Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.01.2012 ПАМ’ЯТАЙМО ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ!

Вчора минуло 68 років, як Славутчина була визволена від німецько-фашистських загарбників. Війська Першого Українського фронту швидко просува- лися на захід і вже в січні 1944 року розпочали визволення північної частини Хмельницької області
     День визволення Славутчини від фашистських загарбників пам’ятний і тим, кого визволяли, і тим, хто її визволяв. 30 місяців славутчани чекали, боролись і вірили, що прийде цей радісний час. Славутчани в боротьбі з фашизмом виявили героїзм і мужність. Чотирьом із них було присвоєно високе звання Героя Радянського Союзу, сотні визволителів нагороджені орденами і медалями.
     Вдячні нащадки свято бережуть у своїх серцях пам’ять про пережите. Вони багато зробили для того, щоб увіковічити героїчний подвиг радянських воїнів-визволителів, відважних народ- них месників. Зокрема, у Славуті, на території центральної районної лікарні імені Ф.М. Михайлова було урочисто відкрито пантеон Слави - на місці братської могили героїв, які поклали за наше визволення власні життя. Поховано тут у могилі 426 людських доль... Па- м’ятаймо про них!
     Братські могили, пам’ятники, меморіальні дошки, обеліски, пам’ятні знаки, встановлені у Славуті та майже кожному селі району, щораз нагадують нам про героїчне минуле.
     Отож, перегорнімо славні сторінки історії нашого народу, ще раз, хоч подумки, пройдімося шляхами та вулицями нашого міста і краю, якими ходили, де боролись із ворогом діди та батьки наші, схилімо у шанобі й скорботі голови перед їх світлою пам’яттю, складімо їм щиру подяку за все те, що вони залишили нам у спадок!
     А ще - побажаймо ветеранам війни, праці та військової слу- жби, усім славутчанам відмінного здоров'я, миру на довгі роки, земних радощів, злагоди в суспільстві і щастя та всього найкращого кожній сім'ї, кожному трудовому колективу.
     В. ПОНОМАРЬОВ,
     полковник запасу, голова міської організації ветеранів.
     


  коментарі: 1

Бандерівець : "була визволена від німецько-фашистських загарбників" і... окупована загарбниками московськими. Ми все пам'ятаємо, пане полковнику. Злодіяння вашої влади теж.   (написано 20.01.2012 в 22:08 з адреси:  49-92-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік