Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.02.2012 ПЕРЕБИТЕ КРИЛО

Усім нам знайомі прекрасні птахи - лелеки. Вони приносять нам на крилах весну, а восени журливо відлітають у теплі краї. Ми захоплюємось ними, коли вони майструють свої гніз-да, коли висиджують та доглядають малят.
     Напередодні Різдвяних свят ми дізналися про те, що в нашому селі Великий Правутин зимує лелека. Через серйозну травму крила не змогло лелеченя піднятися в небо. Маля повільно походжувало Лісовою вули- цею... Прихистила його мила і чуйна жінка Галина Анатоліївна Прокопченко. З того часу цей птах живе се-ред домашніх тварин. Він є улюб- ленцем Галини Анатоліївни та її найменшого сина - четвертокласника Лесика, який разом із мамою доглядає за ним.
     На щастя, перша половина зими цьогоріч видалася теплою, тому, Малиш (так назвали лелеченя) майже щодня гордовито походжав садибою своїх рятівників. Коли я прийшла до Галини Анатоліївни, щоб сфотографувати їх, птах гуляв по городу.
     - Малиш! - гукнула жінка. Що це? Птах мчав до її рук! Господиня винесла у відерці рибу. Малиш брав із рук жінки свій обід. Виявляється, Галина Анатоліївна кожного тижня купує своєму улюбленцю свіжоморожену рибу. А це в наш час чималі кошти.
     Розповіла мені 1 жінка про те, що 31 серпня лелеки відлітали у теплі краї. Мале лелеченя не змогло піднятися у небо. У нього було перебите крило.11 Довго кружляли11 поблизу нього лелеки... На жаль,11 дива не сталося. Так і живе Малиш, тужливо погляда-ючи в небо.
     Дізнавшись про цю історію, ми провели акцію «Допоможемо лелеці!» у Великоправутинському нвк. За три дні учнями та вчителями школи було зібрано 141 гривню, які передали Галині Анатоліївні на харчування Малиша. Біолог нашої школи Раїса Андріївна Роюк із учнями брали участь у освітній програмі «Лелека», в якій подавали інформацію про кількість гнізд, пташенят, кормову територію, коли птахи прилітають та відлітають.
     В науково-освітньому збірнику програми «Лелека» є інформація про те, що в Україні у Галицькому парку (Іва-но-Франківщина) відкрито перший ре-абілітаційний центр для птахів, коли в сусідній Польщі їх аж 10! Можливо, Малиш міг би отримати там фахову допомогу.
     Ми щасливі, що наше село облюбували лелеки. Виявляється, у 2007 ро-ці в нас було лише 8 лелечих гнізд, а нині їх нараховується аж 17!
     Хочеться через газету подякувати Галині Анатоліївні за її добре та чуйне серце. Приклад цієї жінки та її вчинок вартий наслідування.
     До нашого села летять лелеки -
     І ти вертайсь до рідного села.
     Хоч як би ти не був тепер далеко,
     Бо тут твій дім і вся твоя рідня.
     Ірина ЮВХИМЕЦЬ, вчителька
     Великоправутинського нвк.
     Р.S. Можливо, хтось із читачів знає, як допомогти птахові, або може надати координати реабілітаційного центру, куди доправити птаха. Відгукніться, небайдужі!


  коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:32 з адреси:  h131-162.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 15:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 20:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 08:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 07:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік