Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.02.2012 ПОДВИЖНИЦЬКА МІСІЯ

Про таку місію цієї людини, собріолога з Черкас, уже йшлося у нашій газеті («Трудівник Полісся» №22 від 2.06.2011р. та №27 від 7.07.2011р.).
     І от наприкінці минулого року Юрій Григорович Оробець знову завітав до нашого міста на запрошення громадської організації «Твереза Славутчина». Він прочитав лекції у навчальних закладах Славути та району, зокрема, у ЗОШ №4, обласному ліцеї, НВК «школа-гімназія №2», у Старокривинській та Полянській середніх школах.
     Більше 10 занять (тривалістю 1,5-2год кожна) було проведено у міськрайонному центрі зайнятості, а також для працівників Славутського лісгоспу. Їхня мета: допомогти слухачам усвідомлено підійти до розуміння тверезості, а також позбавити слухачів від багатьох алко- гольних міфів та уявлень.
     Я особисто була присутня на багатьох лекціях Юрія Григоровича, чула від слухачів схвальні відгуки:
     - От би в школах побільше таких лекцій! - схвильовано мовила одна жінка під час заняття у центрі зайнятості.
     - Жаль, що раніше я всього цього не знала, - підхопила інша.
     - Судячи з того, що в школах уже майже не знайти дітей, які б не долучалися до вживання спиртного, алкогольний апокаліпсис настав. І ніякий голодомор, жодна війна не зрівняються за кількістю жертв із алкоголізацією населення, - такі міркування не могли залишити байдужими жодного слухача.
     Лекції, а всього їх було 20, не обтяжували. Правильніше сказати – це було вільне спілкування, в результаті якого слухачі мали можливість отримати відповіді на всі запитання, що їх хвилювали. Переконливі факти і приклади, гарна образна мова, ілюстрування сказаного відповідними матеріалами робили зустрічі з Юрієм Григоровичем яскравими і незабутніми. Не одна сотня славутчан прислухалась до розсудливого, мудрого слова Юрія Оробця - сильної людини, яка, опанувавши науку собріологію, взяла на себе місію нести людям правду про алкоголь, допомагати громадянам свідомо вибирати тверезе життя.
     Слухаючи Юрія Григоровича, ще більше переконалася в тому, що алкогольно-наркотичну проблему можна розв’язати лише тоді, коли всі почнемо боротися за виховання тверезого покоління; коли активнішим стане громадський тверезницький рух, а в державі буде прийнято систему законів (законодавчих актів) із отверезіння народу. Це стане нарешті, можливим, коли де- путатський корпус покаже особистий приклад тверезості, а педагоги, лікарі, лідери молодіжних комітетів, організацій скажуть «Ні!» алкогольним виробам. Необхідно, щоб і ЗМІ стали на позицію отверезіння читачів, глядачів і слухачів, сказали своє слово у справі отверезіння Вітчизни й релігійні конфесії.
     Тверезість, мир і здоров’я повинні стати головними лозунгами державної політики!
     Марія КАРАВАН.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік