Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.02.2012 «ОБЕРІГ» І ЖИВА ВОДА

«Свята вода – жива вода». Таку тему для чергового засідання клубу «Оберіг», що діє при Славутській громадській організації «Захист дітей війни», обрала його натхненниця і керівник Лариса Чорнокрилюк. Незважаючи на морозець та ожеледицю, до міського Палацу культури поспішали численні прихильники таких творчих зібрань, аби насолодитись самодіяльним мистецтвом активістів та солістів клубу, а ще – і це стало неперевершеною окрасою дійства! – виставкою вишитих ікон і картин на біблійну тематику. Там дійсно було що подивитись і оцінити!
     А їм, майстриням-вишивальницям Ганні Сисюк (створила біля 200 рукотворних див!), Наталії Красуцькій, котра із Кривина постійно привозить свої унікальні роботи, Вікторії Макідон (вишивала й її мама Таміла Андріївна) та Діні Іщук, яка осяйно виглядала у власноруч, за національними мотивами, вигаптованому вбранні – того дня була виказана особлива повага, адже кожній на сцені голова громадської організації Валентина Ковальчук вручила подяки. Її, а також книги на мистецьку тематику отримав у подарунок і молодий художник, працівник комбінату «Будфарфор» Костянтин Сапошко.
     Як завжди, досконало продуманий сценарій дав можливість дізнатись безліч корисної інформації, що стосувалася теми зібрання. Бо ж дійсно, історія Землі – то історія води. З неї почалося творення світу… Животворною силою наділяв народ воду, яку набирали до сходу сонця. Річки та криниці одухотворялися народними фантазіями – люди вчились розуміти голос води. Між тим, живемо у місті, яке перетинає славнозвісна Горинь, ця найбільша (650-кілометрова!) притока Прип’яті. А всього Хмельниччиною протікає аж 165 річок. «Але чи бережемо ми наші водойми? На жаль…» - констатувала ведуча.
     Відповідно до тематики був підібраний й концертний репертуар. Філософський вірш Вадима Крищенка «Ріка життя» читала Валентина Березінська. Пісенні шедеври Володимира Івасюка «Тече вода» і «Водограй» по-своєму переспівали Галина Бендюг і Тамара Мазур. Традиційно, зривали бурхливі оплески залу улюбленці славутчан Інна Гармель, Зоя Стрихарчук та Марія Караван, а ще незмінні учасники всіх зібрань «Оберегу» - брат і сестра Валентин Шевчук і Надія Дячук, котрі склали трепетний дует «Родина». Незамінним був на сцені біля самодіяльних співаків акомпаніатор Микола Родя.
     Уявіть, в репертуарі зразкового гурту «Альянс» Будинку дитячої творчості є танцювальна композиція «Жива вода» - її гідно оцінили глядачі, як і хореографічну майстерність солістів гуртка народного танцю «Дивосвіт» БДТ – талановита славутська юнь завжди радо відгукується на запрошення стати бажаними гостями «Оберегу». Такими, які «Щедрик». Цей фольклорний колектив Дитячої школи мистецтв зріднився з «оберегівцями» й часто прикрашає своїми виступами засідання клубу. Цього разу гурт завітав із дзвіночками, колядками і щедрівками, адже дійство відбувалось одразу після Водохреща. Власне колядували всі разом – і в залі, й зі сцени. «Нова радість стала, яка не бувала…» Й щирі, під різдвяний передзвін, побажання ведучої наостанок: «Хай рік новий вам буде на щастя, на здоров’я, на довгі літа! До нових зустрічей в клубі «Оберіг».
     В. АНДРІЄНКО, фото автора.  коментарі: 6

 :   (написано 06.04.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 12:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік