Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.02.2012 ПАЛІННЯ І ЗДОРОВ'Я

«Не можу кинути палити!» - на жаль, са-ме такі слова чую майже11 щоденно під час лікарського прийому від пацієнтів, які одержимі недугом тютюнопаління і яким за станом11 здоров'я вкрай небажано палити. І дуже прикро, що ма- йже за 20-річну лікарську практику можна перерахувати на пальцях тих, хто послухав порад і переміг тю- тюнового змія. Болить душа й розривається серце, коли бачу дівчат і жінок з цигаркою в руках, коли від вагітної тхне їдким димом. І найст-рашніше, ці люди не усвідомлюють того, що стають наркоманами, залежними11 від нікотину, котрий міцними кігтями впивається в їхні душу і тіло.
     Нікотин - надзвичайно си-льна отрута, що діє переважно на нервову систему, органи травлення, а також дихальну та серцево-судин-ну системи. Відомі смерте-льні випадки від викурюван- ня двох-трьох цигарок, адже смерть настає в результаті рефлекторної зупинки роботи серця й органів дихання.
     При нікотиновому отруєнні виникають слинотеча, нудота, збліднення шкірних покривів, слабкість, запаморочення, сонливість, головні болі, шум у вухах, падіння артеріального тиску. Адже в тютюновому димові місти-ться біля 4000 хімічних компонентів (у тому числі 43 канцерогени), які шкідливо впливають на всі органи та системи організму.
     Пам'ятаймо, що тютюнопаління - один із найжахливіших факторів ризику сер- цево-судинних захворю-111 вань, смертність від яких в курців у 2 рази вища, ніж се- ред тих, хто не палить. А ще паління на 30-40% обумовлює смертність від ішемічної хвороби серця.
     Тепло тютюнового диму та хімічні речовини, що знаходяться в ньому (аміак, кислоти, анілін, сірководень та інші), подразнюють слин-ні залози, тому в курців посилене слиновиділення. От- руйні речовини диму (анілін) переходять в слину, діють на слизову оболонку шлунка, викликаючи гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки.
     Вкрай шкідливий вплив має аміак, що міститься в димові. Цей газ добре розчиняється у воді з утворенням нашатирного спирту,11 який має властивості лугу й подразнює слизову оболон-ку бронхів, викликаючи бро-нхіт у курців. Згодом знижується опірність організму до інфекційних та інших захворювань, зокрема, туберкульозу, раку легень.
     Паління вбиває жінок раніше, ніж чоловіків. Особливо згубно воно впливає на вагітних жінок. Найбільш видимим результатом паління під час вагітності є розвиток гіпотрофії плоду (зменшен-ня росту і ваги його). Чим бі-льше диму вдихається ма- тір'ю (навіть якщо вона сама не курить, а знаходиться в прокуреному приміщенні,11 тобто є пасивним курцем), тим більше виражений ступінь гіпотрофії в дитини. Паління під час вагітності при- зводить до підвищення ризику передчасних пологів. Уроджені вади серця, головного мозку частіше зустрічаються у дітей, чиї матері па- лили під час вагітності. Паління матір'ю може збільшити ризик синдрому рапто- вої смерті немовляти. Крім того, діти таких матерів ма-ють видимі відхилення у фізичному й інтелектуальному розвитку. Вони частіше хворіють, гірше вчаться, відстають в зрості.
     Тому, думаючи про здоров'я своєї майбутньої дитини, відмовтеся від паління не тільки під час вагітності, а й взагалі! Не будьте байдужими до свого здоров'я та здоров'я ближніх: зігрівайте їх любов'ю, теплотою своєї душі, а не їдким димом. Ба-жаю вам сили волі і терпіння у боротьбі з тютюновим недугом.
     Леся РУДЮК, лікар
     загальної практики –
     сімейний лікар
     поліклініки ЦРЛ.
     


  коментарі: 5

 :   (написано 06.04.2012 в 23:02 з адреси:  h131-163.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 18:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік