Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.01.2012 ПРОЕКТ РІШЕННЯ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Славутській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням
     законодавства про плату за землю.
     З метою врегулювання механізму реалізації принципу платності використовування земельного фон-ду міста, посилення контролю за використанням земель, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю, удосконалення порядку відшкодування збит- ків, на підставі Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993р. №284, керуючись ст.4 Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Законом України №492/97-ВР від 15.07.1997р., ст.25, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Славутська міська рада
     
     ВИРІШИЛА:
     1. Затвердити Порядок визначення та відшкодування міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних діля- нок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю .
     2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою та адміністративно-територіального устрою, постійну комісію міської ради з питань планува- ння, бюджету, фінансів та регуляторної політики, а організацію його виконання доручити заступнику міського голови Л.Р.Калюжнюк .
     Міський голова В.СИДОР.
     
     Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Славутської міської ради "Про затвердження Порядку визначення та відшкоду- вання Славутській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю”.
     Розроблений на виконання та дотриманням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. №308.
     (надалі - Аналіз)
     Назва регуляторного акта:
      проект рішення міської ради "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Славутській міській раді збитків, заподія- них внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю".
     Регуляторний орган: Славутська міська рада.
     1. Визначення проблеми
     В зв'язку з розвитком міської інфраструктури та зростанням громадських потреб, для задово- лення яких необхідно залучати земельні ділянки, що передані у власність або перебувають в користуванні юридичних та фізичних осіб.
     Наводячи вищезазначене, виникає негайна потреба розробити порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам у місті Славута.
     2. Цілі регулювання
     Проект рішення спрямований на створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів та порядку відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в місті Славута.
     3. Альтернативні способи досягнення цілей
     Перша альтернатива – залишити дану ситуацію без змін.
     Дана альтернатива є неприпустимою у зв’язку з тим, що цілей правового регулювання не буде досягнуто.
     Друга альтернатива – не залучати для задоволення громадських потреб земельні ділянки, що передані у власність чи перебувають в користуванні юридичних та фізичних осіб.
     Ця альтернатива є неприйнятною з причини того, що в такому випадку буде неможливо втілення проектів з благоустрою міста або їх втілення призведе до значних матеріальних витрат.
     4. Механізми розв’язання проблеми
     Для розв’язання проблеми, зазначеної в розділі 1 цього Аналізу, міською радою пропонує- ться прийняти рішення "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкоду- вання збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Славута".
     5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта
     Прийняття рішення надасть змогу міській раді визначати та забезпечувати відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, які заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок. Запровадження запропонованого акта забезпечить високу вірогідність досягнення поставлених цілей.
     6. Визначення очікуваних
     результатів прийняття акта
     Проект рішення передбачає:
     - створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів та порядку відшкодування збитків власникам землі та землекористува- чам.
     Також в проекті рішення більш деталізуються і уточнюються:
     - випадки, в яких виконується відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.
     Аналіз вигод і витрат
     Органи влади - вигоди: можливість втілення заходів, проектів для благоустрою міста;
     витрати: на відшкодування збитків.
     Суб’єкти господарювання - вигоди: відшкодування збитків, які заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок;
     витрати: на відшкодування збитків.
     Населення - вигоди: покраща- ння благоустрою міста.
     7. Строк дії акта
     Строк дії зазначеного регуляторного акта - постійний.
     8. Показники результативності регуляторного акта
     В результаті впровадження регуляторного акта будуть досліджуватись та вивчатися:
     - сума відшкодувань;
     - рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта;
     - кількість суб'єктів господарювання, на які поширюється даний проект рішення.
     9. Заходи відстеження
      результативності
     регуляторного акта
     Відстеження результативності буде здійснюватися на основі аналізу статистичних даних, що включають в себе: кількість власників землі та землекористувачів, яким відшкодовано збитки та суми відшкодувань, на яких поширюється дія регуляторного акта.
     Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснюється до набрання ним чин- ності.
     Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснюватиметься через рік після прийняття, у формі звіту.
     Періодичні відстеження будуть проводитись раз на кожні три роки після проведення повторного відстеження.
     Свої зауваження та пропозиції ви можете надавати до управління економічного розвитку за телефоном 2-19-40.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік