Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2012 БЕРЕЖІТЬСЯ МОРОЗУ!

27 січня під головуванням очільника райдержадміністрації О.А.Несена та за участю заступника голови РДА В.І.Колодніцького, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій В.І.Семенюка, головного лікаря ЦРЛ В.Д.Іващука, в.о. начальника управління праці та соціа- льного захисту населення райдержадміністрації К.С.Миколайчук, директора територіального центру соціального об- слуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Л.О.Мазур, начальника відділу культури і туризму РДА В.В.Хрустінського та начальника відділу освіти райдержадміністрації Ж.О.Зубової відбулося засідання, на якому було обговорено заходи, пов’язані з різким пониженням температури повітря.
     Олег Анатолійович Несен наголосив на важливості попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги усім, хто має в цьому потребу, особливо безхатченкам, забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення.
     За підсумками засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при РДА було прийнято рішення створити в дільничних лікарнях (с.Ганнопіль, с.Берездів) та 22-х навчальних закладах району пункти обігріву. Усі ці пункти мають бути забезпечені необхідними продуктами харчування, в раціон яких включено гарячий чай, хліб, цукор, бутерброди тощо. Кожному, хто звернеться за допомогою, не дадуть замерзнути.
     Особливу увагу вирішено приділити одиноким престарілим мешканцям ра-йону та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, - з метою надання їм допомоги із забезпечення паливом. У період лютих морозів група працівників відповідних служб та відділів РДА вже відвідала помешкання жителів населених пунктів, особливо неблагонадійні сім’ї, де мешкають маленькі діти, щоб не допустити їх переохолодження чи замерзання. Крім того, в кожній сільській раді організовано проведення рейдів задля виявлення на вулицях насе- лених пунктів потерпілих від холоду.
     Прес-служба РДА.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:46 з адреси:  h131-171.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік