Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.02.2012 ПЕРШИЙ СОЦІАЛЬНИЙ МАГАЗИН В ОБЛАСТІ ВІДКРИВСЯ НА СЛАВУТЧИНІ

Загалом на сьогоднішній день близько 10 тисяч жителів сіл Славутського району потребують соціальної підтримки. Зокрема, це ветерани війни (2558), з них 101 інвалід війни та 129 учасників бойових дій. 4265 осіб мають статус дитини війни, 1982 - ветерани праці, 115 – особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 2122 інваліди різних категорій, з них 61 - з вадами зору та 26 - з вадами слуху. Та й у місті проживають 2800 інвалідів різних категорій.
     Проблемами цих незахищених верств населення й перейнялася Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій», обласний осередок якої зареєстрований саме в нашому районі. Очолює громадську організацію Микола Павлович Романчук, який є активним членом Громадської ради при Славутській районній державній адміністрації, ініціатором цікавих соціальних проектів, благодійних акцій тощо.
      Продукти харчування для пенсіонерів та інвалідів міста і району в цьому магазині продаються зі знижкою в 10%. До слова, такий «Соціальний» магазин став перший у Хмельницькій області і третій - в Україні. Тут представлений широкий асортимент хлібобулочних, кондитерських, ковбасних, макаронних виробів, крупи, борошна, олії, консерв, овочів, фруктів тощо. Ініціаторам відкриття «Соціального» магазину вдалося домовитися із сільськогосподарськими підприємствами району щодо закупівлі круп, макаронних виро- бів на пільгових умовах. Зокрема, борошно сюди завезли з СВК «Маяк» с.Піддубці, крупу закупили в ПП «Вектор Плюс» с.Ганнопіль.
     За словами Миколи Павловича, з часом асортимент магазину буде збільшуватися. А в недалекому майбутньому частину його планують відвести ще й під аптечний пункт, де ліки теж відпускатимуться за зниженими цінами. Більше того, як поділився з нами керівник громадської організації М.П.Романчук, до послуг відвідувачів в аптечному пункті працюватимуть лікар чи медична сестра, які за потреби, зможуть виміряти артеріальний тиск, температуру, надати ту чи іншу консультацію.
     Показовим є той факт, що не лише робота самого магазину направлена на підтримку незахищених верств населення, а й працюють тут здебільшого люди із особливими потребами. Нині в «Соціальному» із 5 працівників – четверо інвалідів непенсійного віку. В літній період, коли час роботи магазину буде збільшено до 22год. (на сьогодні діє режим роботи від 8.00 до 20.00), планується прийняти на роботу ще одну продавчиню Ділячись своїми заду- мами, голова громадської організації інвалідів «ІРСТ» розповів, що в планах Хмельни- цького осередку - створення реабілітаційного центру для інвалідів, відкриття друкарні із сучасним європейським обладнанням.
     В день відкриття «Соціального» магазину охочих придбати тут продукцію виявилося чимало. Кожний покупець зміг особисто порівняти вартість продуктів харчування в звичайних магазинах та «Соціальному» й переконатися, що вони дійсно нижчі.
     Привітати Хмельницький осередок із реалізацією такого важливого соціального поекту на Славутчині прибули В.В.Сілакова – представник Спілки чорнобильців м.Нетішин, відомий скульптор нашого краю С.М.Лелях. Тетяна Анатоліївна Гусак, завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Нетішинського територіального центру, в своєму вітальному слові наголосила, що «Со- ціальний» магазин є унікальним не лише для нашого району чи області, а загалом для країни. Адже тут розміщуються виставки із роботами людей з обмеженими можливостями, для яких це не лише шанс презентувати себе, а й стимул для подальшого втілення художніх задумів, розвитку талантів.
     Ольга МОГИЛЬНИЦЬКА, фото автора.
     
     У програмі Президента В.Януковича "Україна для людей» значне місце займають соціальні питання, і дуже тішить, що до їх вирішення все активніше долучаються громадські організації.
     
     З ініціативи громадської організації інвалідів «ІРСТ», за підтримки органів виконавчої влади району та області (голови ОДА В.Ядухи, голови РДА О.Несена та міського голови В.Сидора), під патронатом Партії регіонів
     21 лютого в Славуті на вул.Б.Хмельницького відкрився магазин «Соціальний».  коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 12:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 7 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік