Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.02.2012 КОЛИ ДОРОГИ ВЕДУТЬ ДО РДА…

Робота районної державної адміністрації з ведення систематичного аналізу та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що породжують їх, та підвищення рівня правової освіти населення району займає значну
     частину робочого часу і вимагає неабияких зусильЗокрема, протягом 2011 року до адміністрації надійшло 402 звернення громадян. Найбільше їх було від жителів Ганнопільської, Крупецької, Мирутинської, Киликиївської, Миньковецької сільських рад та міста Славути. Так, до райдержадміністрації звернулися 93 інваліди та пенсіонери, 7 учасників війни та бойових дій, 40 членів багатодітних сімей, одиноких матерів. Всі звернення цих категорій громадян розглянуті головою РДА і вирішені позитивно, про що заявників проінформовано письмово.
     До вищих органів влади було направлено жителями Славутчини 29 письмових звернень: 7 - в Адміністрацію Президента України, 3 – до Верховної Ради, 19 – обласної державної адміністрації. На телефонну урядову «гарячу лінію» звернулись 19 жителів району. Вирішено позитивно 11 звернень, надано роз'яснення згідно із чинним законодавством для 37 громадян.
      Актуальні питання, які турбують жителів району, стосуються соціального захисту – 52%, аграрної політики і земельних відносин – 16%, роботи транспорту, зв'язку – 5%. Одним із основних серед них, що порушують громадяни у своїх зверненнях до голови РДА як письмово, так і на особистому прийомі, є питання про надання матеріальної допомоги (40% від усіх звернень). Зокрема, протягом 2011 року до райдержадміністрації для отримання матеріальної допомоги звернулися 160 громадян, з них 96 просили її на лікування, 49 – поховання, 15 – покращання житлових умов. В цілому за рік найбільш незахищеним верствам населення (одиноким громадянам похилого віку, багатодіт- ним сім’ям, інвалідам війни та праці) з районного бюджету було виділено матеріальну допомогу в сумі 57916 гривень.
     З метою забезпечення реалізації, гарантування прав громадян на звернення в райдерж- адміністрації розроблені та затверджені графіки особистого прийому громадян керівництвом адміністрації, в тому числі виїзні. Так, безпосередньо головою адміністрації Олегом Анатолійовичем Несеном прийнято 49 громадян та здійснено 21 виїзний прийом, на яких побували 27 жителів Славутчини. Заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації також проводяться особисті й виїзні прийоми.
     За звітний період відбулося також 17 «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади», якими скористались досить багато громадян. Основні питання, що турбували їх – це виплата орендної плати за земельні частки, заниження закупівельних цін на молоко, надання матеріальної допомоги та пільг для дітей війни; благоустрій територій сільських рад; освітлення вулиць; доставка балонного газу.
     Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян", всі звернення, які надходили до райдержадміністрації, були розглянуті в передбачені законом терміни. З тих, котрі надійшли письмово, вирішено позитивно 211 звернень, роз’яс- нено згідно із чинним законодавством 77, знаходяться на розгляді 4, відмовлено згідно із чинним законодавством 8 заявникам, перенаправлено для розгляду за належністю – 5 звернень, відкликано одну заяву.
     Про стан роботи зі зверненнями громадян, відповідно до графіка, прозвітували 12 керівників структурних підрозділів РДА. Щомісячно в районній державній адміністрації проводяться також Дні контролю, в рамках яких здійснюються перевірки стану виконання доручень, наданих за результатами розгляду звернень головою РДА. Так, протягом звітного періоду пройшло 12 таких Днів контролю в окремих відділах та управліннях, оформлено відповідні довідки.
     Колектив районної державної адміністрації, очолюваний головою О.А.Несеном, створює всі необхідні умови для реалізації громадянами своїх прав на звернення та продовжує працювати над виконанням Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» і Закону України «Про звернення громадян».
     Ольга АНТОНЮК, головний
      спеціаліст по роботі
     зі зверненнями громадян РДА.


  коментарі: 7

 :   (написано 16.02.2012 в 18:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 00:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 15:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 20:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 08:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 07:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік