Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2012 БТІ: РЕФОРМУВАННЯ ЧИ РУЙНУВАННЯ?

Домовитись про зустріч із начальником Славутського бюро технічної інвентаризації Ніною Левунець виявилось непросто. Та й на характер нашого спілкування вплинули ті нерайдужні реалії та перетворення, що, з усього видно, кардинально перекроять це комунальне підприємство, яке до останнього часу підпорядковувалось міській раді. Між тим, керівну посаду Ніна Степанівна обіймає більше 30 літ. «Прийшла у 1980 році: тоді це було Шепетівське міжміське БТІ, - пригадує. – І лише в 1992р. в результаті реорганізації філіал у Славуті став самостійним підрозділом органів місцевого самоврядування».
     Адреса БТІ відома: воно займає ліве крило приміщення на площі Шевченка,8-А (третій поверх). Для бюро відведено 4 кімнати, колектив його складається із 11 чоловік – в основному це інженери-інвентаризатори, працюють тут також бухгалтер і реєстратор. Основними призначенням і завданням служби є проведення технічної інвентаризації будівель, видача витягів із реєстру для проведення нотаріальних дій, реєстрація прав власності та надання інших послуг. Обов’язковим для працівників бюро є обстеження об’єкта та оцінка майна на місці – таких виїздів, буває, в день набирається до десятка.
     Одне важливе уточнення: більшість БТІ в розрізі країни перебувають у комунальній власності, і всі вони є госп-розрахунковими. Система їхньої діяльності напрацьову- валась роками, проте нині дала збій. В чому тут справа? Наприкінці минулого року інформаційний простір держави заполонили повідомлення про новий порядок реєстрації прав власності на нерухомість. Між тим, із «Урядового кур’єра» дізнаємось, що Асоціація міст України (а вона об’єднує майже 600 територіальних громад) вважає його недосконалим. З міськими головами солідарні фахівці та експерти. Хто ж спричинив бурю?
     3 1 січня ц.р. державна реєстрація прав на нерухоме майно мала проводитися в порядку, визначеному новим зако- ном. Ініціатором реформування виступило Міністерство юстиції, яке, як стверджують спеціалісти, не розробило ані концепції, ані правового аналізу самої реформи. Адже тепер повноваження із реєстрації нерухомого майна мають бути розділені між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. В той же час існує загроза відносно передачі функцій із обліку та технічної інвентаризації об’єктів у приватний сектор. Тож таке реформування може завершитися руйнуванням роками налагодженої системи...
     Серед ймовірних наслідків експерти прогнозують можливість шахрайського та рейдерського захоплення майна, перерозподілу власності, порушення прав громадян України на захист їхньої влас- ності з боку держави. Існує також ризик суттєвого подорожчання наданих послуг задля отримання надприбутків приватними структурами - їх вартість і якість неможливо буде контролювати.
     Як сказали б в Одесі - воно нам треба? Але комусь «наверху» такі новації конче необхідні. Тому, певно, й уникала розмови Н.Левунець, бо не відає, що завтра буде з її підлеглими, із самим БТІ, роботі в якому віддала значну частину свого життя. Чим могли втішити її та людей? Разом із ними нам залишається сподіватись, що все має вийти на рівну дорогу, і реформи в нашій країні таки відбудуться (як і декларувалось) для людей.
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
     
     На фото авторки – частина колективу БТІ; бухгалтер Людмила Дмитрук трудиться в ньому з весни 1993 року.
       коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 12:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік