Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2012 НОВІ ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ

Минулого тижня славутська делегація з 10 чоловік відвідала місто Нікополь Дніпропетровської області. У робочій поїздці взяли участь міський голова Славути Василь Сидор, депутати міської ради, працівники міськвиконкому.
     Нікополь – найдавніше місто Дніпропетровської області, важливий промисловий та культурний центр. Крім того, це місто було осередком багатьох історичних подій та колискою п’ятьох запорізьких січей, тому Нікополь називають «столицею козацького краю».
     Нікополь, як і Славута, є містом обласного підпорядкування, а також належить до зони спостереження атомної електростанції. Тому візит славутської делегації до нього став першою підвалиною у спільній діяльності міст, що входять до 30 кілометрових зон атомних електростанцій України.
     Діалог між Славутою та Нікополем розпочався із проведення «круглого столу», під час якого відбулася презентація обох міст, знайомство із життям громад тощо. Вдалося обмінятися думками щодо головних пріоритетів розвитку міст, з’ясувати спільні питання, актуальні для міст зони впливу атомних електростанцій, та обговорити можливі шляхи їх розвитку. Важливим кроком у цьому напрямку стало підписання Василем Сидором та міським головою Нікополя Русланом Токарем протоколу про наміри щодо створення робочої групи з вивчення можливостей розширення прав населення, яке проживає у зонах спостереження АЕС. Головна мета його – закріплення спільної діяльності та взаємоузгодженість дій органів місцевого самоврядування щодо покращання соціальних прав та гарантій населення, яке проживає у 30-км зоні АЕС.
     Крім офіційної частини поїздки, учасники славутської делегації познайомилися з історією та культурною спадщиною Нікополя під час візитів до місцевого краєзнавчого музею та картинної галереї. До переліку відвіданих об’єктів також увійшли навчальні заклади, об’єкти промислової галузі, комунальні підприємства міста.
     Історичне минуле Нікополя пов’язане із періодом козацтва. Видатні події козацької доби увічнені тут багатьма пам’ятними знаками, серед яких - пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому та могила кошового отамана Івана Сірка, покласти квіти до яких мали нагоду й представники славутської делегації. Під час відвідин славних пам’яток історії представники обох сторін дійшли до одного важливого висновку – розбудовувати країну потрібно спільними зусиллями громад усіх українських міст, цінуючи та оберігаючи традиції козаччини, залучати до цього підростаюче покоління.
     Крім Нікополя, плідним виявився візит славутчан до міста Умань Черкаської області, де було домовлено про співпрацю з Уманським національним університетом садівництва щодо залучення його студентів, у рамках наукової практики, до створення рекреаційних зон у нашому місті. Зокрема, в міському парку культури та біля міського Палацу культури.
     Візит славутчан до Нікополя – це ще один впевнений крок на шляху до розширення нових горизонтів співпраці, отримання цінного досвіду роботи та пошуку майбутніх перспектив розвитку нашого міста.
     О. ЛИСА, прес-секретар міськвиконкому.
     


  коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 15:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 20:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 07:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 07:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік