Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.01.2012 ПІДПОЛКОВНИК МІЛІЦІЇ У ВІДСТАВЦІ

Його знають не лише район і місто, а й область, і вся Україна. Ще в грудні 2008 року в залі обласної філармонії, а також Будинку рад м.Славути відбулася презентація книги «Міліція Славутчини, сторінками історії та сьогодення». Автор її - Валентин Чумак. За ініціативою управління внутрішніх справ книга була направлена в усі міськрайонні відділи міліції нашої області, а також у відділи апарату УМВС, а також бібліотеки міста, усі сільські ради району, музей історії Славути. Потрапила книга також і за кордон: в Шотландію, Канаду, Італію, звідки надійшли схвальні відгуки. Читають її в Росії, Білорусі, у містах Києві, Житомирі, Хмельницькому, Таллінні.
     Багато років напруженої праці над книгою, великий досвід роботи в органах внутрішніх справ України дали відчутний результат. Це перша така книга в Україні, у якій на основі архівних матеріалів, газетних та журнальних публікацій, книжкових видань досліджується історія виникнення та розвитку міліції, розповідається про працівників, які чесно й сумлінно виконували свої обов’язки. Є що прочитати працівникам правоохоронних органів України і не тільки. А підготував Валентин Миколайович її до друку, вже майже втративши зір. І це не єдиний творчий доробок Чумака. Видав він також історію родини Чумаків із села Ставичани, а також «Короткий родовід» сім’ї матері Чумак (Щирук) Марії Марківни, уродженки с.Бесідки Славутського району. Видання проілюстровані документами, фотографіями, прекрасною портретною графікою власного виконання (27 портретів!). 170 фотографій, документальні підтвердження, щире правдиве слово роблять ці унікальні видання захоплюючими й цікавими.
     А ще Валентин Миколайович пише вірші й пісні, чудово грає на музичних інструментах. А як співає! Він є багаторазовим переможцем і дипломантом оглядів художньої самодіяльності з вокального співу в системі МВС України на теренах області та України. А ще він - ведучий соліст народного хору ветеранів війни і праці м.Славути, член ради клубу «Оберіг», акомпаніатор багатьох концертних номерів, автор творчих виставок та художніх доробок.
     В.М.Чумак – людина різнобічних інтересів та захоплень. Не раз думаю: звідки стільки талантів в одній людині? Ясно, що від Бога, а ще - від діда-прадіда, батьків. Адже всі в родині Чумаків - розумні, кмітливі, дотепні, здатні до всякого діла. Мужність і воля, наполегливість у праці в поєднанні з добротою та порядністю й колись, і тепер приносять їм заслужений авторитет та повагу.
     Добрі, гарні, священні традиції роду не перериваються з часом. Лише один штрих: дружина Ольга Петрівна з 1975 року працює в системі ОВС. Вона є старшим паспортистом паспортного відділення Славутського відділу міліції. Син Олександр, закінчивши Івано-Франківське училище, Академію МВС із відзнакою, нині - підполковник міліції, працює заступником начальника Нетішинського МВ УМВС. Донька Марина Хлєбан (Чумак), закінчивши школу із золотою медаллю та університет МВС України з відзнакою, – капітан міліції, старший інспектор із кадрового забезпечення Славутського відділу. Старшим лейтенантом податкової міліції працює зять Олександр Хлєбан. Педагогічну стезю обрала лише невістка Інна Олександрівна, яка навчає дітей хімії в Славутському ліцеї-інтернаті.
     Славними, допитливими і талановитими зростають внуки Чумаків - Максим, Денис та Іванка. І хоч Максимкові всього 10 років, він давно вже займається в гуртках БДТ, з виступом лялькового театру (озвучує тварин, звіряток) встиг побувати на сценах Славути та Хмельницького. Маленька Іванка (їй всього 3,5 року) відвідує клуб «Малюк» і, як каже дідусь, співає, малює, танцює й пізнає науку дуже охоче. І тільки найменший Дениско, якому лише 4 місяці, чекає ще свого часу…
     Дай, Боже, усій цій родині наснаги й здоров’я, добробуту й щастя, Божого благословення в усіх добрих справах і починаннях!
     Марія КАРАВАН, м.Славута.
     


  коментарі: 8

 :   (написано 11.02.2012 в 07:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 21:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 08:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 08:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік