Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.01.2012 НА СТОРОЖІ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

- Думається, Ваша згода обійняти цю посаду була природною, адже за освітою Ви – педагог?
     - До обов’язків начальника тоді ще міської служби в справах неповнолітніх приступила 1 січня 2007 року. До того вчителювала у Славутській зош №2. Для роботи з дітьми, напевно, й народилась на світ.
     - Які першочергові завдання стоять перед службою?
     - Це соціальний захист дітей; долучення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання: це можуть бути опіка, усиновлення, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу. Займаємось також профілактикою правопорушень в дитячому середовищі.
     - Хто ж, Наталіє Ігорівно, потрапляє в розряд ваших підопічних?
     - В першу чергу це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти, котрі проживають у родинах, що опинились в складних життєвих обставинах та які постраждали від насильства. Ми захищаємо інтереси дітей навіть у судових засіданнях, де йдеться про їхні майнові і життєві права.
     - Як же побудована структура служби?
     - Служба у справах дітей підпорядковувана виконавчому комітетові міськради. Штат її невеликий, тож на кожного з трьох працівників припадає великий шмат роботи. Головний спеціаліст служби Лариса Петрівна Мушинська опікується дітьми, котрі опинились в складних життєвих обставинах; Галина Василівна Суханевич завідує сектором опіки, піклування та усиновлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
     - Відомо, що згідно із рішенням виконкому було 3 роки тому створено комісію з питань захисту прав дітей, впродовж років діє також координаційна рада служби. В чому полягає їхня діяльність?
     - Комісію очолює сам міський голова В.Б.Сидор, заступником очільника комісії є Г.Й.Фурманчук, заступник міського голови, секретарем – Л.П.Мушинська. На її розгляд виносяться в тому числі спірні питання, що потребують колегіального вирішення. Зокрема, йдеться про позбавлення батьківських прав; участь батька, матері у вихованні дитини; вирішення спору між батьками щодо місця її проживання; зміну прізвища дитини; захист житлових та майнових прав дітей; розгляд питань щодо належного виконання батьківських обов’язків тощо. Як бачимо, всі ці питання тісно пов’язані із захистом дитячих прав та інтересів.
     - Чи практикуєте профілактичні рейди містом?
     - Впродовж минулого 2011 року службою спільно з кримінальною міліцією у справах дітей, іншими структурними підрозділами виконавчого комітету (а це управління освіти, лікарня, ЦСССДМ) було організовано і проведено 18 таких рейдів, в ході яких за рік вилучено із родин 8 дітей. Вони були поміщені в ЦРЛ з подальшим влаштуванням в дитячий притулок служби в справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації. Згодом одну дитину було повернуто в біологічну сім’ю, ще одна на сьогоднішній день усиновлена.
     - Одним із важливих завдань, поставлених перед службами у справах дітей, є сприяння в створенні прийомних сімей. Для Славути, наскільки знаємо, це питання залишається проблемним…
     - На даний час в місті з’явилась одна родина, котра має тверде бажання взяти на виховання прийомних дітей – нині вона закінчує збір необхідних документів.
     - А скільки маленьких славутчан зазнали усиновлення?
     - Протягом минулого року - четверо. Впродовж певного часу вони перебували на первинному обліку служби і виховувались в дитячих закладах регіону. Троє дітей усиновлені іноземцями й одна дитина – громадянами України.
     - Ким же здійснюється нагляд за їхньою подальшою долею?
     - Наша служба слідкує за дотриманням прав усиновлених дітей, котрі мешкають на території міста. У випадку їхнього входження в іноземні родини, функції догляду покладені на Державний департамент із усиновлення та захисту прав дитини при Міністерстві соціальної політики України.
     - Чули, що відтепер ви якимось чином підпорядковуєтесь цьому міністерству?
     - Це дійсно так. Згідно із президентським Указом, віднедавна саме Мінсоцполітики координує та контролює діяльність всіх ідентичних нашій служб у справах дітей країни.
     - Не зі сторони знаю, як непросто працювати з неблагополучними родинами і намагатись хоча б щось добре зробити для скривджених власними батьками дітей. Що найбільше болить Вам?
     - Нестерпно споглядати горе діток, котрих змушені вилучати із родини, де умови проживання загрожують їхньому життю і здоров’ю. Відігрівшись серцем у колі ровесників у притулку, де тепло і затишно, де їх 5 разів на день годують, подекуди у цих дітей не виникає жодного бажання повер- нутись до рідних тата і мами! Пам’ятаю сльози дівчинки (а за нею заплакав і братик), коли за нею зачинились двері холодної і немилої домівки…
     - Тобто, знаєте в обличчя не одного маленького підопічного?
     - Коли вилучаємо дітей із родин, то намагаємось якнай-швидше їх влаштувати у заклади соціального захисту, де вони будуть забезпечені всім необхідним. Переживаємо за долю кожної дитини. Морально задоволена тоді, коли вдається вирвати дитину з того неблагополуччя, з тієї бідноти, в якій вона перебувала.
     - Чудово розумію Вас, Наталіє Ігорівно. Повідомте насамкінець нову адресу служби, яка віднедавна змінила прописку.
     - Завдячуючи Василю Богдановичу Сидору, міському голові, котрий дбає про умови діяльності працівників служби, рік тому – в січні 2011-го – їй було надано нове приміщення, в якому зроблено якісний ремонт і є все необхідне для роботи. Воно знаходиться за адресою: мікрорайон «Військове містечко», вул.Я.Мудрого,47 (ІІ поверх у приміщенні міськуправління праці та соціального захисту населення). Телефон - 7-19-43. Чекаємо всіх, у кого виникли питання із соціального та правового захисту дітей.
     - Залишається лише побажати успіхів у роботі всім працівникам служби і щоб якомога менше діток потребували її уваги. Так хочеться, аби у всіх у них було щасливе дитинство!
     Інтерв’ю вела В. ЗАВАДСЬКА.
     Фото авторки.
     


  коментарі: 11

ВВ : Не густо з результатами Вашої роботи, шановна пані, не густо! А ось за те, що перед міським головою прогнулись - 5+ Залік!  (написано 22.01.2012 в 09:30 з адреси:  46.247.128.142)
Надія : Н-да. Підлабузників все більше,а добрих справ все меньше...  (написано 24.01.2012 в 17:09 з адреси:  178.213.168.145)
 :   (написано 11.02.2012 в 07:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:20 з адреси:  h131-141.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 21:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 08:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 08:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік