Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 02.02.2012 МУЖНІСТЬ І ХИСТ ВОДІЯ

Я тільки оце недавно по-справжньому відчула, яка велика відповідальність за життя і здоров’я людей лежить на водіях-перевізниках. 16 січня цього року десь о 16.30 їхала на залізничний вокзал. Багато людей зібралося в автобусі. За кермом був Микола Васильович Савкін (автобус ВХ-98-72 АЕ, п/п Панчук Анатолій Миколайович). На виїзді з провулка Чкалова, як грім серед ясного неба, назустріч вилетіла на великій швидкості вантажівка «Газель» (жаль, номера не побачила). Між автобусом і машиною - лічені сантиметри! Праворуч – стовп і паркан. Відстань - теж у сантиметрах. Поворот попереду і зустрічні машини! Ситуація, скажу вам, катастрофічна. За якісь секунди шоферу вдалося, зробивши «вісімку» на слизькій дорозі, «вирулити» автобус. «То був вищий пілотаж», - сказали б, напевно, льотчики… Навіть уявити важко, що було б, якби не миттєва реакція водія і його професійний хист. До слова, Микола Васильович за кермом уже майже 33 роки.
     Не всі пасажири навіть встигли збагнути, що трапилось. Різке гальмування, «круті віражі», страшну небезпеку відчули ті, хто сидів та стояв спереду, готуючись до виходу на наступній зупинці. А ще Зоя Романівна Стрихарчук, Людмила Петрівна Шерудилло, я (автор цих рядків) та інші.
     Що переніс Микола Васильович в ту мить, знають лише він і Бог. Господь уберіг нас від біди. Ми, пасажири, захоплюємося неабиякою мужністю, професіональною майстерністю, витримкою, силою волі Миколи Васильовича Савкіна. Дякуємо Богу і йому за збережені життя, дивуємося й обурюємося тим, що шофер «Газелі» фактично втік із місця пригоди. Де його совість, поряд- ність, дотримання техніки безпеки та Правил дорожнього руху? А до всіх водіїв велике прохання: у цю несприятливу зимову пору (сніг, дощ, ожеледиця) будьте уважні й відповідальні на дорогах, не сідайте за кермо нетверезими.
     Бережіть себе і людей!
     Марія КАРАВАН, м.Славута.


  коментарі: 6

 :   (написано 16.02.2012 в 18:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 18:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік