Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.02.2012 ПРОЕКТ РІШЕННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про деякі обмеження споживання та реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м.Славута.
     
     Враховуючи численні звернення мешканців міста Славути на порушення тиші і громадського правопорядку в нічний час біля розважальних закладів та закладів ресторанного господарства, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, Закону України “Про рекламу”, п.26 ст.10 Закону України «Про міліцію», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.96 №854 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.06 №833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та Правил торговельного обслуговування населення”, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Славутська міська рада ВИРІШИЛА:
     1. Обмежити споживання та реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива з 22 до 11год. кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята, на території міста Славута:
     1.1 у приміщеннях закладів, де надаються послуги мережі Інтернет, комп’ютерних клубів, розважальних закладів;
     1.2 у місцях проведення масових громадських заходів із залученням значної кількості громадян, що організовуються на відкритих майданчиках (фестивалів, урочистих зібрань, мітингів, концертів та ін.);
     1.3 у приміщеннях закладів культури (музеях, бібліотеках, Палаці культури, центрі культури та дозвілля, клубах, гуртках для дітей та ін.);
     1.4 на території закладів фізичної культури і спорту (стадіонах, дитячих майданчиках та ін.);
     2. Суб’єктам господарської діяльності усіх форм власності забезпечити:
     3.1 виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 р. № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» щодо роздрібної торгівлі алкогольними напоями через спеціалізовані підприємства, в тому числі фірмові, спеціалізовані відділи (секції) підприємств із універсальним асортиментом продовольчих товарів, підприємства чи спеціалізовані відділи (секції) магазинів споживчої кооперації, а також підприємства ресторанного господарства;
     3.2 виконання постанови Кабінету Міністрів Украни від 30 липня 1996 р. № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» щодо працівників суб'єкта господарської діяльності, які безпосередньо здійснюють зберігання та продаж алкогольних напоїв, повинні мати спеціальну професійну освіту (підготовку): знати асортимент і якісні характеристики напоїв, ознаки браку, правила підготовки напоїв до продажу, принципи їх розміщення і викладення; правила зберігання та терміни реалізації напоїв; правила роботи з реєстраторами розрахункових операцій, порядок розрахунків з покупцями; види торговельного обладнання, інвентаря і правила користування ними; правила санітарії і гігієни; правила техніки безпеки, правила пожежної безпеки тощо;
     3. Доручити постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення (Соколов Г.Е.) у місячний термін розробити план заходів щодо організації у шкільних навчальних закладах інформаційної роботи стосовно роз’яснень про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на організм людини, а також переваг здорового способу життя.
     4. Обмежити розміщення різного роду реклами алкогольних напоїв на підставі Закону України "Про рекламу" на території міста Славути, а саме розміщення реклами пива, алкогольних напоїв ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та професійного ліцею, в яких навчаються діти віком до 18 років.
     5. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів підприємницької діяльності на території міста Славути, незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольним напоями.
     6. Рекомендувати начальнику Славутського РВ УМВС України у Хмельницькій області (Кшевжінський С.М.):
     6.1 забезпечити в межах своїх повноважень контроль за дотриманням правил реалізації та споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива;
     6.2 посилити роботу щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що вчиняють правопорушення, передбачені ст. 156,178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме за споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у скверах, парках, у закритих спортивних спорудах, у всіх видах громадського транспорту та інших заборонених законом місцях, крім підприємств ресторанного господарства, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволено ліцензійним органом.
     6. 3 щоквартально надавати до 5 числа наступного за звітним місяця інформацію про проведену роботу депутатській комісії, на яку покладено контроль за виконанням даного рішення.
     7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку (Климковецький М.О.), першого заступника міського голови (Микульський С.В.) та начальника Сла- вутського РВ УМВС України у Хмельницькій області (Кшевжінський С.М.).
     Міський голова В. СИДОР.
     Аналіз регуляторного впливу до цього проекту рішення сесії міської ради читайте на офіційному сайті міськвиконкому.
     Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта від фізичних та юридичних осіб приймаються за адресою: м.Славута, вул. Соборності,7 (каб.8 ), тел 7-17-25 в письмовому вигляді.
     


  коментарі: 4

 :   (написано 06.04.2012 в 23:21 з адреси:  h131-191.meta.ua)
 :   (написано 19.04.2012 в 05:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 05:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік