Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.02.2012 ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІСТА ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ

На початку тижня у приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулася робоча нарада штабу із організації безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення,1111 який був створений у Славуті 27 січня відповідно до розпорядження міського голови. До складу штабу ввійшли предста-вники виконавчого комітету, працівники комунальних установ, підприємств та організацій. Головне завдання, яке ставить перед собою координаційна група, - попередження виникнення можливих надзвичай- них ситуацій у зв’язку із несприятливими погодніми умовами.
     Уже більше двох тижнів життєзабезпечення нашого міста знаходиться під особливим ко-нтролем фахівців комунальних служб та інших установ, які в цілодобовому режимі стежать за безперебійною роботою систем водо-, тепло- та газопостачання та загальною безпекою славутчан. Як відзначив начальник штабу Василь Остапчук, вдалося відпрацювати процес інформування керівниками під- приємств про ситуацію у місті. Щоденно працюють патрульні групи за участю міліції та громадських формувань, мета роботи яких – виявлення безпри- тульних осіб та відправлення їх до необхідних закладів. Організовано роботу зі встановлення пунктів обігріву громадян, до яких за час суттєвого зниження температури звернулося 9 осіб. Усім надано необхідну допомогу. Крім того, щоденний контроль над потребами особливої верстви населення - самотніх славутчан, людей похилого ві-ку, інших громадян із соціально незахищеної категорії - здійснюють відповідні соціальні служ-би міста.
     Під час наради керівники комунальних підприємств та 11 служб звітували про стан життєдіяльності міста за минулий тиждень. Усі аварійні ситуації, які виникали під час погіршення погодніх умов, відповідними бригадами були успішно усунені. Оперативно зреагували на тривалий снігопад працівники КП «Славутське ЖКО»: за короткий проміжок часу, залучивши техніку, вдалося розчистити від снігу дороги та вулиці, обробити тротуари та проїжджу частину сипучою сумішшю.
     Міський голова Василь Си-дор на завершення наради наголосив на тому, що до закін- чення періоду несприятливих погодніх умов й надалі потріб-но вести оперативну співпра-цю, акумулювати та задіювати усі ресурси, а також на цей період керівникам підприємств обмежити відгули та відпустки.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:33 з адреси:  h131-181.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік