Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.02.2012 ЧИ Є НА СВІТІ ЛЮБОВ?

Здається, що на світі не існує людини, якій би була байдужою тема кохання. Саме воно робить нас добрими і лагідними, чуйними і чистими. Саме від кохання і народжуються діти.
     Напрошується висновок, що діти - це плід кохання. І я хочу закричати на весь світ: «Жінки! Дівчата! Чоловіки! На що ви перетворили світ? Невже ви ста-ли купкою бездушних істот, не здатних на сильні почуття? Чо-му в нашій країні стільки сиротинців, чому діти живуть, не знаючи материнської і батьківської ласки?»
     Для мене моя мама, наприклад, - це взірець правдивості і відвертості. Батько найбільше вражає постійною готовністю прийти на допомогу. І немає11 значення кому: рідній людині, сусідові чи незнайомцеві. Саме від цих найрідніших мені людей я й черпаю життєву мудрість. Але, на жаль, не всі діти мають та- ких батьків.
     На мою думку, залишити рідну дитину чужим людям на виховання - це найбільший гріх, який може скоїти людина. Задумайтесь тільки на мить, як там ді-ти чекають і вірять, що їхня мама прийде, обніме й назавжди забере до рідної домівки, до сі-м'ї! Відмовитися від своєї дитини - це відмовитися від жит- тя.
     Багато жінок не мають змоги народити дитину, і вони через це дуже страждають. Бо кожна з них хоче відчути себе матір'ю, почути це слово з вуст немовляти. А як приємно спостерігати, коли дитина робить свої перші кроки, як тягнеться до неба, до сонечка, до мами!
     В нашій країні є багато дітей з уродженими вадами, але бать-ки не впадають у відчай, а зі всіх сил борються за їх життя, вони готові на все, тільки б урятувати своїх кровинок. Я схиляю голову перед такими батьками!
     Нам, людям, потріб-но завжди пам’ятати, що буде колись Всевишній Суд, де ми будемо стояти перед Богом і відповідати за свої гріхи... Тому я хочу заклика-ти вас: не кидайте своїх дітей! А жінкам, які не ма-ють змоги народити, хочу порадити: подаруйте свою любов тим дітям, які цього потребують!
     Ще хочу звернутися до своїх однолітків: навіть якщо ви завагітніли, не вбивайте своєї дитини, роблячи аборти. Не гу- біть своє життя і життя ненароджених крихіток! А щоб не бу-ло таких проблем, як говорить моя бабуся, не потрібно старатися швидко ставати дорослими. Давайте змінимо світ но кращого! Хай кожна дитина зна-йде свою маму і сім'ю - тоді й будуть у нас мир та злагода і па- нуватиме у світі Любов...
     
     Світлана ПОНОЧОВНА, учениця 10 класу Довжківської зош.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік