Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2012 ВИЯВЛЕННЯ ОРГАНІЗАТОРІВ АЗАРТНИХ ІГОР ТРИВАЄ

Протягом 2011 року, відповідно до розпорядження міського голови, з метою посилення контролю за виконанням вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», робочою групою з обстеження суб'єктів господарської діяльності в Славуті спільно з представниками правоохоронних органів та Громадської ради міста було проведено 18 обстежень суб’єктів господарської діяльності на предмет дотримання законодавства України в сфері грального бізнесу.
     В результаті проведених обстежень та відповідного реагування Славутської міжрайонної прокуратури, Славутського РВ УМВС припинено функ- ціонування на території міста 5 гральних закладів, вилучено 55 гральних автоматів, зокрема, на вулиці Соборності, 26 - 30 гральних автоматів.
     Окрім цього, на підставі рішень виконавчого комітету міської ради, враховуючи систематичний характер порушень окремими суб’єктами господарської діяльності міста вимог чинного законодавства України в сфері грального бізнесу, здійснення діяльності без документів дозвільного характеру, комунальним підприємством «Славутське УВКГ» розірвано два договори про надання послуг із водопостачання з власниками приміщень, в яких розміщувались гральні автомати. В свою чергу, працівниками Славутського РВ, Держтехногенбезпеки призупинено роботу трьох гральних закладів за порушення вимог Закону України «Про пожежну безпеку».
     Згідно з рішенням міської ради від 25.11.2011р. №5-13/2011 «Про розгляд інформації керівників правоохоронних і контролюючих органів про вжиті заходи щодо дотримання вимог чинного законодавства України в сфері грального бізнесу в місті Славуті», виконавчим комітетом були направлені звернення до управління МВС України, Державної податкової служби управління МНС України в Хмельницькій області та до Хмельницької обласної санітарно-епідеміологічної станції щодо надання відповідної допомоги керівникам правоохоронних і контролюючих органів на місцевому рівні.
     Як бачимо, при послідовній позиції депутатів міської ради, міського голови та завдяки спільній роботі підрозділів виконавчого комітету міської ради, правоохоронних і контролюючих органів, громадськості маємо конкретні результати у боротьбі із пору- шеннями чинного законодавства в сфері грального бізнесу.
     Шановні громадяни! Якщо вами буде виявлено випадки порушення чинного законодавства у сфері грального бізнесу, просимо одразу телефонувати за тел. 2-19-40.
     Ігор ПІГОЛЬ,
     головний спеціаліст
     управління економічного розвитку.


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік