Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.02.2012 ДЕМОКРАТІЯ ПО-СЛАВУТСЬКИ

Як відомо, щоб побачити справжнє обличчя людини, їй потрібно надати владу. І ця людина, уособлюючи ту чи іншу політичну структуру, власною поведінкою та діями підніме або опустить бренд тієї партії чи громадської організації, до якої вона належить.
     
     Тому політичні лідери відповідальні за ті партійні кадри, яких мають у своїх лавах. Як говорить народна мудрість, свита робить короля. Але, погодьтеся, що насамперед король підбирає ту сви-ту.
     Яскравим прикладом зрадництва свого оточення може слугувати для Юлії Тимошенко фракція БЮТ - «Батьківщина» у Верховній Раді України та дії її представників на місцях. Для виборців-прихильників цієї політичної сили не завадило б оглянутися навколо себе, щоб побачити, кого ми обрали до місцевих органів самоврядування.
     Замислитися над цим мене особисто вкотре спонукали дії міського голови та депутатів міської ради на завершальній 14-й сесії, що відбулася 28 грудня 2011 року. Адже В.Б.Сидор та 33 депутати міської ради є представниками «найопозиційнішої та най- чеснішої політичної сили» в Україні - ВО «Батьківщина». Як же вони ставляться до потреб та вимог виборців? Не хочу й згадувати про те, що у кожному публічному виступі міський голова підкреслює непрофесійність Кабінету Міністрів та Глави держави разом із Верховною Радою.
     Давайте подивимося, що ми маємо на місці, зокрема, у співпраці з підприємцями, яким В.Си-дор «клявся» в безмежній і довічній любові? Коли Ігор Піголь збирав їх більше року тому для влаштування “видовищ” навпроти Будинку рад, то з ніжністю в голосі Василь Богданович запитував у підприємців, кого ті хочуть бачити в «Білому домі» у якості свого відданого захисника. Ну, люди й повірили в щирість міського голови та обрали саме його. Але…
     На чергову сесію було винесе-но питання про встановлення ставок оподаткування для підприєм- ців-спрощенців. Напередодні сесії відбулися засідання координаційної ради підприємців при міському голові та громадські слухання, де були озвучені погляди представників підприємницького середовища і виконавчих органів влади з цього питання. Але, як виявилося на практиці, ні пропозиції, внесені ГО «Край», ні звернення Асоціації підприємців м.Славути і району та інших підприємців міста, що були підтримані 165 підписами, не вплинули на безкомпромісних «слуг народу» і були затверджені ставки, запропоновані «фахівцями» виконавчого комітету.
     «Голосом волаючого в пустелі» виявилися навіть останні слова звернення, що влада не вічна, а відповідальність за рішення перед людьми і Богом не обмежена часовими рамками. Вінцем місцевої «демократії» стала охорона в складі двох офіцерів міліції з відеокамерою біля дверей сесійної зали Будинку рад. Такого за часи Незалежності України (20 років!) Славута ще не знала!
     Коли я побачив цю картину, то подумав: можливо, виникла загроза терористичного акту проти «вождя» Славути та його челяді? Але навіть мене, очільника Асоціації підприємців м.Славути і району, на 16-тому році керівництва цією громадською організацією до сесійної зали під час розгляду ставок єдиного податку не допустили. До речі, пропозиції щодо встановлення величини ставок я опрацьовував навіть у складі робочої групи при Комітетові Верховної Ради України з питань економічної політики і підприємництва та направив їх в Адміністрацію Президента України і Кабінет Міністрів України. А тут – така обструкція!..
     Тому тепер я змушений буду звернутися за захистом моїх прав до прокурорських органів та суду. Думаю, що усі дії місцевої біло-сердечкової влади закладалися ще під час безпрецедентної сваволі цієї команди в процесі виборчої компанії до органів місцевого самоврядування. Вони купляли довірливих виборців обіцянками та концертами на «пам'ятнику» в центрі міста, змайстрованому з «чортового колеса» навпроти Будинку рад, подіумами з асфальтового покриття із підсвічуванням ліхтарями нижньої білизни жінок…
     Насамкінець хотів би на всякий випадок застерегти славутчан, що рано чи пізно у нас з діючою командою може в реальність перетворитися новорічна казка, коли одного ранку, розплющивши очі, люди побачать металевий частокіл навколо Будинку рад, а в ньому - сотню бравих козаків на племінних конях із оголеними шаблюками...
     
     Василь ГАПОНЮК, голова Асоціації підприємців м.Славута і району.
     


  коментарі: 16

Устим : А ось тобі Василю відповідь
     
      Лави cлавутських «реформаторів» – підсиляться?
      (відповідь «очільнику»)
     
      Ну, ось і почалося! За дев’ять місяців до чергової виборчої компанії в Україні, на сторінках дещо посинілої від «покращення нашого життя вже сьогодні» газети «Трудівник Полісся», знову замайоріла зірка - Василя Гапонюка…
      Цього разу, в статті «Демократія по-славутськи» (№ 4 від 26.01.2012р.), голова Асоціації підприємців м. Слаута і району, висловив обурення з приводу неприпустимої обструкції – неуваги місцевої влади до його пропозицій щодо встановлення розмірів ставок єдиного податку для підприємців – спрощенців. Виявляється ці пропозиції Василь Костянтинович опрацьовував навіть у складі робочої групи при Комітетові з питань економічної політики і підприємництва…
      Не знаю, який саме висновок з цього приводу надав пану Гапонюку відповідний Комітет Верховної ради України але, як безпосередній учасник двох останніх засідань Координаційної ради з питань розвитку підприємництва міста Славута, можу підтвердити, що жодна пропозиція по розмірах ставок єдиного податку від Василя Гапонюка не мала належного економічного обґрунтування. Фактично, на розгляд Координаційної ради, Василь Костянтинович подав не пропозиції, а побажання.
      Злукавив голова Асоціації підприємців м. Славута і району й з приводу того, що його, начебто, не допустили до сесійної зали під час розгляду цього важливого питання. Насправді, власноруч роздавши своє звернення (ніяких 165-ти підписів, окрім підпису самого В.К. Гапонюка, під ним не було!) чи не кожному депутату на початку пленарного засідання, Василь Костянтинович просто залишив сесійну залу…
      Чи не навмисне пан Гапонюк вибрав саме такий стиль поведінки аби згодом мати зайвий привід для безпідставних обвинувачень і дешевого піару? Адже на громадські слухання, що передували пленарному засіданню 14-ї сесії міської ради, голова Асоціації також не з’явився! Як не було його на жодному засіданні відповідної депутатської комісії.
      Більше того! Надіславши повідомлення про проведення 28 грудня 2011 року акції протесту з метою «захисту конституційних прав», Василь Костянтинович заявив клопотання про забезпечення Славутським РВ УМВС України охорони громадського порядку. Проте, коли через відсутність протестувальників заявлений захід не відбувся, голова Асоціації підприємців м. Славута і району заволав про … «загрозу демократії», тицяючи пальцем у бік двох міліціонерів.
      До речі, хотілося б нарешті знати – хто з підприємців міста і району, окрім Василя Костянтиновича, входить до складу його поважної організації і яка її справжня роль в громадському житті нашого краю? Про ставлення підприємців до персони самого «очільника» можна без проблем дізнатися на тому ж таки Славутському ринку. Саме там, в нетрях торгових рядів, вам охоче повідають сумнозвісну історію про затяжну й зовсім не безкорисливу «війну» пана Василя з Пенсійним фондом України, про короткий період його роботи в якості «директора ринку», а вже про мінливу політичну кар’єру останнього, - розкажуть ціле оповідання…
      І все то пану Гапонюку останнім часом не так, і все то не поносі! Саме «видовищами» стали для нього масові акції протестів славутських підприємців проти прийняття Верховною Радою України урядової редакції Податкового кодексу. Саме «зрадництвом» називає він доволі принципову позицію міського голови та 33-х депутатів міської ради від БЮТ - Батьківщини щодо наслідків президентських «реформ»… Чи не зібрався, бува, Василь Костянтинович підсилити лави «реформаторів»?
     
      Ігор Піголь
      
(написано 02.02.2012 в 15:01 з адреси:  178.213.168.145)
Гонта : "Як відомо, щоб побачити справжнє обличчя людини, їй потрібно надати владу"
      Щоб побачити справжнього Гапонюка, не треба й владу давати. 
(написано 02.02.2012 в 19:17 з адреси:  239-209-92-178.pool.ukrtel.net)
предприниматель : Дорогой товарищ Гапонюк! А почему бы сразу в Гаагский трибунал не обратиться? С Вашим то судейским «опытом»!   (написано 03.02.2012 в 10:09 з адреси:  178.213.168.145)
111 : гапонюк це маленький попик гапон, ігноруйте, його а то заведе  (написано 03.02.2012 в 20:16 з адреси:  93.77.3.220)
Тимоха : п.Гапонюк повністю правий, челядь а невпинно пильнує за тим,щоб їхній бос проіснував при владі побільше- при ньому і їм непогано біля повного корита  (написано 13.02.2012 в 11:50 з адреси: 46.63.72.3 unnamed.x-city.com.ua)
Бандерлог : П1дтримую Тимоху.   (написано 13.02.2012 в 12:51 з адреси:  83-127-124-91.pool.ukrtel.net)
Пан : А де челядь Гапонюка? Остання його челядь - місцеві толкові хлопці-свободівці сьогодні з ним навіть не вітаються.  (написано 14.02.2012 в 10:44 з адреси:  80-88-124-91.pool.ukrtel.net)
Михайло : Хто ж буде вітатися з брехуном - хіба, що ... Віра Олександрівна.  (написано 14.02.2012 в 13:47 з адреси:  178.213.168.145)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.04.2012 в 23:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 18:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 04:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік