Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2012 НА ДУМКУ СЛАВУТЧАН…

У Славуті проведено загальноміське соціологічне дослідження, метою якого було вивчення думки громади щодо напрямків роботи Славутської міської ради та її виконавчого комітету. Отримані результати анкетування будуть прийняті до уваги при визначенні пріоритетів подальшого розвитку міста.
     Згідно зі сформованою вибіркою проводилося опитування серед працівників найбільших підприємств міста, освітян, пенсіонерів, медичних працівників, приват- них підприємців, громадських об’єднань. Загалом опитано понад тисячу респондентів.
     Відповідно до отриманих результатів серед позитивних тенденцій, які славутчани вбачають у місті, першою 519 респондентів відмітили благоустрій міста, другою – культурне життя (356чол.), третьою – пасажирські перевезення (354чол.). Серед негативних тенденцій 662 респонденти відмітили варіант відповіді «надання медичних послуг», на другому місці – стан доріг (420чол.) та 282 славутчан (серед понад тисячі опитаних) були незадоволені роботою житлово-комунального господарства.
     У порівнянні із дослідженнями минулих років зросло невдоволення громадян наданням медичних послуг. Тому актуальним на сьогодні залишається необхідність продовжання розпочатої роботи щодо покращення якості надання медичних послуг громадянам та формування позитивного іміджу медичної галузі міста.
     Разом із тим, кількість славутчан, які негативно ставилися до роботи служб житлово-комунального господарства, значно зменшилася. Вперше за результатами проведення дослідження благоустрій міста був так високо оцінений більшою половиною респондентів. І це не дивно, адже, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» від 17 серпня 2011 року №782-р, місто Славуту відзначено за поліпшення благоустрою, озеленення, забезпечення належного санітарного стану та підтримки громадського порядку. Таким чином, Славута увійшла до списку найпривабливіших для життя міст України. І це не дивно адже девіз славутської громади: «Благоустрій міста – перш за все!».
     647 респондентів вважають, що на державному рівні необхідно надати органам місцевого самоврядування більше організаційно-пра- вових та фінансових повноважень для виконання їх зобов’язань перед громадою міста. Опитувані ставлять за зразок систему місцевого самоврядування європейських країн, де міста самостійні у своєму розвитку.
     На думку славутчан кошти, виділені місту на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в 30-кілометровій зоні Хмельницької АЕС, повинні спрямовуватися на ремонт та реконструкцію закладів медицини та освіти, вулиць та доріг міста. Висловлені в анкетах пропозиції увійдуть до формування переліку даних об’єктів.
     На запитання: «Чи достатньо депутати співпрацюють з громадою міста?» переважна більшість респондентів відмічають, що даний аспект потребує більшої уваги. В цьому плані запропоновано продовжити практику спільних виїзних прийомів громадян міським головою та депутатами міської ради в різні мікрорайонах міста.
     Багато пропозицій надійшло від громадян у блоці відкритих запитань. Усі вони узагальнені та будуть враховані у подальшій роботі міської ради.
     Від імені міського голови Василя Сидора висловлюємо щирі слова вдячності усім славутчанами, які взяли активну участь у проведенні загальноміського соціологічного дослідження. Висловлена думка громади стане рушійною силою у плануванні та реалізації завдань, які сприятимуть подальшій розбудові нашої Славути.


  коментарі: 7

І.С. : Поки громади не будуть мати реальних повноважень на відповідних територіях - толку в цій державі не буде! Централізація влади, яку ми сьогодні спостерігаємо в Україні, ще ніколи до добра не призводила. Перевірено - історією!  (написано 15.02.2012 в 14:56 з адреси:  178.213.168.145)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 15:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 20:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 07:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 07:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 5 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік