісти Володимир Ситняк, Володимир Федотов, Володимир Семенюк та Володимир Кудімов.
     
      У кінотеатрі ім.Т.Г.Шевченка відновлена молодіжна дискотека. Організований міським центром культури та дозвілля, даний розважальний захід пропонує молодим представникам нашого міста приємно провести вільний час. Дискотека проводиться щоп’ятниці та щосуботи з 21 до 23год.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік