Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.01.2012 ПОСОЛ ФІНЛЯНДІЇ ВІДВІДАЛА СЛАВУТУ

Для українців Фінляндія означена романтичним ореолом. Країна лісів, скель і озер, мальовничих краєвидів, високої культури та сучасних технологій цілком справедливо користується заслуженим авторитетом у світі. Позбавлена істотних природних ресурсів, завдяки цілеспрямованим зусиллям своїх громадян, - а населення Фінляндії становить 5млн 396тис. чоловік, - з колишньої занедбаної окраїни царської російської імперії вона перетворилася в процвітаючу та розвинену сучасну європейську державу.
     До речі, Фінляндія визнала Незалежність України однією з перших - 30 грудня 1991 року. Посольство цієї держави в Україні відкрилось 1 квітня 1992 року, тобто, майже 20 років тому. Воно сприяє активізації експортної політики та допомагає фінським компаніям здійснювати свою діяльність в Україні, позаяк багато з них зацікавлені в українських ринках.
     
     Тож на Хмельниччині й, зокрема, Славутчині з повагою днями зустрічали Надзвичайного і Повноважного посла Фінляндії в Україні пані Ар’ю Макконен та першого секретаря посольства пана Крістіана Хейккінена, котрі знайшли час і можливість відві- дати наш край.
     Зустріч високих гостей із головою обласної державної адміністрації Василем Ядухою тривала в атмосфері взаєморозуміння та спільного прагнення будувати тісніші стосунки між нашим регіоном і країною Фінляндією. Спілкування було змістовним та конст- руктивним. Очільник області поінформував Надзвичайного і Повноважного посла Фінляндії про сьогодення та перспективи розвитку Хмельниччини. Він також розповів про успішну реалізацію на теренах області кількох масштабних інвестиційних проектів, висловив побажання бачити серед інвесторів і представників ділових кіл Фінляндії.
     У свою чергу, пані Ар’я Макконен висловила готовність максимально сприяти стимулюванню цих процесів, а також всіляко зміцнювати зв’язки в галузі економіки, освіти і культури між Фінляндією та Хмельниччиною. Гостя навела приклад успішного співробітництва тамтешніх інвесторів – влас- ників фінської компанії «Sanitec» та ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор».
     Того ж дня пані Ар’я Макконен і пан Крістіан Хейккінен зустрілись із головою обласної податкової інспекції Ігорем Сінгаєвським. Головною темою спілкування стало встановлення сприятливого інвестиційного бізнес-клімату для фінських інвесторів, які вже діють, або бажають вкласти власні кошти у розвиток економіки області, її окремих промислових підприємств. Зокрема, йшлося про таке непросте, ба, навіть – болюче питання як повернення державного боргу в сумі біля 15млн грн у вигляді пдв для ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор».
     Далі високі гості попрямували до Славути, де зустрілись із керівництвом ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», відвідали його виробничі підрозділи, зокрема, ознайомились із виробничим цехом №6, зданим в експлуатацію торік завдяки потужним інвестиціям, що надійшли сюди від фінської компанії «Sanitec», котрій належить пакет акцій «Будфарфору» в майже стовідсотковому обсязі.
     І на завершення того вельми напруженого для фінських дипломатів дня вони разом із генеральним директором «ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» Владиславом Пьотровські зустрілись із міським головою Василем Сидором. Вітаючи поважних гостей, Василь Богданович наголосив:
     - Безсумнівно, у подальшому розвитку сприятливого інвестиційного клімату в нашому місті вельми зацікавлені обидві сторони – фінська, яку в Славуті представляє компанія «Sanitec», - стратегічний інвестор комбінату «Будфарфор», та міська влада, котра робить усе можливе для зміцнення місцевої економіки. А для забезпечення належної інвестиційної привабливості в Славуті є все необхідне: зручне залізничне та автошляхове сполучення, митниця, банківські установи, розвинена інфраструктура і комунікації, енергоносії – природний газ та мережа засобів потужного електропостачання, вільні земельні площі, природні ресурси, наявність кваліфікованого кадрового потенціалу та інше.
     Василь Богданович підкреслив, що в місті здійснюється прозора та відкрита інвестиційна політика. Докладну інформацію з цих питань влада міста оприлюднює у ЗМІ, в т.ч. й електронних. - Цю інформацію ми, з Вашого дозволу, можемо розмістити й на сайті Посольства Фінляндії в Україні, - зауважив міський голова.
     


  коментарі: 8

 :   (написано 11.02.2012 в 07:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 21:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 08:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 6 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік