Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2012 ЗНАЙОМСТВО В ЕЛЕКТРИЧЦІ: СУМНИЙ ФІНАЛ

На перший погляд, ця судова історія за кримінальною справою №14/5575 лише одним боком торкається нашого краю – драматичні для потерпілого в ній юнака події розгортались на залізничній станції с.Старий Кривин, через що завершилась вона виголошенням вироку 21 листопада у Славутському міськрайонному суді. До того ж, знайшовся порядний і милосердний житель цього села, котрий виступив головним свідком. Та й Нетішин, де мешкають «герої»-нападники, від нас недалеко…
     
     Події розвивались на початку минулорічного серпня. 27-річний Віталій Сливка, який працює в Києві охоронником, разом зі своїм напарником прямували електричкою «Експрес» до своїх домівок; конкретно Віталій – в одне із сіл на Житомирщині, де на нього чекала мама. «Дорогою ми познайомилися з трьома хлопцями та двома дівчатами: це були Андрій, два Олександри, Аня та Сніжана, - розповів він у подальшому слідчому. – В ході розпиття спиртних на- поїв Аня запропонувала поїхати разом з ними до станції Кривин, на що я погодився. Мій напарник зійшов у Козятині, а я налаштувався на цікаву при- году».
     Дійсно, ту пригоду Віталій пам’ятатиме ще довго. По- слухаємо його далі: «Вийшовши на станції з елек- трички, всі направились у магазин, де я купив пляшку горілки. Розпивали її в лісовому масиві неподалік станції. Пригадую, як один із хлопців раптом без- причинно вдарив мене в обличчя, а потім накинулися всі троє. Я впав на землю, але удари продовжувалися сипатися і в голову, і по всьому тілу. На мої прохання припинити знущання ніхто не реагував. В кишенях джинсів я мав мобільний телефон, 10 доларів і 150 гривень – все це в мене забрали, хоча я робив спроби чинити опір і не віддавав. Та сили були нерівні».
     Зробивши свою справу, молодики – двоє з них ровесники потерпілого, а третьому 23 роки – кинули свою жертву обличчям до землі й наказали так лежати, не рухаючись, 20 хвилин. «Я полежав 5 хвилин і встав. Не знайшов своєї дорожньої сумки з необхідними побутовими речами, пропала й моя куртка. Пере- свідчившись, що мене ще й обікрали, вибіг із лісу на дорогу, аби покликати когось на допомогу. Підбіг до найближчого будинку: у дворі помітив жінку, якій все розповів, і попросив викликати міліцію. В цей час до нас підійшов її чоловік, котрому теж переповів свою історію. Він вивів автівку, посадив мене, і ми поїхали в бік траси. На близькій відстані майже одразу помітили тих хлопців і дівчат. Той із них, який забрав у мене гроші і телефон, став тікати із моєю сумкою в ліс, а всі інші залишилися з нами. Невдовзі приїхала міліція».
     Особи нападників встановили швидко. Дослідили, що одна із дівчат, Сніжана, участі у всьому цьому не брала, бо відразу поїхала на Нетішин, де її чекала маленька дитина. Обвинувачення у розбої було пред’явлено Олександрові Сташкові, котрий, як з’ясу- валось, погуляв на волі після чергової відсидки (а вза- галі засуджувався 4 рази)… лише місяць. Раніше судимими були і Андрій Семенко та Олександр Яценко (прізвища змінені. – Авт.) – до слова, із останнім Ста- шок ділив лаву підсудних у 2003 році, коли вони входили до злочинної групи із 6 чоловік й отримали строк за серію крадіжок у Нетішині: було доведено 6 епізодів із заподіянням серйозної матеріальної шкоди.
     А що ж наша панянка, роль якої у розбійному нападі на Сливку далеко не остання? Адже в суді той свідчив: «Зразу, як нас привезли в міліцію, Аня сказала, що про все це було домовлено ще в електричці, вони між собою про це говорили». Дівчина здобула вищу освіту, проте, ніде не працює, живе з батьками. Компанію, як бачимо, підібрала собі відповідну. На суді твердила, що того дня забагато випила, тому не все пам’ятає. «Коли хлопці били в лісі цього з електрички, то я відверталась…»
     Проте заарештували одного Сташка – слідчий порахував, що Семенко, Яценко та Ганна проходи- тимуть як свідки: в порушенні проти них кримінальної справи було відмовлено, в зв’язку із відсутністю в їхніх діях складу злочину. Що ж, Андрія вже покарала доля – його самопочуття настільки погіршилося, що він навіть не міг бути присутнім на останніх судових засіданнях. У вигляді епілептичних припадків дала про себе знати задавнена і не вилікувана черепно-мозкова травма…
     До слова, побої, нанесені Віталію Сливці, були віднесені до тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості. На суді він не мав до Сташка жодних матеріальних претензій, оскільки той йому їх від- шкодував. В останньому слові підсудний мовив: «Щиро розкаююсь у скоєному. Винний. Прошу суд суворо не карати, чимпоменше дати мені». На судове рішення, безумовно, вплинули непогашені судимості Олек- сандра, негативні характеристики за місцем прожи- вання. Цікаво, як він сам вважає: отриманих за вироком 3 років 6 місяців позбавлення волі – це забагато чи саме в міру?
     Валентина АНДРІЄНКО.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік