Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.01.2012 СВЯТА ВОДА – ЖИВА ВОДА

«О, водо! У тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху! Тебе неможливо описати словом. Тобою втішаються, не складаючи собі звіту, чим ти насправді є. Ти – найбільше багатство світу. Ти не просто необхідна для життя: ти і є життя!»
     Антуан де Сент-Екзюпері.
     Різдвяні свята завершуються нинішнім святом Водохреща, під час якого здійснюється ритуал освячення води. І це знаменно. Обряд хрещення у християнстві йде через водну купіль.
     Так було за часів князя київського Володимира Святославовича, який біля 988-989рр. прийняв християнство як державну релігію взамін язичництва. Хто бував у Володимирському соборі в Києві, то міг бачити тут величні розписи стін видатним художником В.М.Васнєцовим, в т.ч. його картину «Хрещення киян у Дніпрі».
     Ще в доісторичні часи люди розуміли значення води у своєму житті. Серед наших предків існувало справжнє водопоклонство. Обожнювалось усе – море, озеро, річка, джерело, криниця. Народ поважав воду як святу стихію, від якої залежали його щастя і добробут. В уяві стародавніх людей вода була старшою за все інше на землі – дерева, рослини, тварини. Вважалося, що вона з’явилась на самому початку створення світу. Шанобливе став- лення наших предків до води виявилось і в обрядах її освячення, які проходили під час Водохреща та Стрітення. Йорданська і Стрітенська вода вважалась цілющою. А взагалі вода – найцінніша і найзагадковіша хімічна сполука…
     І справжню ціну води ми, як людство, усвідомлюємо тільки тепер, коли опинились на порозі глобальної водної кризи. З глибини віків прийшла до нас мудра приказка: «Будь здоровий, як вода, а багатий, як земля». Бо без води життя гине – в’яне квітка, страждає звір, змовкає пташка… Все живе на землі потребує води. Кожна її крапля є дорогоцінним даром природи. Вода напуває землю, а земля годує людину. З давніх-давен людина мріяла про безсмертя. Мандрівники в заморських країнах, алхіміки в лабораторіях вперто шукали еліксир життя і джерело вічної молодості. Але вони навіть припустити не могли, що таємничий еліксир – то звичайна вода, та сама, без якої немислиме існування всього живого. Бо насправді історія Землі – це, перш за все, історія води. Наші предки щиро вважали криниці святими місцями, біля яких не можна було лаятись чи говорити неправду. А сучасні вчені уже, не сумніваючись, стверджують, що вода має ще й пам’ять. Тяжким гріхом вважали наші пращури плювати в воду чи забруднювати її нечистотами. Кришталеву чистоту води завжди оспівували і ретельно оберігали! Таку воду наші предки в знак особливої шани пили з непокритою головою.
     А що ми бачимо у сучасному світі? Яке зараз ставлення до цього «еліксиру життя»? На жаль, діяльність людини згубно позначається на кількості та якості запасів прісної води. А якщо і далі буде зберігатись існуюча модель споживання прісної води до 2025р., то, за висновками вчених-фахівців, двоє з кожних трьох жителів Землі житимуть в умовах поміркованої або й жорсткої нестачі питної води. Бо споживання прісної води у світі зростає у 2,5 раза швидше, ніж чисельність населення.
     (Закін. чит. у наступному випуску “ТП”).
     Лариса ЧОРНОКРИЛЮК.


  коментарі: 7

 :   (написано 11.02.2012 в 00:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:56 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 09:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 18:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 05:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік