Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.01.2012 БЕЗ'ЯЗИКИЙ «ЯЗИК»

Єдина відома мені розкіш — це розкіш спілкування, сказав Антуан де Сент-Екзюпері. Але чим довше я живу, тим більше дивуюсь. Маючи мелодійну, милозвучну, таку багату й безмежно красиву мову - ми не чуємо і не розуміємо один одного. Чому?!
     У вік Інтернету та мобільного зв'язку відстань між нами - як між зірками у безмежному космосі. Немає ладу, одностайності у суспільстві. Ба, навіть у сім'ях близьких людей - непорозуміння, свар- ки, скандали, зради, бійки, розлучення, вбивства. Можна сказати й так: остання світова війна уже йде... в душах людей! І розумієш, що дефіцит щирого людського спілкування призвів до того, що воно з розкоші перетворилось на предмет першої необхідності.
     Диву даєшся, порівнюючи спі-лкування тварин і людей. Адже тваринний світ використовує зовсім невеликий набір звуків, але як швидко і точно він передає інформацію і розуміє один одного. Як тривожно звучить крик птаха «Увага, небезпека», як жалібно скавучить собаче «Мені боляче», як зворушливо і трепетно передається лебедине «Я люблю тебе, я сумую без тебе, ти потрібний мені», як настирливо лагідно озивається котяче «Я голодний, хочу їсти». І ми, люди, не володіючи мовою тварин, завжди розуміємо, що вони хочуть нам донести.
     Як лікар, я задумалась, - чо-му? Виявляється, ми передаємо інформацію один одному не лише словами, знаками - інакше це називається ще вербально. Але й невербально: за допомогою погляду, міміки, жестів, інтонації, рухів, пози і т.д. Причому, цей спосіб непідвладний нашій свідомості, отже ми не можемо це підробити, спотворити чи приховати. Тому ми й довіряємо йому більше! Адже словесно ми сприймаємо лише 20% інформації, а 80% - без допомоги язика. Тобто, існує інша мова - без'язика, і вона найбільш інформативна. Наша підсвідомість (сховище наших думок, бажань та емоцій) працює автоматично і незалежно від нас. Тому наші несвідомі жести і рухи видають нас, коли ми намагаємось брехати. Підсвідомість «викидає пучок» нервової енергії, що виявляється певним жестом, зміною інтонації, які суперечать тому, що ми говоримо, наприклад, «прикриваємо» рукою рот, ніби не хочемо говорити неправду. Хоча б на мить істина визирає з очей, торкається посмішки чи заметушиться в руках...
     Уроком для мене стало спілкування з одним із моїх пацієнтів. Якось він звернувся до мене за допомогою, але я поспішала і говорила одне (досить гарний набір слів), а на думці мала інше. Пізніше він поскаржився на мене, і коли ми спілкувались в подальшому, я запитала – чому? Адже я не сказала жодного поганого слова! Так, погодився він, але ви сказали їх з «душком», тобто, я змінила лише чверть тону інтонації - і людина вловила фальш.
     Так, жодного дня ми не можемо прожити без спілкування, адже постійно знаходимось серед людей. Ось чому вкрай важливо, аби наша мова і та інформація, яку вона несе в собі, були без подвійних стандартів. Ми мусимо навчитися жити без подвійного «дна».
     Я не хотіла б зупинятись і обтяжувати вас тим, що у кожного є свої потреби та здібності, стилі спілкування, існують бар'єри і фільтри в спілкуванні. Але хотіла б зупинитись на чистоті думки як основному багатстві душі. Адже думка - мати діяльності, жива душа.
     У свідомості кожної людини постійно йде боротьба добрих і злих помислів - боротьба Бога і диявола. Думка вже сама по собі є добром чи злом. І добру, і погану думку можна порівняти з птахами, що прилітають до нас у голову, як на дерево. Нам непідвладно контролювати те, які птахи-думки прилетять, але ми можемо залишити ті, які захочемо, для цього ми маємо свободу вибору.
     Тому очищайте не лише тіло й душу, але й помисли! Пам'ятайте: чистота страшить, але вабить тих, хто її втратив; закликає тих, хто прагне відшукати її в собі, і жахає тих, хто вже неспроможний віднайти в собі навіть паростки колишньої чистоти; хто став бідний душею і ненавидить шляхетність духу; намагається принизити високе і знищити чисте, довести янгола до падіння і в такий спосіб заспокоїтись, урівнюючись з тим, що недавно сліпило його сонячною недосяжністю. Тому слухайте та навчайтесь лише в того, хто робить вашу думку кращою. Чиста, вдосконалена вірою, думка може змінити людину та світ!
     Категорично не сприймаю дві речі: як продажні жінки і розбещені чоловіки говорять про любов і як корумповані політики моляться в церкві. В такі хвилини з відчаєм думаю: ну чому в нас, українців, все подвійне, навіть Новий рік ми святкуємо двічі?! Чому лише у нас можливо розмістити навпроти один одного церкву і пам'ятник Леніну?
     На жаль, у нашому суспільстві відсутня правильна ідеологія думки, а тому її місце займає цинізм. Саме тому, так вважаю, у нас процвітають і добираються до вершин влади в більшості чорнокнижники та пристосуванці, перевер- тні та деграданти, які закручують «нам гайки». Але усім їм треба боятися Бога, бо час, коли може «зірвати різьбу», завжди близько…
     У ці різдвяні дні я бажаю усім нам милості і допомоги від Бога, аби ми могли пройти ті благі й рятівні терни, які Він нам посилає, з користю для душі. Живімо, зігріваючи один одного своєю любов'ю, долаючи всякі гріховні пристрасті та пожадання. Зичу всім читачам «Трудівника Полісся» чистих та світлих думок і бажань, розуміння, що щастя - це коли не треба брехати. Тож будьмо щасливі та щирі!
     Оксана САВЧЕНКО,
     головний лікар Берездівської дільничної лікарні.
     


  коментарі: 7

 :   (написано 11.02.2012 в 00:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 09:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 18:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 05:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік